Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 00:28

Czemu zawsze kwaśne miny schodzących przy zmianie piłkarzy utożsamia się ze złością skierowaną w stronę trenera? Nigdy sportu nie uprawialiście? Jak Wam nic nie wychodzi, a zależy Wam w ch*uj, to jesteście po prostu wkur*wieni na siebie i stąd taka mina, bo sam wie, że się kopał po czole w tym meczu. I Del Piero też niejednokrotnie z taką miną schodził, po gorszym meczu w swoim wykonaniu, pamiętam.


Capo di tutti capi
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 613
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 14:36

Tony Montana pisze:
03 listopada 2020, 00:07
Problem w tym, że Dybala to nie ADP. Dość zadziwiającym uznaniem obdarzasz Pawełka a zdumiewającym brakiem uznania Ronaldo.
Oczywiście, żę do Del Piero Dybali dużo brakuje. Mam jednak trochę dłuższą pamięć. Ostatni mecz miał słaby, więc wszyscy teraz na niego narzekają, lecz pamiętam, że raptem parę miesięcy temu nic się u nas w ataku nie ruszało, kiedy nie grał. Za co prawdopodobnie zgarnął tytuł MVP całej Serie A w zeszłym sezonie.

A Ronaldo ma już 35 lat i za (chyba) 4 miesiące będzie miał 36. Teraz może być OK, ale budowanie na nim drużyny to proszenie się o katastrofę w nie tak odległej przyszłości. I jeśli spojrzymy szerzej na jego transfer to co z niego wynikło? Czy osiągnęliśmy to, po co go sprowadziliśmy - LM? Nie. Czy wygraliśmy z nim więcej niż bez niego? Nie, wręcz mniej. Czy po jego przyjściu Juventus jest silniejszą drużyną niż był przed? Tu już wchodzimy w sferę opinii więc można polemizować, ale ja uważam, że również 'nie'.
Tony Montana pisze:
03 listopada 2020, 00:07
Chętnie zobaczę kogoś kto przyjdzie, położy na stół 60 melonów za transfer i 15 melonów rocznego kontraktu dla Dybali - a tak nikogo takiego nie będzie bo nikt nie da mu 15 mln netto. Chociaż w sumie przy naszych umiejętnościach sprzedaży to nie zdziwiłbym się gdybyśmy się zgodzili np. na 40 mln (Vidal poszedł za mniej).
Ja też nie rozpaczałbym, gdyby okazało się, że Dybala zostaje sprzedany. Jest tylko jeden zawodnik w całej naszej kadrze, którego byłoby mi szkoda i nie jest nim Paulo. Całym meritum mojego ostatniego posta (które mogło się zagubić w trakcie pisania) jest, że najpierw trzeba mieć na oku realnego zastępcę, żeby później w pospiechu nie łatać dziur jakimiś Suarezami czy kim innym. Tak jak zanim pojawiły się informacje o Alabie byłem przeciwny pozbywaniu się Alexa Sandro, bo zwyczajnie nie byłoby go kim zastąpić za pozyskane na jego sprzedaży pieniądze. Teraz podpisałbym kontrakt z Austriakiem i szukał Alexowi Sandro szukał nowego domu zanim atrament wyschnie.


Obrazek
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 18:54

Z Dybalą podstawowy problem jest taki, że on kilka spotkań zagra super, a potem kilka tragicznie. Miesiąc wytrzyma w dobrej formie, a potem dziewczyna mu raz nie da i znowu dwa miechy będzie kopał się po czole. I tak w nieskończoność... Ileż można? 27 lat na karku i wciąż tak samo chimeryczny. Tak nie grają topowi zawodnicy. Jeśli znowu mam czekać pół sezonu, aż mityczny Pawełek wreszcie strzeli ładną bramkę z wolnego lub okiwa wszystkich i ośmieszy bramkarza, to ja podziękuję za takie coś.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2020, 19:47



Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2020, 19:55

Dybala zarabia obecnie 7.5 mln a chce 15. Klub powinien mu zaproponować 3.75


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2020, 20:00

Powiedzieć o nim, że dramat to jak nic nie powiedzieć. Zupełnie poważnie wolałbym na boisku oglądać zamiast niego Vucinicia.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2020, 20:51

Po prostu Pawełkowi tak zależy na Juventusie, że negocjuje obniżkę kontraktu.


Dawniej Virus[Mauro].
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2020, 21:55

Zdecydowanie najgorszy piłkarz Juventusu w obecnym sezonie. Chimeryczny był zawsze, ale ten sezon...


Forza Juve!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2020, 23:27

Zrobilem sobie nowy obrazek na awatara. Co myslicie? Oceniajcie, komentujcie :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2020, 14:24 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2020, 23:32

Ekstra. Gdybym nie wystartował z sektą #PirloOut i nie pamiętał, że w sezonie 17/18 nasz Messi potrafił trafić 26 razy do siatki i zaliczyć 7 asyst w 46 meczach to pewnie wrzuciłbym w podpis ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2020, 23:54

szczypek pisze:
05 grudnia 2020, 20:00
Powiedzieć o nim, że dramat to jak nic nie powiedzieć. Zupełnie poważnie wolałbym na boisku oglądać zamiast niego Vucinicia.
Przepraszam bardzo, Mirko w swoim czasie był najlepszym napastnikiem w zespole, ładującym widowiskowe bramy w ważnych momentach. Porównanie do obecnego Dybali znieśliby też dzielnie Osvaldo czy Boriello.
---
Ja tam dalej w Pawełka wierzę, może koronawirus go dotknął mocniej, może ma deprechę, nie wiem. Przykro się na to patrzy w każdym razie.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2020, 00:00

Szkoda tylko, że Mirko "The Piętka" Wuczini był równie znany z tego, że 'nie biegał', za to uwielbiał czekać na piłkę. Także nie wiem jak ma się to do słów
szczypek pisze:
05 grudnia 2020, 22:31
Moim zdaniem pomysły byłyby trafione, nawet i z tą kadrą, ale żeby to grać trzeba zapi.er.dalać, a nie stać i czekać.
;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
deejay_1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 kwietnia 2008
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 00:11

Wg FI Juventus zaproponował Dybali blisko 10mln E z bonusami za sezon. Pawełek zdaje się tego faktu nie pamiętać, bo zaprzecza o jakiejkolwiek propozycji, chyba, że ma na myśli, że nikt mu nie proponował symbolicznych 15mln.

https://www.football-italia.net/163495/ ... king-about


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 08:16

może to propozycja jeszcze sprzed roku i zapomniał :D albo już ja odrzucił i dlatego oczekiwał kolejnego kontaktu... ogólnie nie wróży to najlepiej jego przyszłości u nas i powiem wam, że ta wymiana za Pogbę nie wygląda jakoś bardzo nierealnie, szczególnie że Milik do wzięcia...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 09:08

Równo dwa lata temu 15.12.2018 r. wygraliśmy debry 1:0. Był to 16 ligowy mecz i 15 zwycięstwo (+jeden remis) a nasi forumowi znafcy pisali #AllegriOut, piękne czasy :D
Teraz te same osobniki, zaraz po rozegraniu najlepszego sezony Dybali w Juve, chcą go wyrzucać, ewentualnie obniżać mu pensję i niech się cieszy że jest u nas :D

PS. o co chodzi z tym koronawirusem u Dybali? Wspominał o tym również Prezydent. Przecież on po przebyciu choroby grał jak z nut. To że teraz jest bez formy to duża zasługa jego samego i Pirlo ale co do tego ma covid?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
ODPOWIEDZ