Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 13:11

U Kiepa grał dobrze (oczywiście z Lyonem nie istniał). W bieżącym sezonie 8/4 więc nie ma czego się wstydzić, wiadomo patrzy się przez pryzmat wyników drużyny.
Do końca grudnia ma czas ogarniać się ze słabiakami. Z Salernitaną mimo gola kiepsko, paradoksalnie przy całej mizerii i tak był chyba najlepszy wśród naszych.
Natomiast wczoraj (Genoa) już całkiem przyzwoicie. To nie jest żaden wyznacznik, ale takie mamy teraz spotkania i trzeba punktować.
Nowy rok zaczynamy grubo meczami z Napoli i Romą. Zobaczymy czy w ogóle dociągnie bez wizyty w szpitalu.

Ogólnie jego los się waży. Jeśli nie zakończą telenoweli z kontraktem, to już od 3 stycznia ma swobodę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.
W wywiadzie pomeczowym powiedział tylko, że teraz klub ma ważniejsze sprawy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 13:14

Według mnie on nie podpisze nowego kontraktu i pójdzie do interu za darmo,Marotta już na niego czyha. Szkoda, że odszedłby za darmo choć ja za nim płakał nie będę.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 13:39

MRN pisze:
06 grudnia 2021, 13:14
Według mnie on nie podpisze nowego kontraktu i pójdzie do interu za darmo,Marotta już na niego czyha. Szkoda, że odszedłby za darmo choć ja za nim płakał nie będę.
Po co on Interowi skoro mają lepszych napastników?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 13:45

Rozgrzany Sturaro pisze:
06 grudnia 2021, 12:52
Dajcie spokój, Allegri znowu ustawia Pawełka prawie na pozycji registy bądź środkowego pomocnika. Może i jest bardziej widoczny dzięki temu, jakieś liczby ostatecznie złapie, owszem, ale to nie jest to w czym jest najlepszy. Szkoda, że mamy trenera, który nie potrafi wprowadzić piłkarzy ofensywnych na wyższy poziom - Dybala jak w kanadyjce będzie miał łącznie 20 na koniec sezonu, będzie to ogromny sukces pod batutą Toskańskiego Bonaparte.
Czyli będzie miał szanse na kolejny tytuł gracza SerieA, :prochno: Przypominam, że dostał go po sezonie z 11 bramkami i 6 asystami w lidze (za whoscored) teraz ma 5 bramek i 3 asysty. Akurat w kwestii liczb to jest na dobrej drodze by na spokojnie poprawić wynik za Sarriego, gdzie skończył z 14G i 8 A teraz ma już 8G i 4A a nie zagrał jeszcze nawet połowy tego co w sezonie 19/20.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 14:05

Poprostu pisze:
06 grudnia 2021, 13:39
Po co on Interowi skoro mają lepszych napastników?
Raz, że za darmo do rotacji a dwa, że podebranie jakby nie było czołowego piłkarza Juve to dla nas plaskacz w pysk...uczucie bezcenne, prawda ?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 14:28

Michael_M pisze:
06 grudnia 2021, 12:05
Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy - Dybala ogranicza drużynę w ataku
To bardzo ciekawe bo to jedyny kreatywny nasz zawodnik, jedyny który zaczyna akcję dwójkową itd. Liczby mówią same za siebie - w tym sezonie był najlepszy na boisku w co drugim meczu mniej więcej więc jeśli on jest słaby to ja nie wiem kto jest w tej ekipie dobry i zasługuje na połowę tych 10 które chce Dybala.
Jeśli on nas ogranicza to może podaj jakiś przykład, mecz, gdzie bez niego stworzyliśmy sobie 10 okazji do gola, powiedz kto lepiej napędza nasze ataki, przejdzie w środku boiska rywala i zrobi przewagę itd ;)

Ja się zgodzę, że może z lepszymi rywalami ma problemy ale to po części pokłosie tego, że lepszy rywal wie, że skopie i przykryje Dybale i wyłącza nas z gry bo nikt inny nie będzie w stanie nic zrobić. Jeśli my posiadamy piłkę i gramy nią to u Allegriego od Dybali zależy niemal wszystko - słabszy mecz Pawełka to słabszy mecz Juve ale to w żadnym razie nie jest jego wina tylko braku alternatyw, tak taktycznych jak i osobowych.

Nie wiem czy odejdzie, teraz na jego miejscu nie podpisałbym nic dopóki nie skończy się afera z plusvalenzą, później poczekał na oferty z innych drużyn i przedstawiłbym je kierownictwu Juve bo mam wrażenie, że tu sprawa rozbija się o przekomarzanie się "Nikt ci nie da 10 więc i my nie".


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 14:37

AdiJuve pisze:
06 grudnia 2021, 13:45
Rozgrzany Sturaro pisze:
06 grudnia 2021, 12:52
Dajcie spokój, Allegri znowu ustawia Pawełka prawie na pozycji registy bądź środkowego pomocnika. Może i jest bardziej widoczny dzięki temu, jakieś liczby ostatecznie złapie, owszem, ale to nie jest to w czym jest najlepszy. Szkoda, że mamy trenera, który nie potrafi wprowadzić piłkarzy ofensywnych na wyższy poziom - Dybala jak w kanadyjce będzie miał łącznie 20 na koniec sezonu, będzie to ogromny sukces pod batutą Toskańskiego Bonaparte.
Czyli będzie miał szanse na kolejny tytuł gracza SerieA, :prochno: Przypominam, że dostał go po sezonie z 11 bramkami i 6 asystami w lidze (za whoscored) teraz ma 5 bramek i 3 asysty. Akurat w kwestii liczb to jest na dobrej drodze by na spokojnie poprawić wynik za Sarriego, gdzie skończył z 14G i 8 A teraz ma już 8G i 4A a nie zagrał jeszcze nawet połowy tego co w sezonie 19/20.
Mimo wszystko, gdy nagrodę wygrał Dybala było to trochę zaskoczeniem przynajmniej dla mnie. Wtedy miał bardzo dobrą drugą część sezonu, co mogło niektórym trochę zaburzyć obraz całości. Osobiście bym mu w tamtym akurat sezonie nie dał tej nagrody. :prochno: Jak już, to za sezon 2017/18.

Sprawdziłem akurat na transfermarkt zamiast whoscored - tam w sezonie 19/20 ma naliczone łącznie 17/14 w kanadyjce, z czego 11/11 w Serie A. Sezon wcześniej, pod Allegrim - 10/2 OGÓŁEM.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 19:35

Maly pisze:
06 grudnia 2021, 14:28
Ja się zgodzę, że może z lepszymi rywalami ma problemy
I tu jest cale clue sprawy Dybały - on jest dobry na slabiakow, a z dobrymi druzynami synka nie ma. Tegosezonowe staty, owszem, nie najgorsze. Ale zaglebiajac sie bardziej, okazuje sie ze jedyne lepsze ekipy z ktorymi cos dal, to... Inter i Milan. No chyba, ze ktos uwaza Zenit za klub z wyzszej półki. Mam do niego awersje, bo liczylem ze wejdzie w buty Del Piero, ale on moze Alexowi te buty co najwyzej wypastować. Do tego jest miałki i nie ma mentalu zwyciezcy i przy tym wszystkim chcial 15 duzych kółek za sezon :dontknow: Te 8+2 bonusow, to i tak za duzo, no ale patrzac na to, ze di Lajt ma 12 dlaczego Paulo mialby sobie odmawiac? Swoja droga rosnie moja niechec do Holendra, bo gra bardzo srednio i wcale nie pokazuje, ze jest jakims super-uber talentem obrony mlodego pokolenia.



ED.
@down: oczywiscie, ze 30 baniek to byla pensja z kosmosu (minimalna okolicznoscia lagodzaca dla naszych lesnych dziadow moze byc to, ze byla przyznana w czasach przedkryzysowych), niemniej tenże Ronaldo "cos" jednak w pilce osiagnal ;) i pewnie stad takie rzadania finansowe. A jesli az tak chcemy wdawac sie w szczegoly, to polecam rowniez przejrzec sobie z kim Portugalczyk strzelal i jak gral, bedac w swoim 'prime' (czyli powiedzmy w wieku obecnego Dybały), bo wiadomo ze przychodzac do nas swoj szczyt mial juz za soba.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2021, 18:30 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2021, 09:00

BlackJacky pisze:
06 grudnia 2021, 19:35
Maly pisze:
06 grudnia 2021, 14:28
Ja się zgodzę, że może z lepszymi rywalami ma problemy
I tu jest cale clue sprawy Dybały - on jest dobry na slabiakow, a z dobrymi druzynami synka nie ma.
Tylko wiecie... o Lukaku gadali to samo - strzela tylko leszczom. Takich napastników jest wielu i wynika to stąd, że z leszczami gra się 80% meczów w sezonie. Nie zawsze udaje się błysnąć w tym jednym na 10 bo rywal nie podpasuje, bo forma nie ta, bo przed meczem żona nie da albo zupa była za słona. Oczywiście zakładając, że Dybala po prostu nie potrafi z lepszymi to i tak te 80% meczów trzeba wygrać co najczęściej bez niego niestety nie przychodzi nam tak łatwo jak z nim.

Zresztą sprawdzam Ronaldo i jego 36 goli za poprzedni sezon:
Barcelona - 2 karne
Roma - karny + z gry
Lazio - z gry
Roma - z gry
Napoli - z gry
Inter - karny (dobitka)
Napoli - z gry
Inter - karny + z gry
Podsumowując: z gry strzelił mocnym 6 goli, meczów było 20 (2x Barcelona, Roma, Napoli, Atalanta, Lazio, Inter, Milan, Porto + SCI i CI). Nie wiem czy to jest dobry wynik jak na pensje 30mln, wy mi powiedźcie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2021, 18:53

Pisałem tydzień temu, że chłop ewidentnie do wywalenia bo za dwa tygodnie znowu się połamie. Połamał się jednak szybciej, długo się nagrał więc ja pozdrawiam te osoby, które widzą w nim ostoję nowego, przyszłego Juve. Pytanie - gdzie ? W J - Medical ? Drugi Ramsey, działa mi na nerwy ta panienka, przedłużenie z nim kontraktu będzie strzałem w kolano.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 11:11

Sprawdzam sobie naszych najlepszych strzelców w ostatnich latach wg TM....
14/15: Tevez 29 + Morata 15 = 44
15/16: Dybala 22 + Mandzukic 13 = 35
16/17: Higuain 32 + Dybala 19 = 51
17/18: Dybala 26 + Higuain 23 = 49
18/19: Ronaldo 28 + Dybala 10 = 38
19/20: Ronaldo 37 + Dybala 17 = 54
20/21: Ronaldo 36 + Morata 20 = 56
21/22: Dybala 8 + Morata 7 = 15
Muszę przyznać wam rację, ten Dybala to cienias jest i nie warto mu płacić nawet tyle co ma teraz, kompletnie nie rozumiem też dlaczego koleś chce podwyżki. Niech spada na drzewo być najlepszym zawodnikiem w innym klubie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 12:38

Dybala ma wysokie mniemanie o sobie, bazuje na dziadostwie Juve, bierze na przeczekanie ale dla nas podpisanie z nim nowego kontraktu to będzie strzał w kolano. Niech idzie gdziekolwiek, nawet za darmo już bo z niego nic nie będzie. Dwa mecze i dwa miesiące przerwy od dłuższego czasu. On nigdy nie będzie centralna postacią, jesteśmy w trudnej sytuacji i na etapie przebudowy, lepiej niech jego kosztem gra Kaio i się ogrywa.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 13:57

Najwidoczniej bazuje na dziadostwie Juve od 6 lat.

Wiem, że ostatnio ma dużo urazów i jest to lampka ostrzegawcza po urazie wiązadła z poprzedniego sezonu ale on był w sumie taki zawsze, zawsze pauzował 30-50 dni w sezonie pod opieką sztabu Maksa więc nic tu się nie zmienia. Nie przeszkadza mu to jak widać być wciąż naszym najlepszym zawodnikiem w tym sezonie w większości meczów w których pojawia się na boisku i w efekcie najlepszym ogólnie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 13:25

“Paulo Dybala zasiadł do stołu z działaczami Juventusu i zakomunikował im swoją decyzję aby nie przydłużać wygasającej 30 czerwca umowy. Po siedmiu latach opuści klub za darmo i w najbliższym czasie zacznie poszukiwać nowych ofert, które niewątpliwie nadejdą“. Tak brzmi informacja podana przez argentyńską telewizję.
https://juvepoland.com/2022/01/13/argen ... tu-z-juve/

Jak teraz wyglądają zasady dotyczące negocjacji z innymi klubami przy wygasającym kontrakcie? Dybala może już rozmawiać z innymi, czy do końca stycznia musi czekać?


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 13:34

Mateys pisze:
13 stycznia 2022, 13:25
“Paulo Dybala zasiadł do stołu z działaczami Juventusu i zakomunikował im swoją decyzję aby nie przydłużać wygasającej 30 czerwca umowy. Po siedmiu latach opuści klub za darmo i w najbliższym czasie zacznie poszukiwać nowych ofert, które niewątpliwie nadejdą“. Tak brzmi informacja podana przez argentyńską telewizję.
https://juvepoland.com/2022/01/13/argen ... tu-z-juve/

Jak teraz wyglądają zasady dotyczące negocjacji z innymi klubami przy wygasającym kontrakcie? Dybala może już rozmawiać z innymi, czy do końca stycznia musi czekać?
Już może.


ODPOWIEDZ