Copa America 2015

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2015, 16:40

Cóż, Neymar zawieszony na cztery mecze, bo oprócz tego co nawywijał na boisku, poczekał w tunelu na sędziego, żeby go zbluzgać ;) Mentalne zero i tyle, w Barcelonie ma kto go temperować, w Brazylii chcieli z niego zrobić na siłę lidera i się doigrali. Inna sprawa, że przy panującej w ich kadrze biedzie, ciężko wskazać kogokolwiek, kto miałby ciągnąć tę grupę do przodu :think:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2015, 16:56

bendzamin pisze:Cóż, Neymar zawieszony na cztery mecze, bo oprócz tego co nawywijał na boisku, poczekał w tunelu na sędziego, żeby go zbluzgać ;) Mentalne zero i tyle, w Barcelonie ma kto go temperować, w Brazylii chcieli z niego zrobić na siłę lidera i się doigrali. Inna sprawa, że przy panującej w ich kadrze biedzie, ciężko wskazać kogokolwiek, kto miałby ciągnąć tę grupę do przodu :think:
I bardzo dobrze ;) Argentyna gra średnio, a Chile w mega formie więc to oni są na tą chwilę faworytem, mam nadzieję, że wygrają ten turniej ;)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2015, 18:19

Vidal jest najlepszym i najbardziej dojrzałym (paradoksalnie :prochno: ) zawodnikiem tych mistrzostw. Spokój, gra na jeden kontakt, ostatnie podanie..

Wczoraj trener ściągnął po 1 połowie Vidala i Sancheza oszczędzając ich już na 1/4. Na razie nasz Arturo jest na najlepszej drodze do MVP mistrzostw. Nasz środek pomocy w przyszłym sezonie szykuje się mega mocno (Pogba-Marchisio-Vidal). A jak forma Vidala utrzyma się a Pogba ustabilizuje formę, bo o dobra grę Marchisio na regiscie jestem pewny, to nasz środek pomocy będzie chyba najlepszym w Europie.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2015, 22:22

Cabrini_idol pisze:..., to nasz środek pomocy będzie chyba najlepszym w Europie.
Na pewno. Nie zapominajmy o Khedirze, Sturaro. :ok:

Wielka szkoda, że trener zdjął z murawy Vidala już po pierwszej połowy. Człowiek czeka, by go obejrzeć, a tu coś takiego. :doh: Oczywiście rozumiem decyzję trenera, bo wynik i pierwsze miejsce w grupie nie były już w momencie zmiany zagrożone. Arturo przez pierwsze 45 minut grał przyzwoicie i nie było po nim zbytnio widać jakiegoś spięcia. Znakomita wiadomość.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 13:50

Nasi skauci działają podczas turnieju w Ameryce Południowej i powoli zapełniają swoje notesy:

Obrazek


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 14:12

No i jesteśmy po kolejnym meczu Argentyny, i kolejny raz utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie wygrają tego turnieju, statyczność, nieskuteczność, mozolność, słaba organizacja gry obronnej ( Jamajka w 2 połowie mogła spokojnie ukuć Argentynę , JAMAJKA !).


Na marginesie odnośnie Teveza. Nie wiem czy samo wymuszenie Teveza odejścia nie wyjdzie nam na dobre, serio. Wydaje mi się, że Carlos osiągnął już apogeum możliwości i od jakiś 2 miesięcy zaczął się zjazd jego formy, oczywiście nadal jest to gracz nietuzinkowy, mogący rozstrzygnąć mecz, ale już nie tak regularnie jak kiedyś. Myślę, że zakontraktowanie Dybali, Mandzu i JoJo wyjdzie nam na dobre. Poza tym rozstajemy się w przyjacielskich relacjach z Tevezem, dzięki czemu świat piłkarski dobrze widzi jaka panuje atmosfera i podejście do piłkarzy w Juve.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 23:03

Peru lepsze od slabej Kolumbii. Troche zaskoczenie no ale nazwiskami sie nie wygrywa.

Zaraz Brazylia moze wyleciec z turnieju a jesli nie to przy remisie Kolumbia wymelduje sie z hotelu na lotnisko na lot do domu.

Chile to zdecydowany faworyt. Po prostu sa w najlepszej formie ze wszystkich zespolow.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 23:07

Cabrini_idol pisze:
Chile to zdecydowany faworyt. Po prostu sa w najlepszej formie ze wszystkich zespolow.
Forma, formą, im po prostu najbardziej zależy, co jest oczywiste ze względów jakby to ująć technicznych, więc może się okazać, że Chile sobie dojdzie do tego finału, choć ten ćwierćfinał z Uru zapowiada się arcyciekawie. Jeszcze Argentyna jest mocno, ale to po prostu wynika z czystych skillsów piłkarskich, bo zaangażowania tam za wiele nie ma.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2015, 09:01

http://sport.tvp.pl/20556924/skandalicz ... i-cuadrado Gwiazdką z Kolumbii się coś w główkach poprzestawiało, powinni kończyć w 9.
Co do Argentyny to oni grają podobnie jak na mundialu, tam też było widać podobną grę, zresztą same wyniki, 5 meczy wygranych jednym golem a szósty po karnych mówią same za siebie.Argentyna pięknie nie gra.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 03:32

Brawo Chile :!: :dance: Brawo Isla i Vidal :!:

Niektorzy juz skreslali Isle, a ten strzelil bramke i zapewnil swoim awans do 1\2. :-D To co? Zatrzymujemy w klubie czy podbijamy cene? :smile:

Z tym sercem do gry bedzie koncowy sukces Chile, ktory przeczuwam od dluzszego czasu. W polfinale rywal duzo latwiejszy. :ok:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 03:36

Urugwaj nie potrafi przegrywac. Fajny mecz. Chile bylo po prostu lepsze.Teraz 3 godzinki drzemki i do pracy. I`m lovin it. :?

Isla :prochno: Beppe zaciera rece :smile:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 07:41

Isla mnie zaskakuje ale nie pierwszy raz w reprze...zdecydowanie podbijamy cenę, Beppe będzie miał nieco argumentów... :wink:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 07:52

ogladalem juz chyba trzy razy sytuacje w ktorej Cavani dostal druga zolta ale dalej nie potrafie zrozumiec za co ja dostał :think:


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 09:52

Wojtek pisze:ogladalem juz chyba trzy razy sytuacje w ktorej Cavani dostal druga zolta ale dalej nie potrafie zrozumiec za co ja dostał :think:
klepnął Jarę lewą ręką w twarz..co nie zmienia faktu, że ta kartka to śmiech.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 11:00

dp10 pisze:
Wojtek pisze:ogladalem juz chyba trzy razy sytuacje w ktorej Cavani dostal druga zolta ale dalej nie potrafie zrozumiec za co ja dostał :think:
klepnął Jarę lewą ręką w twarz..co nie zmienia faktu, że ta kartka to śmiech.
Ten Jara nie dość że pedał to jeszcze symulant...


Obrazek
ODPOWIEDZ