Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 01:40

No co? Raiola chce przytulić kolejną kurę znoszącą złote jaja. Ja Matuidiego nie chciał bym u nas z jednego powodu - nie chce nikogo ze stajni Raioli - bo jemu nie zależy na sukcesie sportowym, tylko na hajsie. Wole by naszym zawodnikom nikt w głowie nie mieszał. Tak więc kasa którą dzięki niemu można zarobić, jest mniej ważna od spokoju i stabilności w drużynie.

BTW: @wloski - Padoin już też odszedł...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 01:47

Spokojnie. Chłopaczek ma 16 lat i póki co wciąż jest naszym zawodnikiem. Jeśli naprawdę ma talent to lepiej żeby został i nie ważne tam, że Raiola reprezentuje jego interesy.

Pany, a Wy wiecie, że Sturaro też ma kontuzje? Cały czas ta sama. Buba mu się stała w pierwszej połowie meczu z Niemcami, ale postanowił dograć mecz do końca. Nóżka póki co cały czas nie jest doprowadzona do porządku.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 02:10

To zawodnik niepełnoletni może mieć agenta?

Arbuz, najlepiej mu wybić tego Raiole z głowy. Chciałbym aby ten otyły kasiarz nigdy więcej nie zbliżył się do bram Turynu!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 02:19

ForzaItanimulli3vujcm pisze:To zawodnik niepełnoletni może mieć agenta?

Arbuz, najlepiej mu wybić tego Raiole z głowy. Chciałbym aby ten otyły kasiarz nigdy więcej nie zbliżył się do bram Turynu!
Widzę, że teraz nowym wrogiem nr 1 nie jest Marotta (bo on nie umie sprzedawać), a teraz Raiola. Wszyscy wiedzą, a przynajmniej wiedzieli, że pod swoimi skrzydłami ma głównie najemników, ale najemnik w piłce nożnej to coś złego? Boże ludzie...ogarnijta sie. Chciałbym widzieć jak wy macie zwykłą robotę za 1500zł,a ktoś wam oferuje np 3000 tys, a wy nieugięci zostajecie na swojej poczcie bo już zżyliście się z tym miejscem i Bóg wie co jeszcze. Kontrakt z klubem piłkarskim to żadne małżeństwo bo gdyby działało to w taki sposób to kontrakty podpisywałoby się na całe życie, a nie na 3-5 sezonów. Przestańcie już beczeć po Pogbie i narzekać na Raiole bo może nam załatwić kolejnego dobrego grajka za psi pieniądz, którego potem znów opylimy za gruby hajs. Pierwszy raz od czasów degradacji patrząc na atak Juventusu nie mam ochoty płakać.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 02:56

Shadow Marshall pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:To zawodnik niepełnoletni może mieć agenta?

Arbuz, najlepiej mu wybić tego Raiole z głowy. Chciałbym aby ten otyły kasiarz nigdy więcej nie zbliżył się do bram Turynu!
Widzę, że teraz nowym wrogiem nr 1 nie jest Marotta (bo on nie umie sprzedawać), a teraz Raiola. Wszyscy wiedzą, a przynajmniej wiedzieli, że pod swoimi skrzydłami ma głównie najemników, ale najemnik w piłce nożnej to coś złego? Boże ludzie...ogarnijta sie. Chciałbym widzieć jak wy macie zwykłą robotę za 1500zł,a ktoś wam oferuje np 3000 tys, a wy nieugięci zostajecie na swojej poczcie bo już zżyliście się z tym miejscem i Bóg wie co jeszcze. Kontrakt z klubem piłkarskim to żadne małżeństwo bo gdyby działało to w taki sposób to kontrakty podpisywałoby się na całe życie, a nie na 3-5 sezonów. Przestańcie już beczeć po Pogbie i narzekać na Raiole bo może nam załatwić kolejnego dobrego grajka za psi pieniądz, którego potem znów opylimy za gruby hajs. Pierwszy raz od czasów degradacji patrząc na atak Juventusu nie mam ochoty płakać.
:facepalm: Ludzie - nie tylko Ty - ale wy macie PRYMITYWNE myślenie zwykłych zjadaczy chleba. No a powiedzcie mi jedno - czy wy wszyscy wykonujecie robotę swoich marzeń? Czy może z utęsknieniem czekacie na 1. Fajrant, 2. Weekend, 3. Urlop?? Kochacie poniedziałki, poranne wstawanie - ilu z was robi ZAWODOWO to co kocha - za 1500 lub 3000? Piłkarze grający na tym poziomie spełniają swoje marzenia i przez wszystkie etapy kariery juniorskiej marzyli o trofeach. Kasa to rzecz automatyczna. Czy wy myślicie że pieniądze z kontraktu to wszystko, od sponsora też wszystko? Otóż nie! Poczytajcie jakie oni mają inwestycje - idąc waszym tokiem myślenia - wszyscy by już grali w Chinach...
Raiola - niech zjeżdża. Jeżeli pasuje Ci promowanie piłkarzy i sprzedawanie ich z zyskiem, to przerzuć się na kluby które z tego żyją - To nie FC Porto - dlaczego Barcelona, Bayern, Real M - nie robią tak? Bo są docelowym etapem dla piłkarzy. Co do Pogby - namieszał mu w głowie, niech spada Francuz. Marotta jest dobry, ale nie jest Bogiem w swoim fachu, za jakiego go mają jego forumowi wyznawcy.

Amen.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 03:07

Po prostu nie wdawajcie się w dyskusje z tym mentalnym gimbusem, to nie będzie odpisywał i liczba postów zmniejszy się o połowę :ok:
Pewnie nadal jest święcie przekonany, że Khedira leczy kontuzję :rotfl:
Już pisałem ( dla Lorda, ale ten dalej płacze ), dlaczego Juventus nie jest na poziomie Realu i Barcelony, ale po co się tym przejmować, jak ktoś ma swoje widzimisię i fakty go nie interesują.


Rui Costa 10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 1
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 07:45

Wydawało mi się, że lekko przesadzacie z tym ”otyłym” Higuainem za 90 mln Euro, ale na tych zdjęciach w koszulce Juve faktycznie nie wygląda najlepiej. Zgadzam się jednak z tym, co napisał użytkownik Shadow Marshall – sezon się rozpocznie i Gonzalo będzie w formie. I gdyby nie kosmiczna kwota zapłacona za niego Napoli aż tyle by się o tym nie mówiło. Na Argentyńczyku ciąży teraz ogromna presja i jestem bardzo ciekawy jak sobie z nią poradzi. Wszyscy będziemy teraz patrzeć z niego przez pryzmat tych 90 mln. Pewnie do ilości bramek jaką strzelił w minionym sezonie się nie zbliży, ale stawiam że ok 25 w samej Serie A jest niemal pewne.
W Serie A 2016-17 gra toczyć się będzie tylko o miejsca 2-20. Scudetto jest już ”zarezerwowane” dla Juventusu . I to bez względu na to, czy ktoś przyjdzie za Pogbę, czy nie.

Ciekawe na ile realne jest wyciągnięcie z Realu Isco. Kiedy jego nazwisko pojawiło się w kontekście potencjalnych wzmocnień Milanu bardzo się ucieszyłem, bo to gracz o kilka klas przewyższający wszystkich pomocników w kadrze Rossonerich, ale nie łudzę się, że Isco decydując się na odejście z Madrytu i mając do wyboru Milan i Juventus wybierze ACM. Bierzcie Isco i wygrywajcie Ligę Mistrzów 2016-17, bo już zdecydowanie zbyt długo reprezentant Serie A nie zdobył najważniejszego trofeum w europejskiej piłce klubowej.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 07:58

Emocjonalnie część z Was jest jeszcze w podstawówce. Raiola zrobił świetny interes i dla klubu i dla siebie - mógł wypchnąć młodego Podgbę gdziekolwiek - ale przyszedł z nim do Juve. Juventus przez 4 lata korzystał z talentu Pogby, a poźniej sprzedał za rekordową kwotę. Kij z prowizją dla Raioli - gość tak był dogadany, nasz zarząd się na to zgodził bo nie miał nic do stracenia. Sytuacji win-win. Oby więcej takich interesów - daje to do budżetu 20 baniek rocznie - czy 25 bo tak na prawdę nie wiadomo co z prowizją. A tu tylko wyzywanie gościa, który tak na prawdę prowadzi firmę i prowadzi ją dobrze - wie kogo wziąć pod swoje skrzydła, wie jak na tym zarabiać.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 08:01

ForzaItanimulli3vujcm pisze: BTW: @wloski - Padoin już też odszedł...
W jakim moim zdaniu padło pytanie o Padoina?


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 08:06

Jakies swiezutkie newsy z rana ?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 08:34

Alexinhio-10 pisze:Jakies swiezutkie newsy z rana ?
Byłem już na dwójce, idę po kawę.

Matic, Dahoud i byłoby mercato idealne.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 09:04



"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 09:07

szczypek pisze:
Alexinhio-10 pisze:Jakies swiezutkie newsy z rana ?
Byłem już na dwójce, idę po kawę.

Matic, Dahoud i byłoby mercato idealne.
Nie rob nadzieji Szczypku. Serce mnie peka.

Tych dwoch by mi oslodzilo Pogbe.
Podobmo Zaza do vfl za 25?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 09:25

Adrian27th pisze:Podobmo Zaza do vfl za 25?
Kurde strasznie lubię naszego łysola i wołałbym jego zostawić niż Mandzukicia, bo w porównaniu do niego Zaza to mistrz techniki, choć większość uważa go za drewno. Niestety Maxowi bardziej odpowiada Mario do taktyki. Cóż dobrze, że chociaż zarobimy na nim sporo gotówki, bo obawiałem się wypożyczenia do Milanu albo Romy, co wydawało mi się lepsze dla Simone, choć myślę, że w niemiecki futbol też się wpasuje i będzie tam regularnie strzelał. ;)


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2016, 09:29

Jeżeli wahadłowi / skrzydłowi są klasy Sandro / Alves - Mandzukic idealnie się wpisuje. Było widać po meczu z WHU - Alves piękne dośrodkowanie, zgranie do Dybali i bum.


Zablokowany