Konto oszczędnościowe w banku, pieniądze na % ?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Mass1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 23 marca 2013

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 21:35

Witam.

Mam kilka gorszy na koncie w baku ING, tam przychodzą mi wynagrodzenia za pracę. Nie ma tego dużo ale trochę jest. Mam tam konto bieżące, bodajże konto Direct.
Ogólnie nie mam tak, że każdego miesiąca wybieram kasę do zera, tylko ciągle coś tam pieniędzy dochodzi i sumka sobie rośnie.
Koleżanka zasugerowała mi abym zdecydowała się na przeniesienie tych pieniędzy na któreś konto oszczędnościowe, tak abym dostawała jakieś tam pieniążki za % od pieniędzy moich na takim koncie.
Słyszałam, że można liczyć na 1% do 3%, że są promocje na kilka miesięcy...
W sumie by mi pasowało coś takiego, bo zawsze to coś tam by wpadło. Pytanie mam tylko takie czy tworząc takie konto i mając tam jakąś sumę pieniędzy można je w każdej chwili wypłacić? Czy są jakieś kary? itp?
Ogólnie zależałoby mi na tym abym w każdej chwili mogła w razie co pieniądze wypłacić bez żadnych strat z mojej puli pieniędzy.
Może Państwo by mogli mi coś doradzić w tym temacie?
Ogólnie jakoś temat banków jest mi słabo znany i jestem trochę zagubiona w tym świecie.
Może ktoś doradzi jakiś konkretny bank?

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc w moich zapytaniach.


FORZA JUVE!

Juve, Storia di un grande amore...
Bekon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 maja 2015
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2015

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 09:35



...nigdzie żaden ład życia, żadna wzorowość, powiedziałbym, moralność, nie jest tak ważna jak właśnie w niewoli... Imre Kertész

kwiaty Katowice

http://www.mitum.pl/regaly-metalowe
ODPOWIEDZ