Sami Khedira

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 marca 2016, 21:43

Nie no, liczę że się odwołają - chyba mają jeszcze na to czas. Z Khedirą w środku, o wynik spotkania z Milanem jestem spokojny. Bez niego już mniej... Nie wiem czy wy tak macie, ale jak Juventus wychodzi ze Sturaro w podstawie - obojętnie z kim - moje poczucie spokoju o wynik radykalnie spada. :whistle:
Sarri za gorsze rzeczy dostał mniej dotkliwą karę, w skali drużyny.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 22 marca 2016, 22:15

Robaku pisze:nie panikuj Markiz, Lemina, Sturaro, Asa, Pereyra, Padoin. Damy rade,. nikt nie ma nawet takiej lawki jak my.
Gdzie tu widzisz panikę? Po prostu w przypadku braku Pogby i Khediry na Milan będzie ciężko. Markiz będzie bez formy, bo to u niego norma po kontuzji, a może się nie wykuruje ?Asa po powrocie nie zachwyca, Pereyra też. Padoin może grać, jeśli obok ma mistrzów, a nie jako ważny element pomocy. Lemina to wciąż niewiadoma. Jedynie Sturaro prezentuje solidny poziom.

Bum i z Milanem gramy Sturaro, Lemina, Asa, a jeszcze mistrz Hernanes jest :prochno:

Czarnowidztwo, ale niewykluczone, że się sprawdzi. :think:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2016, 08:34

Nie wyobrażam sobie aby mu nie anulowali 1 meczu. Identyczna sytuacja jak z Kondogbią. Inna sprawa czy my w ogóle się odwołamy, dla nas coś takiego to nie problem, wszystkie kary bierzemy przecież na klatę :ok: Sytuacja kadrowa wygląda kiepsko a jeszcze mecze rep.

Swoją drogą idiotyczne zachowanie tak doświadczonego zawodnika jak Khedira :doh:


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2016, 10:37

Dragon pisze:Nie wyobrażam sobie aby mu nie anulowali 1 meczu. Identyczna sytuacja jak z Kondogbią. Inna sprawa czy my w ogóle się odwołamy, dla nas coś takiego to nie problem, wszystkie kary bierzemy przecież na klatę :ok: Sytuacja kadrowa wygląda kiepsko a jeszcze mecze rep.

Swoją drogą idiotyczne zachowanie tak doświadczonego zawodnika jak Khedira :doh:
Ja tam się Samiemu nie dziwię. Rizzoli sędziował tak tragicznie, że człowiekowi mogły puścić nerwy, zwłaszcza, że Niemiec był faulowany. Niby piłkarz powinien nad sobą panować, ale Sami jest tylko człowiekiem. Osobiści to strzeliłbym Rozzoliemu liścia, więc Khedira i tak się powstrzymał :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2016, 09:24

https://www.youtube.com/watch?v=oYtiW5YY5SU

Ładna asysta Samiego, który był też kapitanem Niemiec w tym meczu.


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2016, 10:48

PlanetJuve pisze:https://www.youtube.com/watch?v=oYtiW5YY5SU

Ładna asysta Samiego, który był też kapitanem Niemiec w tym meczu.
Warto dodać że prawie tez asystowal po jego zlym podaniu przy golu Anglików, jednak ten nie wiedzieć czemu nie strzelił gola w jak mogło by sie wydawać łatwej sytuacji


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2016, 10:54

Robert 10 pisze:
PlanetJuve pisze:https://www.youtube.com/watch?v=oYtiW5YY5SU

Ładna asysta Samiego, który był też kapitanem Niemiec w tym meczu.
Warto dodać że prawie tez asystowal po jego zlym podaniu przy golu Anglików, jednak ten nie wiedzieć czemu nie strzelił gola w jak mogło by sie wydawać łatwej sytuacji
To jak już tacy szczegółowi jesteśmy to chyba wypada być szczegółowym do końca nie uważasz?

Sami zaliczył też asystę przy NIESŁUSZNIE nieuznanym golu Gomeza w 27 minucie.

TUTAJ cały skrót. [/url]


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 20:04

Ktoś wie kiedy decyzja w sprawie Khediry odnośnie zawieszenia??


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2016, 06:53

A odwoływaliśmy się w ogóle? Bo chyba nie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2016, 09:39

Vincitore pisze:A odwoływaliśmy się w ogóle? Bo chyba nie.
Odwolalismy sie, decyzja ma sie pojawic za 2 dni (pewnie tuz przed podaniem listy powolan na mecz z Milanem).


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2016, 11:20

Niemniej i tak nie wiadomo jak z kondycją Khediry. Mimo to liczę, że przyjmą apelację. Kondogbi zmniejszyli po ironicznym klaskaniu do sędziego, akurat na mecz z nami.
Jeśli naszą rozpatrzą pozytywnie to jestem pewien, że Higuain też opuści jeden mecz mniej niż zakładano.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2016, 22:51

Elegancki występ Khediry - zaprezentował pełny pakiet. Szkoda, że do świetnego występu nie dołożył gola. Bardzo przyjemnie ogląda się go z piłką przy nodze. Nawet trudne piłki zagrywa tak jakby od niechcenia. Podoba mi się jego styl. Nie wiem czemu Forza1000Postów co chwila pisze o jego sprzedaży, gdy tylko nadarzy się okazja. W formie niezaprzeczalnie TOP. Nawet gdyby wylądował na ławce, to właśnie zawodnikami takiego formatu rotuje się u najlepszych.

Dużo zdrowia Sami <3


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2016, 23:09

jackop Forzacośtam co co chwilę zmienia zdanie. Zresztą wystarczy poczytać ten wątek, pierwszy post od góry :P, gdzie Forza napisał cyt. "Z Khedirą w środku o wynik spotkania z Milanem jestem spokojny. Bez niego już mniej... Nie wiem czy wy tak macie, ale jak Juventus wychodzi ze Sturaro w podstawie - obojętnie z kim - moje poczucie spokoju o wynik radykalnie spada". Rozumiem, że Khedira ten sezon miał średni (w sensie, że urazy sprawiły, że często nie był do dyspozycji trenera), ale jak grał to pokazywał kawał dobrej piłki. Dzisiaj też był jednym z najlepszych. A Niemcy to przecież aktualny Mistrz Świata. Jakby przyszedł Masche, to moim zdaniem często będziemy grać 4:3:1:2 (jeśli wszyscy będą zdrowi), tzn. Pogba-Masche-Khedira a przed nimi Pjanić. A jak ktoś się posypie, albo zamiast Masche przyjdzie Kovacić, to zawsze zostaje sprawdzone 3:5:2 ;)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2016, 23:10

Zdrowy Khedira to jeden z najlepszych pomocników na świecie, co zresztą pokazał w tym meczu. Szkoda tej sytuacji sam na sam, ale szczerze mówiąc wiedziałem, że to skasztani :D

PS. Też nie ogarniam tego sprzedawania Samiego przez Sam Wiesz Kogo ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2016, 23:39

@jackop @Yaro417 @panlider Ludzie czy ja gdziekolwiek, napisałem że Sami jest kiepski, niepewny, nierówny - w jakiejkolwiek kwestii sportowej? Nawet w nerwach ad hoc podczas meczu tak nie napisałem. Dzisiaj kapitalny występ. Jednak cały czas patrzyłem mu na nogi, czy aby coś nie strzela.

Tak Podbijam.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Z Khedirą w środku, o wynik spotkania z Milanem jestem spokojny. Bez niego już mniej... Nie wiem czy wy tak macie, ale jak Juventus wychodzi ze Sturaro w podstawie - obojętnie z kim - moje poczucie spokoju o wynik radykalnie spada. :whistle:.
"Jak" słowo klucz! Mi chodzi tylko i wyłącznie o PODATNOŚĆ NA KONTUZJE. Co komu po najlepszym piłkarzu, jeżeli ten co chwila się łamie? Jak można fundamenty Juventusu mającego wygrać Ligę Mistrzów, budować na tak niepewnych elementach. Przyjdzie co do czego i co? Kontuzje to u niego regularniejsze niż miesiączka u kobiet. On ma być naszym podstawowym elementem, ale to jest jazda po bandzie, wypada i co gramy dublerem - super! Skoro teraz można by go sprzedać za dobry hajs i kupić zastępstwo nie ma się nad czym zastanawiać. Bo teraz bo dobrym turnieju, może być super okazja by na nim wiele zarobić - ale wiecie co? O ile się we Francji nie połamie. :prochno:
Zawodnik musi być po pierwsze dobry, a po drugie sprawny - nie wiem czego nie rozumiecie ? Przecież to oczywiste. Chcecie nazwisk w kadrze czy jakości na boisku. Piłkarz staje się nazwiskiem - kiedy jest wypaloną gwiazdą, albo staje się nazwiskiem wtedy gdy częściej niż treningi odwiedza klinikę. Sami to ten 2 przypadek. Przecież to casus Pepe. :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ