Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 17:42

Vincitore pisze:Trochę też daje do myślenia na temat Francuza, ale ciągle jego ewentualne odejście będzie dla mnie nie lada ciosem. Dobrze, że rusza sezon za 3 tygodnie, wygramy kilka meczów i poprzestawia mi się trochę w głowie.
Mam tak samo. Ch e zobaczyć jakieś pewne zwycięstwo w dobrym stylu, żeby nostalgia po Pogbie szybciej przeszła i przyszło przekonanie o naszej sile bez niego.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 17:47

Robaku pisze:Jak pokazało te mercato nie ma zawodnika nie do wyjęcia.
Dziwaczna teza. Zakład, że podam Ci więcej przykładów przeciwko tej tezie niż Ty zapodasz na jej potwierdzenie? ;)

Hamsik to typ dla Napoli a'la Marchisio dla Juve lub De Rossi dla Romy. Z kolei Nainggolan to chyba jeden z największych antyjuventinich biegających po włoskich boiskach. Nawet nie ma sensu rozmawiać o nich w kontekście przeprowadzki do Turynu.


Obrazek
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 17:49

Po transferze Higuaina uspokoiłem się co do tematu mercato i czytam ten temat zdecydowanie rzadziej. Jakoś nie absorbuje mnie tak ta sprawa Pogby, odpuściłem to sobie, bo jest wokół tego zbyt wiele zamieszania i niejasności. To trwa nienaturalnie za długo. Duże transfery to sprawy załatwiane sprawnie.
W ogóle transfer Pogby jest chyba pierwszym z takiego rodzaju, gdzie media społecznościowe wykorzystywane są aż w taki sposób. O co tu chodzi? Adidas, Juventus i United mają dodatkowy rozgłos, to prawda. Juventus wrzuca coś na twittera z jakimiś podtekstami o tym, że jedni siedzą na basenie, jak inni trenują, pojawia się ten filmik z Pogbą, teraz reklama trzecich kompletów stroju Juventusu z tym hasłem #FirstNeverFollows i do tego sprzeczne informacje dziennikarzy. Panuje chaos. Tylko oficjalna informacja będzie miała wartość, reszta to bełkot.
Ciągle coś mi podpowiada, że Pogba zostanie - przez ostatnie 30 stron tego tematu zostały przeanalizowane po 5 razy wszystkie "za" i "przeciw" pozostaniu.
Jak nie zostanie - trudno, ufam że BM i FB dalej będą skuteczni na rynku transferowym i zastąpią Pogbę kimś, kto może da sportowo nawet więcej.


kuqi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 listopada 2008
Posty: 49
Rejestracja: 08 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 17:49

Mino Raiola ‏@MinoRaiola 4 min4 minuty temu

Journalist = parrots No deal done between Clubs Its a game between Italy press and UK press who announce it first and who is worse.

Ale komedia.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 17:54

kuqi pisze:Mino Raiola @MinoRaiola 4 min4 minuty temu

Journalist = parrots No deal done between Clubs Its a game between Italy press and UK press who announce it first and who is worse.

Ale komedia.
Co ten Raiola i Adidas tak nagle cięte na dziennikarzy sportowych? Od lat jesteśmy karmieni różnorakimi plotkami, a teraz nagle Grubas jakby wypowiedział swoistą wojnę pismakom. I co? Pogba koniec końców wyląduje w Manchesterze i kim wówczas dla Raioli będą dziennikarze.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 18:15

Raiola tak naprawdę potwierdził transfer. Dogadują szczegóły pewnie.


Zero szacunku dla Pogby
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 18:17

Olek1987 pisze:Raiola tak naprawdę potwierdził transfer. Dogadują szczegóły pewnie.
A gdzie tu widzisz potwierdzenie?


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 18:19

Olek1987 pisze:Raiola tak naprawdę potwierdził transfer. Dogadują szczegóły pewnie.
Rzeczywiście, to co mówi Raiola zazwyczaj należy interpretować odwrotnie :ahsisi:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 18:21

CavAllano pisze:
Olek1987 pisze:Raiola tak naprawdę potwierdził transfer. Dogadują szczegóły pewnie.
A gdzie tu widzisz potwierdzenie?
"Its a game between Italy press and UK press who announce it first..."

Ogólnie ton wypowiedzi jest jasny - "jeszcze nie ma deal done"


Zero szacunku dla Pogby
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 18:27

Olek1987 pisze:
CavAllano pisze:
Olek1987 pisze:Raiola tak naprawdę potwierdził transfer. Dogadują szczegóły pewnie.
A gdzie tu widzisz potwierdzenie?
"Its a game between Italy press and UK press who announce it first..."

Ogólnie ton wypowiedzi jest jasny - "jeszcze nie ma deal done"
Ogólnie ton wypowiedzi jest jasny - "nie ma tematu, tylko pismaki sobie to wymyśliły"


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 19:08

Przetrwam to i nadal będę pisał na forum :prochno:

Powiedzcie mi jedno, z tej całej gównoburzy, plotek, przecieków. Gdzie widzicie na prawdę potwierdzenie, że Pogba jest już praktycznie obiema nogami w MU ? Widzieliście w ogóle jakieś zdjęcia Raioli przed naszą siedzibą ? Ta cała telenowela w mediach i gazetach to jest jedna wielka ściema.

Juventus dogaduje każdy trasfer out w kilka dni, tak było z Vidalem i innymi. Gdy tylko wypłyną info i plotki o opuszczenia Juve przez jakiegoś piłkarza Marotta i spółka dzień, dwa dni później ogłaszali to i po sprawie. Z Pogba ciągnie się to już 2 tygodnie. Myślicie, że MU i Juventus przy ewentualnym transferze na kwotę około 120mln kłociliby się o 10-15 mln ? Jeden wielki BS z tym transferem.

Niektórzy mówią , że Pogba już od dawna jest dogadany z MU, tzn od kiedy ? Bo z tego co pamiętam zaraz przed finałem Euro nasz murzynek nagrał z wujkiem Patem klip nawiązujący do nowego sezonu, gdzie proszę o kolejny tydzień wakacji Allegriego.

Ochłońcie, przestańcie panikować. Nie sorry, to działa tak 1. Nigdzie nie odchodzi nie do MU 2. Panika przy zwiększonych plotkach o donedeal. 3 Pogodzenie się. 4 Wmawianie sobie, że Pogba nie jest warty 120mln i jest tysiącpicetstodziwicet innych CM, którymi bez problemu załatamy dziurę.


Zostaliście zmanipulowani tymi plotkami. Pogba jest nadal w Juve i tak pozostanie do następnego sezonu. Idę się napić.


Obrazek
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 19:14

Jak myślicie, ile nam Milan za dwa lata zaśpiewa za Gianluigi Donnarumma ? :roll:


Zero szacunku dla Pogby
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 19:15

Olek1987 pisze:Jak myślicie, ile nam Milan za dwa lata zaśpiewa za Gianluigi Donnarumma ? :roll:
Przekonamy go do niepodpisywania nowego kontraktu i weźmiemy za free :cwaniak:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 19:20

pumex pisze:
Robaku pisze:Jak pokazało te mercato nie ma zawodnika nie do wyjęcia.
Dziwaczna teza. Zakład, że podam Ci więcej przykładów przeciwko tej tezie niż Ty zapodasz na jej potwierdzenie? ;)

Hamsik to typ dla Napoli a'la Marchisio dla Juve lub De Rossi dla Romy. Z kolei Nainggolan to chyba jeden z największych antyjuventinich biegających po włoskich boiskach. Nawet nie ma sensu rozmawiać o nich w kontekście przeprowadzki do Turynu.
Tak Pumex, Hamsik tak kocha Neapol jak Pipita. Przeciez akurat kwestia Mareczka to kwestia hajsu.
Co do Radji się zgodzę w Juve pewnie go nie zobaczymy, ale Chelsea, PSG. Jestem pewien, że inne kluby są w stanie go przechwycić.
Jeśli wyrwiemy Brozo z INteru to imo wyrwiemy najlepszego zawodnika oprócz Icardiego. Ale Icardi nam obecnie zupełnie niepotrzebny.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 19:34

Robaku pisze:Tak Pumex, Hamsik tak kocha Neapol jak Pipita
Tak. I dlatego, będąc od lat jednym z ich najlepszych zawodników, siedzi tam 9-ty rok i manifestuje przywiązanie do barw ;)
Robaku pisze:Jeśli wyrwiemy Brozo z INteru
Uchowaj Panie..


Obrazek
Zablokowany