Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 listopada 2015, 11:24

Chyba najbardziej optymalnie będzie tu pasowało.

http://ofsajd.onet.pl/faceci/uefa-wybra ... sow/0ldf4p

UEFA Wybrała 11 wszech czasów, co myślicie?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2015, 13:19

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Chyba najbardziej optymalnie będzie tu pasowało.

http://ofsajd.onet.pl/faceci/uefa-wybra ... sow/0ldf4p

UEFA Wybrała 11 wszech czasów, co myślicie?
Po kolei:

Casillas, Puyol, Lahm, Nesta, Ramos, Xavi, Iniesta, Gerrard, C. Ronaldo, Messi, Henry.

Serio? Nie dało się podać od razu tej jedenastki, tylko chcesz zmuszać ludzi do przeskakiwania po tych 11 slajdach?


A swoją drogą, to wygląda jak najlepsza 11, ale XXI wieku. Przypuszczam, że news z onetu jest niepełny, ale poczekam na lepsze info.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 14:53

Przed ostatnią kolejką fazy grupowej:

3.50 - Barcelona
3.50 - Bayern
7.00 - Real
13.00 - City
13.00 - PSG
20.00 - Chelsea
22.00 - Atletico
28.00 - Juventus
28.00 - ManU
33.00 - Arsenal

We Włoszech bukmacherzy już w nas wierzą (po Napoli jesteśmy głównym faworytem do Scudetto), ale w LM kompletnie na nas nie stawiają. Rozumiem, że przez nasz kiepski start w tym sezonie są przed nami PSG i Atletico, ale z jakiej paczki ciągle tak stoją akcje City (2 razy ich ograliśmy) i Chelsea (jeszcze gorszy start)? :shock:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 16:18

Moze po prostu buki wierza w to, ze gwiazdki City i Chelsea zaczna w koncu grac. Oczywiscie, ze powinnismy stac w tych notowaniach wyzej od nich.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 16:47

Gladbach ogrywa Bayern obecnie.
Jestem przekonany, że Niemcy nie przegrają z City. Więc awans z 1 praktycznie pewny.


Obrazek
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 16:52

CavAllano pisze:Moze po prostu buki wierza w to, ze gwiazdki City i Chelsea zaczna w koncu grac. Oczywiscie, ze powinnismy stac w tych notowaniach wyzej od nich.
W 100% zgadzam się z Mrozzim. Po prostu fejm na ligę angielską jest tak wielki, że niedzielni kibice, a co za tym idzie buki nie wyobrażają sobię, że "najlepsza, najfenomenalniejsza, najdoskonalsza, najciekawsza" i w ogóle miliard innych określeń, liga może być po prostu za słaba na puchary europejskie.

A prawda jest taka, że grające na hura i nie mające nawet grosz taktyki zespoły angielskie, są za cienkie. O ile jeszcze naszpikowane gwiazdeczkami zespoły dają radę ze średniakami, to niezłe, dobrze ogarniające taktycznie zespoły już im się mogą postawić. A potem widzimy rezultaty jak Arsenalu w tym roku w LM. Liczę, że z Anglii do fazy pucharowej wyjdą City (bo już wyszli), Chelsea (na 99%, bo nie wierzę, że wszystko się ułoży nie po ich myśli, mimo że grają tragicznie). co do ManU mam wątpliwości żeby wyszli. Myślę, że Wolfsburg się zepnie i wygra, a PSV poradzi sobie z CSKA (lub w przypadku przegranej ManU, zremisują). W Arsenal całkiem nie wierzę, że wbiją Grekom 2 bramki więcej na wyjeździe. A jak ManU i Arsenal spadną do LE to wierzę, że "to dla nich kara, żeby tam grać i odpuszczą LE".

Gdyby tak się złożyło to wtedy jest duża szansa, że dobrze grający Juventus w LM + Napoli, Lazio, Fiorentina (wierzę, że wyjdą z grupy z Lechem, bo sorry, inaczej to wstyd na całą Europę) pociągną wózek w LE. Napoli ma duże szanse na wygranie LE, szczególnie, że mają dobrą formę i już nie frajerzą jak w poprzednich latach, przynajmniej na razie.

Serie A ma niecałe 3ptk straty do Premier League. O ile za 2 lata to pewniak, że będą 4 zespoły w LM, to jak się Włosi zepną, to jeszcze dadzą radę przeskoczyć Angoli w tym roku, w co mocno wierzę.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 16:55

Gladbach przycisło Bayern i juz 2 : 0 .


City jest kompletnie bez formy. Gladbach ich pociśnie na etihad.


edit :

już 3 : 0. Teraz dopiero widać jak mocne od ponad miesiąca jest Gladbach i nasze remisy nie wyglądają już tak źle na tle ich meczów z Sevillą Bayernem czy choćby z City we wtorek, bo oni się przejadą na Obywatelach.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 17:01

Chyba teraz trzeba zweryfikować nasze dwa remisy z Niemcami. Nie można jednak liczyć na rywali i przegrać w Hiszpanii. Damy radę wyjść z pierwszego. City musi liczyć na cud.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 17:17

Cabrini_idol pisze:
Julek997 pisze:Niesamowite !!! Cudotwórca z Gladbach znowu wygrywa !!! Przez tydzień pokonał Schalke w lidze, pokonał Schalke w Pucharze i teraz wygrywa z piątą Herthą na wyjeździe 0-2 !!!

Ten trener jest nieprawdopodobny !! Mam nadzieję, że damy radę jakoś zremisować w Niemczech.

Jego bilans : Przychodzi do Gladbach, które ma ostatnie miejsce, 5 meczy i 5 porażek. I nagle 6 meczy, 6 zwycięstw w Pucharze zwycięstwo, w LM remis w Turynie i porażka niesamowicie pechowa w 90min 1-2.

EDIT: Już 0-3, co oni grają to jest SZOK
Weź wyluzuj, to tylko Gladbach a Ty masz mokro jakbyś zobaczył Jessice Albe na golasa.

Monchen jest do walnięcia jeśli zagramy jak z Sevilla, Atalanta czy MC.

I jak tam Cabrini_idol ???

te tylko Gladbach właśnie leje Bayern !! a City co kolejke się kompromituje w Premier LEague !! Nie głupio Ci teraz ?? Miałem rację Gladbach jest najsilniejsze odkąd jest tam Szubert.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 17:17

Potwierdzam...te dwa nasze remisy z nimi to nie wstyd...mocni są obecnie !


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 17:20

Julek997 pisze:
Cabrini_idol pisze:
Julek997 pisze:Niesamowite !!! Cudotwórca z Gladbach znowu wygrywa !!! Przez tydzień pokonał Schalke w lidze, pokonał Schalke w Pucharze i teraz wygrywa z piątą Herthą na wyjeździe 0-2 !!!

Ten trener jest nieprawdopodobny !! Mam nadzieję, że damy radę jakoś zremisować w Niemczech.

Jego bilans : Przychodzi do Gladbach, które ma ostatnie miejsce, 5 meczy i 5 porażek. I nagle 6 meczy, 6 zwycięstw w Pucharze zwycięstwo, w LM remis w Turynie i porażka niesamowicie pechowa w 90min 1-2.

EDIT: Już 0-3, co oni grają to jest SZOK
Weź wyluzuj, to tylko Gladbach a Ty masz mokro jakbyś zobaczył Jessice Albe na golasa.

Monchen jest do walnięcia jeśli zagramy jak z Sevilla, Atalanta czy MC.

I jak tam Cabrini_idol ???

te tylko Gladbach właśnie leje Bayern !! a City co kolejke się kompromituje w Premier LEague !! Nie głupio Ci teraz ?? Miałem rację Gladbach jest najsilniejsze odkąd jest tam Szubert.
Dziwny jesteś :) Nadal uważam, że to tylko Gladbach tyle, że w formie. Za rok czy dwa zapomnimy o nich. Grają dobrze i pewnie nie przegrają z City ale Juve o każdej porze dnia i nocy ma ogrywać leszczy typu Gladbach ;)


Obrazek
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 17:22

No ja wiem, że zapomnimy za rok czy dwa, ale czytaj ze zrozumieniem, ja napisałem OBECNIE Gladbach jest najsilniejszym zespołem w naszej grupie ! Nie wiem jak wy ale ja gram u bukmacherów City-Gladbach X2


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 17:30

Masz rację, że Gladbach obecnie jest silne, ale to MY jesteśmy najsilniejsi obecnie w naszej grupie.

Ja gram czyste 2, prawie 6 zl kurs na Niemców. Za 100zl - 500 profitu.
Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2015, 18:11 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 17:44

Tobor pisze: że mają dobrą formę i już nie frajerzą jak w poprzednich latach, przynajmniej na razie.
Napoli ma taki problem, że oni od wielu już lat i z różnymi szkoleniowcami wyglądają mocarnie na jesień (z drobnymi wpadkami, które zdarzają się każdemu), żeby na wiosnę stopniowo siadać.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2015, 17:55

alessandro1977 pisze:Potwierdzam...te dwa nasze remisy z nimi to nie wstyd...mocni są obecnie !
Jedynie można żałować, że nie trafiliśmy na nich jak mieli poprzedniego trenera. Obecnie? Myślałem, że to my będziemy mieli problemy z Sevillą, ale to City otrzymuje przeciwnika, który jest okropnie mocny. Szkoda, że już nie mają szansy na LM (gdyby wtedy w końcówce City ich nie zjadło...), ale walka w naszej grupie o LE będzie baaardzo ciekawa :shock:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
ODPOWIEDZ