Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 19:45

Ciekawi mnie co nasi kombinują w tym ataku. Jeśli odchodzi Zaza, to zostajemy z 2 napastnikami ( nie wiadomo jak traktować tego Pjacę). Czyżby faktycznie szykowali dla nas jakieś mocne nazwisko?
Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby pozbywać się włocha, a ściągając talenty z brazylii. Dziś widać jak to się zmieniła polityka w naszym klubie.

Macie jakieś nowe informacje co do Benatii, bo wczoraj czytałem, że nie jest aż tak pewny jak się wydaje, a Milan na niego się czai :whistle:


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 19:46

Nie rozumiem tych podchodow pod Brazola. Tym bardziej, ze maly koszt to nie bedzie. Myslalem, ze bierymy Pjacce, a jak Wolfsburg sypnie te 30 mln to moze wtedy wydamy sumke jakiej ostatnimi laty nie widzielismy na kocura typu Cavani, Sanchez. W kontekscie zakupu, i Pjaccy
i Gabigola atak juz chyba zamykamy, nie?


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:02

Milan miesza w sprawie Benatii w nastepujacy sposob - moze mu zaoferowac miejsce w podstawowym skladzie. Ale nie ma przeslanek ku temu, ze mediolanczycy faktycznie mieliby nam zagrozic.

Pjaca pokryty kasa z Pereyry, Gabigol pieniedzmi z Zazy. Nie jest wcale powiedziane, ze jesli pozyskamy ich obu nie uderzymy po jeszcze jednego napastnika. To co prawda januszowe wyliczenia, ale nie mozna tego wykluczac.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:11

Grając 4 napastników i to w wypadku kiedy Mandzu był kontuzjowany Zaza grał mało. 5 napastników to mało realne szczególnie że młodzi muszą grać by się rozwijać. Chyba ze dezygnujeny z Cuadrado i jeden lub obu jest przynierzanych do gry na skrzydle.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:11

Przyjdzie jakiś top i o to się nie martwię. Z zaintereswanie Pjaca, Gabigolem, Gotze i Sanchezem wynika że będziemy grali częściej 433. Mam nadzieję że wykupimy Cuadrado, bo on daje nam jakość na tu i teraz.

Crunny Nie mam wątpliwości że jakiś kozak jest dogadany, lub czekamy na ruchy, które nam tego zawodnika zwolnią.

Zobaczcie w ogóle jaka sytuacja. Sprzedajemy zawodników rezerwowych, którzy się nie do końca sprawdzili za dobre pieniądze. Jesteśmy na naprawdę dobrym etapie budowania drużyny.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2016, 20:41 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:28

A moze faktycznie chcemy miec gotowe kolejne, bardziej ofensywne ustawienie taktyczne, na ktore przechodzilibysmy w trakcie spotkan? O Cuadrado znowu cisza, ale jednak poki co nie godzilismy sie na jego wykup juz teraz, a jedynie wypozyczenie, odraczajac wiekszy wydatek na nastepny rok. Sanchez takze, o ile sie nie myle, bardziej pasowalby do 3-osobowego ataku. W takiej sytuacji kolejny napastnik bylby czyms zrozumialym.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:36

Według mnie transfer Zazy będzie potwierdzeniem tego, że na 99% mamy już dogadanego kogoś z 6-ki: Cavani, A.Sanchez, Lacazette, Icardi, Benzema, Lukaku i tylko robimy mu miejsce w składzie + kolekcjonujemy brakujące fundusze. Nie wierzę, że nasi zamienialiby sprawdzonego w boju Zazę za jakiegoś 18-letniego chłopca, który nie wiadomo, czy kiedykokolwiek postawił nogę na Starym Kontynencie. Według mnie szykuje się chorwacki duet zmienników Pjaca-Mandzukic, a w podstawie Dybala i ktoś z wymienionej 6-tki :whistle:

Tak samo, jak odejście Leminy będzie oznaką, że kupujemy jakiegoś defensywnego pomocnika.

Ostatnio mniej mówi się o odejściu Lichtsteinera, więc podejrzewam, że zostaniemy z parą D.Alves i Lichtsteiner. Niby Szwajcar sprawdzony, ale trochę szkoda, że 2 takich starych graczy na jednej pozycji.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:44

Crunny pisze:Według mnie transfer Zazy będzie potwierdzeniem tego, że na 99% mamy już dogadanego kogoś z 6-ki: Cavani, A.Sanchez, Lacazette, Icardi, Benzema, Lukaku i tylko robimy mu miejsce w składzie:
Pojechałeś zdrowo teraz...najlepiej nie nastawiać się na takie nazwiska bo będzie spore rozczarowanie. Ja nie wierzę w żadnego z nich, myślę, że trafi kto inny ale też odpowiedniej jakości. Po Marotcie wszystkiego można się spodziewać tak więc nic mnie nie zdziwi. Podoba mi się to, że działa po cichu, Ausillio z interu klepie na lewo i prawo nazwiskami, potem info, że ten i ten chce tylko do interu a na końcu przychodzi ogórek. Patrząc na doniesienia transferowe z ich strony odnoszę wrażenie, że te gamonie próbują się dowartościować. :lol:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:48

Di Marzio - zakusy Milanu na Benatie niczego nie zmienily i Medhi jest juz o krok od Juve - ostateczne porozumienie z Bayernem zostalo osiagniete.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 20:58

Wypożyczenie + wykup, czy bezpośredni zakup? :roll:

Podobno kwota to 20mln.


Edit. Wypożyczenie z opcją wykupu. Prawdopodobnie przymus zależy od ilości rozegranych spotkań - Sky


#FinoAllaFine
#WeAreOne
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 21:34

Na razie o szczegolach nie pisza, ale do tej pory caly czas przewijala sie opcja z wypozyczeniem i obligatoryjnym wykupem za rok zaleznym od ilosci wystepow. To mial byc zloty srodek miedzy nasza oferta (wypozyczenie) a oczekiwaniami Niemcow (wykup).

Sky wlasnie mi przypomnial, ze moze przyjsc albo Cuadrado, albo Gabigol ze wzgledu na miejsce dla zawodnika bez paszportu Unii.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 22:09

CavAllano pisze:Sky wlasnie mi przypomnial, ze moze przyjsc albo Cuadrado, albo Gabigol ze wzgledu na miejsce dla zawodnika bez paszportu Unii.
To nie dobrze... Cuadrado dawał nam jakość na teraz, a Gabriel to meldoia przyszłości. Kurcze szkoda tego Cuadrado ::/:
Ale kto zabrał nam wcześniej miejsce spoza UE ?

kawek Transfery wewnątrz SerieA też się wliczają ? Ale Pjanic ma paszport Luksemburga...
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2016, 22:24 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 22:14

Alexinhio-10 pisze:
CavAllano pisze:Sky wlasnie mi przypomnial, ze moze przyjsc albo Cuadrado, albo Gabigol ze wzgledu na miejsce dla zawodnika bez paszportu Unii.
To nie dobrze... Cuadrado dawał nam jakość na teraz, a Gabriel to meldoia przyszłości. Kurcze szkoda tego Cuadrado ::/:
Ale kto zabrał nam wcześniej miejsce spoza UE ?
Pjanic zajal pierwsze miejsce non EU
Jeśli miałbym wybierać na dzisiaj wolałbym Cuadrado,spisał się w pierwszym sezonie super zaaklimatyzowal z reszta drużyny,sam mówi że Wlochy to jego drugi dom


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 22:17

kawek pisze:
Alexinhio-10 pisze:
CavAllano pisze:Sky wlasnie mi przypomnial, ze moze przyjsc albo Cuadrado, albo Gabigol ze wzgledu na miejsce dla zawodnika bez paszportu Unii.
To nie dobrze... Cuadrado dawał nam jakość na teraz, a Gabriel to meldoia przyszłości. Kurcze szkoda tego Cuadrado ::/:
Ale kto zabrał nam wcześniej miejsce spoza UE ?
Pjanic zajal pierwsze miejsce non EU
Jeśli miałbym wybierać na dzisiaj wolałbym Cuadrado,spisał się w pierwszym sezonie super zaaklimatyzowal z reszta drużyny,sam mówi że Wlochy to jego drugi dom
chyba nie, bo to kiedyś nie dotyczyło zawodników spoza UE grających w poprzedni sezon w Serie A.


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2016, 22:25

Robaku pisze:
kawek pisze:
Alexinhio-10 pisze:
To nie dobrze... Cuadrado dawał nam jakość na teraz, a Gabriel to meldoia przyszłości. Kurcze szkoda tego Cuadrado ::/:
Ale kto zabrał nam wcześniej miejsce spoza UE ?
Pjanic zajal pierwsze miejsce non EU
Jeśli miałbym wybierać na dzisiaj wolałbym Cuadrado,spisał się w pierwszym sezonie super zaaklimatyzowal z reszta drużyny,sam mówi że Wlochy to jego drugi dom
chyba nie, bo to kiedyś nie dotyczyło zawodników spoza UE grających w poprzedni sezon w Serie A.
Poza tym Miralem posiada też paszport Luksemburgu. Więc tak czy inaczej miejsca nie blokuje.
http://www.transfermarkt.pl/miralem-pja ... eler/44162


Gabigol to faktycznie bardzo utalentowany gracz. Jeśli miałby jednak przyjść za Cuadrado, to obawiam, że mógłby sobie nie poradzić z takim przeskokiem. Z drugiej strony cieszy, że w końcu zaczęliśmy interesować się rynkiem południowoamerykańskim.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Zablokowany