Mario Mandżukić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
El Lapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2017
Posty: 8
Rejestracja: 08 lutego 2017

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 14:28

Makiavel pisze:Poćwiczyłby przyjęcie piłki, grę z klepki i inne braki z okresu trampkarza a nie pajacował jak na tym filmiku wrzuconym na Fb.
Uciekałbyś jak szczur gdyby tylko Mario na Ciebie spojrzał, kiepski hejterze :rotfl:


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:20

Myślę, że wystarczą mu treningi tego typu zagrań w meczach serie A, więcej nie trzeba. Vide tekst z blackwhiteredallover w taktyce.


Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 10:37

Tylko ktoś drewniany umysłowo może napisać, że Mario jest surowy technicznie.


Forza Juve!
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 10:55

Chłopiec powyżej pije chyba do któregoś z modów albo adminów, który zamieścił w podsumowaniu zeszłego sezonu kompilacje drewnianych zagrań Chorwata, który nie czytał gry z klepki, nie nadążał za technicznymi kolegami, przed niemal każdym zagraniem musiał mieć dwa-trzy kontakty z piłką, zanim się jej pozbył.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 11:09

:facepalm:
Daj już spokój chłopie, co Ci ten Mandżukić kury zgwałcił, że się tak go czepiłeś ?
To już jest nudne, Morata cudo, Mario be...zmień klub na Real i będziesz zadowolony a przy okazji uszczęśliwisz wszystkich tutaj.


Obrazek
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 11:12

Zabawne, że "doktor" powyżej zwraca się do mnie per "chłopiec" nie znając mnie, nie widząc mnie, nic o mnie nie wiedząc, sam natomiast jest na tyle "dorosły", że wstawił sobie w avka skan swojego doktoratu. :lol:
To tak jakbym wklejał swoje miesięczne wpływy na konto i czekał aż ktoś się zachwyci.

Co się zaś tyczy w/w. kompilacji - mają one to do siebie, że za ich pomocą można przedstawić wszystko. Gdzieś po necie hulała kompilacja z Rasiakiem przedstawiająca go jako technika na poziomie Roberto Baggio. Tylko co z tego?


Forza Juve!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 16:54

Mandzukić wciąż nie odnaleziony!

Chorwat, który miał rozpocząć w podstawowym składzie przeciwko Udinese nie pojawił się na murawie. Poszukiwania trwają. Każdy kto widział drąga o słabej skuteczności proszony jest o kontakt. Nagrodą będzie 5% kwoty otrzymanej po spieniężeniu go w letnim mercato.

Ktoś ostatnio napisał, że Mario jest kluczowy w Maksowym 4-2-3-1 i dzięki niemu ta taktyka się sprawdza, a Sandro gra lepiej :lol: Były nawet głosy poparcia dla tej niedorzeczności. MVP spotkania przeciwko Napoli :rotfl:

Mam nadzieję, że Tudor, lub ktokolwiek inny, zaoferuje za niego godny pieniądz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 17:01

jackop pisze:Mam nadzieję, że Tudor, lub ktokolwiek inny, zaoferuje za niego godny pieniądz.
a ty byś dał? jeśli Allegri go nie kupi to nikt tego nie zrobi


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 17:13

Jak już chcesz zabłysnąć to może poszukaj całej drużyny która dziś nie wyszła na mecz. Gra 11-stu zawodników nie jeden. Za to należy pochwalić Udine, bo swoją wolą walki i determinacji zgnietli zwłaszcza w pierwszej połowie drużynę o parę klas lepszą.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 18:54

widzę, że fajnie się ocenia środkowego napastnika, który 3/4 sezonu gra jako skrzydłowy :prochno:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 20:37

Pisałem już, że Juventus odnosił sukcesy w 4-2-3-1 POMIMO obecności Mandzukicia na boisku a nie DZIĘKI tej obecności. To rozpaczliwe szukanie mu miejsca na boisku przez Allegriego pokazuje, że Max ma do niego dziwną słabość. Zupełnie, jak Macierewicz do Misiewicza. To środkowy napastnik z epoki kamienia łupanego, który dodatkowo nie jest specjalnie skuteczny. To "defensywny napastnik" i jeśli ktoś za niego da więcej niż worek kartofli to będzie wielki sukces naszych dyrektorów.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 20:41

to bardzo ładne zdanie Makaviel i w pełni się z nim zgadzam. W takiej taktyce Mandzur nie ma racji bytu. A jego obecnosc wynika z naszej słabości kadrowej tj. małej ilości ofensywnych bocznych zawodników.
Według mnie Max nie ma żadnej słabości do Mandzura, ew. jego obecność na boisku wynika, z jego postawy. tzn. NO Good. Mniemam, że chłopak swoim podejsciem może wpływać na szatnie. Jak Mario radosny w szatni ok, jak Mandzur marudny to i w szatni zaczyna śmierdzieć.

Na pewno fajnie, że chłopak jest waleczny, ale to nie powinno determinować jego pozostania na przyszły sezon. W obecnej taktyce drugą 9 powinien być ktoś młody vide Kean, albo zawodnik z mniejszymi amibcjami, np. Zaza/ Matri itp.
Musimy troche te naszę ofensywę przebudować w lato. OCzywiscie jest wiele ale, począwszys od tego czy Max będzie trenerem, a także przez wzgląd na to czy będziemy grali taką taktykę. W obecnym składzie nie mamy zadnej ofensywnej alternatywy oprócz Pjacy, na którego barki nie można obecnie zrzucać całej odpowiedzialności na zmianę gry,gdy nam nie idzie.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 20:54

Ktoś wie dlaczego tak cicho w tym temacie gdy Mario zagra dobry mecz? Zdarzają się one dość często.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 20:54

@Makiavelu, nie bulwersuj się ;) Znalazłem sobie te wypowiedzi:
Arbuzini pisze:Jeśli Mandzukic to tylko w tandemie z Sandro. Ich współpraca to książkowy przykład pracy zespołowej, ale mam nieodparte wrażenie, że to Mario bardziej potrzebuje Alexa niż na odwrót.
Cabrini_idol pisze:Mandzukic to lepszy piłkarz od Moraty. Skarb mieć takiego walczaka w drużynie.
CavAllano pisze:Mandżukić dzisiaj jednym z najlepszych.
Ivory pisze:Mówiłem, że Mandżu zagra doskonałą partię i zagrał.
koki90 pisze:Facet wyrabia sobie taką renomę, że chyba nawet najwięksi przeciwnicy nie będą go chcieli oddać do Chin, czy gdziekolwiek indziej. Serio ciężko znaleźć teraz lepszego kandydata za niego. Zdawałoby się, że jest drewniany i wysoki, a oprócz waleczności i zgrywania wysokich piłek potrafi zagrać kombinacyjnie (zwłaszcza z włączającym się Sandro, z Asamoah jeszcze się tak dobrze nie rozumieją), przytrzymać piłkę i dokładnie przerzucić piłkę na drugą stronę. Jest tak uniwersalny i ma taką charakterystykę, że naprawdę szacun i dla niego i dla Allegriego, że tak to wymyślił.
Pluto pisze:Swoją droga to jest niesamowite - zmiana ustawienia i Mandzukić w jednej chwili z pierwszego hamulcowego zmienia się w jednego z najlepszych na boisku.
Cabrini_idol pisze:3. Mandzukic. Nie strzela może za wiele. Ale biega, walczy. Publicznośc, MY go kochamy.
Wojtek pisze:MVP dzisiaj nie Higuain, nie Dybala a Mandzukić! Ten gość to fenomen :bravo:
Szkoda, że się zgubił, trzymajmy kciuki, że się odnajdzie :pray:
szczypek pisze:Ktoś wie dlaczego tak cicho w tym temacie gdy Mario zagra dobry mecz? Zdarzają się one dość często.
Zdarzają się, jeśli opalisz archiwa Bayernu i wybierzesz spotkania gdzie NO GOOD strzelał ;) Człowiek, który wg wielu nigdy nie powinien zostać piłkarzem, Fernando Llorente będąc piłkarzem Swansea ma 9 goli w lidze przy 5 Chorwata, tak wiem - manipulacja :)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2017, 21:53

jackop, ale pajacujesz. Wyciągasz komentarze chwalące zawodnika za dobry mecz w jego wykonaniu po innym meczu, w którym zagrał słabo i to ma być jakiś argument, nie wiem, chcesz zabłysnąć? Z tego co wiem klan M&Msów (Makialev&Maly) nie prowadzi obecnie rekrutacji. Po ostatnim występie Benzemy szukają Moraty.


ODPOWIEDZ