# 12 Lobo Silva Alex Sandro

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2016, 10:32

Wiadomo co z Sandro? Ile potrwa jego przerwa? Zdarzy na Bologne?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2016, 11:05

http://www.calciomercato.it/news/408217 ... upero.html

Wedlug Calciomercato 2-3 tygodnie, czyli out na bolognię i out na Bergamo w Pucharze Włoch. W CI i tak by nie zagrał.

Ale jeśli do tego dołożymy brak Benatii i Leminy w meczach z Bergamo i Bolognią to nasza ławka robi się krótka.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2016, 11:14

:facepalm: . No i kreatywnosc drastycznie spada... Ja juz naprawde mam dosyc Maxa i jego sztabu... Betonowa gra zabijajaca potencjal zawodnikow i autodestrukcyjny sztab. Niech on zwija sie stad wraz ze swoim pozal sie Boze sztabem. Kupowac graczy za tyle po to by nie grali z powodu kontuzji. Powodzenia z Evra... :angry:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2017, 15:32

Alex Sandro kolejny raz bez powołania do kadry Brazylii. Chłopak ostatni raz w reprezentacji grał 5 lat temu. Z jednej strony to dobrze, bo wiadomo, że dla klubu to nic dobrego, ale trochę mi go szkoda, bo cholernie na to zasługuje.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 marca 2017, 15:37

Zasługuje zasługuje, ale z drugiej strony, nikt nie ma tak mocno obsadzonej lewej obrony jak Brazylia...Marcelo, Felipe Luiz, Alex Sandro. Miazga. I to jest jego główny problem jeśli chodzi o repę.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 21:38

FI podaje informacje o przygotowaniu nowej umowy dla Alexa Sandro. Kontrakt ma obowiązywać do 2022 roku, a sam Brazylijczyk ma zarabiać 5 mln € (obecnie 2,8 mln)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 23:10

wagner pisze:FI podaje informacje o przygotowaniu nowej umowy dla Alexa Sandro. Kontrakt ma obowiązywać do 2022 roku, a sam Brazylijczyk ma zarabiać 5 mln € (obecnie 2,8 mln)
Mam nadzieję, że jak dostanie ten kontrakt, to wróci stary, dobry Sandro, bo początek tego sezonu ma tragiczny.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:36

Byłbym w stanie postawić parę złotych na to, że Brazylijczyk chciał nas opuścić przed startem sezonu. Po ku-ku z Alvesem i Bonuccim został zatrzymany na siłę jak Asamoah.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:59

no chyba nawet Marotta mówił coś między wierszami, że nie rozważają tego transferu w ogóle tylko ze względu na Alvesa i Bonuca

ale chyba nie tu jest przyczyna jego słabej formy bo przecież na początku sezonu był najlepszy w zespole


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 23:05

Sandro w tym sezonie nadaje się tylko na korek :hellyes:


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2017, 12:26

jackop pisze:Byłbym w stanie postawić parę złotych na to, że Brazylijczyk chciał nas opuścić przed startem sezonu. Po ku-ku z Alvesem i Bonuccim został zatrzymany na siłę jak Asamoah.
O tym samym pomyślałem. Słabą formę można wytłumaczyć, ale brak chęci i uśmiechu na twarzy już mniej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 listopada 2017, 12:31

Teraz też jestem przekonany, że chciał od nas odejść bo to co on gra to jest poziom porównywalny do De Ceglje. Pożytku z Sandro nie ma żadnego i naprawdę Asa lepiej od niego się prezentuje.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 listopada 2017, 12:32

jackop pisze:Byłbym w stanie postawić parę złotych na to, że Brazylijczyk chciał nas opuścić przed startem sezonu. Po ku-ku z Alvesem i Bonuccim został zatrzymany na siłę jak Asamoah.
No, ale przecież jak ktoś chce to odchodzi z Juve? Marotta przecież nie przeciwstawia się zawodnikom? Wydaje mi się czy sugerujesz obalenie tego mitu? :D
Alexinhio-10 pisze:uśmiechu na twarzy już mniej
Szukanie w tym przypadku dziury w całym. Sandro mało kiedy się uśmiecha. Taki charakter. W okazywaniu emocji jest bardzo powściągliwy. Zwróciłem na to uwagę już w poprzednim sezonie, zdaje się że prowadzona była również dyskusja na ten temat, że Alex jest nie typowo "latynowski" pod tym względem ;)

Ja sam chce wierzyć, że po dwóch bardzo udanych sezonach przyszedł po prostu spadek formy, często zapomina się, że piłkarz to też człowiek, a rzeczywistość to nie overall w grach komputerowych, który nie spada. Mam nadzieje, że Brazylijczyk zdoła ustabilizować swoją formę, bo przykro patrzeć na obecny stan rzeczy w jego wykonaniu.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 listopada 2017, 18:51

jackop pisze:Byłbym w stanie postawić parę złotych na to, że Brazylijczyk chciał nas opuścić przed startem sezonu. Po ku-ku z Alvesem i Bonuccim został zatrzymany na siłę jak Asamoah.
https://www.goal.pl/353085-marotta-alex ... tusie.html
Myślę, że Marotta nie mówiłby takich rzeczy, gdyby było odwrotnie, także nie szastaj kasą w tak głupi sposób ;)
Ja się zastanawiam, czy dyspozycja Sandro nie wynika z tego, że nadal nie dostał podwyżki. No bo tak na chłopski rozum, przez cały poprzedni sezon był jednym z lepszych i najrówniej grających piłkarzy, do tego latem wykazał się lojalnością i postanowił zostać pomimo lukratywnej propozycji z Anglii, a ma jeden z niższych kontraktów w drużynie. Władze klubu przez jakiś czas coś mówiły o podwyżce, ale od prawie 2 miesięcy temat ucichł. Wcale mu się nie dziwię, że w takiej sytuacji motywacja spada. Do tego ma w drużynie takiego Dybalę, który zagrał kilka dobrych spotkań, a dostaje pensję jak Igła (bądź prawie jak Igła, nie jestem pewny). Chyba każdy by się po prostu wkurzył...


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2017, 16:13

Allegri pisze:"Nie każdy sezon jest taki sam i w każdym są momenty, kiedy zawodnik może mieć lepsze lub gorsze chwile, ale Alex Sandro wróci do bycia ważnym dla nas zawodnikiem. W miesiąc nie stracił swojej jakości. Musi po prostu odzyskać swoją mentalną i fizyczną dyspozycję".
Nikt jeszcze nie zapytał Motywatora jak to się stało, że zawodnicy Juventusu stracili swoją mentalną i fizyczną dyspozycję? Kto zawalił sprawę? Liczba mnoga, bo Maks mógłby wypowiedzieć się w tym tonie o każdym z kadry i nie byłby w błędzie.

Sandro: chęć podwyżki / odejścia, a co z resztą?

Przy okazji potwierdzenie dla tych, którzy zbywali komentarze (pojawiające się od finału z Realem), że w tej drużynie istnieje problem na poziomie mentalnym, a nie wyłącznie fizycznym.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ