Wyjazd do Berlina

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
thomithomass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2015, 21:26

Może ustalmy jedno konkretne miejsce i godzinę zbiórki, powiedzmy około południa, tak żebyśmy mogli większą grupa ruszyć gdzies dalej? Ja będę jutro od 10, jak cos kontaktujcie sie na pw - chętnie polatam w większej grupie!


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2015, 23:34

Jakby ktoś chciał zobaczyć piłkarzy na żywo to tak jak pisano już wcześniej ulokowani są w Regencie. Dziś miałem niesamowitego farta :) szedłem Unten den Linden do Katedry Berlińskiej patrze w prawo a tam zaparkowany bus Juve. Podbiegłem i akurat załapałem się na ich wyjazd na trening :dance: Pamiątkowy filmik jest :smile:


bezo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 czerwca 2015
Posty: 1
Rejestracja: 05 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2015, 23:41

Panowie w jakich miejsach bedziecie ogladac mecz ? Prosił bym o adresy albo przynajmniej nazwy barów pubów itp . BIELSKO-Biała tez melduje sie w Berlinie !! POZDRO FORZA JUVEEE !!!!!!


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2015, 23:47

MJ2012 pisze:ATTENZIONE !!!!
ANDIAMO BERLINO ANDIAMO BERLINO

Jade jutro o 7 rano z Bydgoszczy do Berlina, wykruszyła sie jedna osoba, wiec mam wolne miejsce. Koszt w dwie strony 200 zł. Jade autem. w bardzo komfortowym warunkach,

Tak trochę dużo, my jedziemy z Opola i wyniesie nas w dwie strony trochę ponad 100 zl ;p. No chyba, że jedziecie jakimś Marcedesem E klasą nową ;p


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 04:22

Dzień finału, ptaszki śpiewają, Berlin się budzi, robole wstają do roboty, polscy fani są już obecni na mieście a inni są w drodze Słońce wstaje, Antek nie musi bo nie spał, co za fajny stan :)
Ale mi się morda cieszy z tego wszystkiego, z tego całego finału!
thomithomass pisze:Może ustalmy jedno konkretne miejsce i godzinę zbiórki, powiedzmy około południa, tak żebyśmy mogli większą grupa ruszyć gdzies dalej? Ja będę jutro od 10, jak cos kontaktujcie sie na pw - chętnie polatam w większej grupie!
Popieram ogólnie zamysł ale 12 to chyba trochę za wcześnie :wink: Choć pierwsze busy z naszymi będę witał już za 3 godziny, ale inni będą około 11, a grupa wrocławska ok 12-13.

Nie chciałem być jakimkolwiek organizatorem i nim nie będę, jestem dobrym ludkiem :D skrzatem, trollem :prochno:


Dobrymi pomysłami i organizacją są natomiast inni pomocni i ogarnięci:
Tom_my pisze:
mrozzi pisze:
Tom_my pisze: Pewnie, tylko gdzie niby mielibyśmy tą rezerwację zrobić? ;) Nic mi nie przychodzi do głowy, chyba że macie jakieś miejsce konkretne teraz na myśli.
To bez rezerwacji - troche smigania po miescie i na pub. :wink: Jak wpadnie wiecej osob, to mozna gdzies tez pochodzic, bo beda trzymac miejsca. Cos sie wezmie z tej listy, co masz. Masz mape czy net w kom?
I to i to ;) Wiadomo, że ogarniemy, ale pewnie w Berlinie będzie to od nas wymagać troszkę gimnastyki. Tak czy siak, damy radę. Dobrze tylko by wszystkie "grupy" miały do siebie jakiś kontakt.

Tak jak mówią koledzy dziś spotykamy się, tworzymy JUVENTUSOWE grupy i sprawdzamy czy knajpy dobre do oglądania meczu są już otwarte i ogarniamy temat na bieżąco i mamy też czas wolny. Damy radę, też mam jakieś pomysły zapasowe jakby co.
Oczywiście Włochom też w miarę możliwości będziemy pomagać, no i ktoś ostatnio pisał, że wyobraża sobie że dużo tifosich Juve jeszcze nawet nie wie o braku Public Viewing... też uważam to za możliwe dlatego jakby co im wcześniej się dowiedzą tym lepiej dla nich.

Truck do imprezowania którym przyjechali Ultrasi Drughi Juve i postawili go na Alexanderplatz Fan Metting Point jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :ok: Oni pewnie wiedzą o braku konkretnych telebimów.
dp10 pisze:Jakby ktoś chciał zobaczyć piłkarzy na żywo to tak jak pisano już wcześniej ulokowani są w Regencie. Dziś miałem niesamowitego farta :) szedłem Unten den Linden do Katedry Berlińskiej patrze w prawo a tam zaparkowany bus Juve. Podbiegłem i akurat załapałem się na ich wyjazd na trening :dance: Pamiątkowy filmik jest :smile:
Serio miałeś takiego farta? :P Ale piłkarzy też widziałeś? To mnie strollowałeś :D Nie było wtedy trochę ludzi pod hotelem? o której wyjechali?
Ja próbowąłem po przylocie ale spóźniłem spóźniłem się ok 20 minut by zobaczyć piłkarzy i popstrykałem tylko wejście i policjantów i autobus...
Cabrini_idol pisze:
MJ2012 pisze:ATTENZIONE !!!!
ANDIAMO BERLINO ANDIAMO BERLINO

Jade jutro o 7 rano z Bydgoszczy do Berlina, wykruszyła sie jedna osoba, wiec mam wolne miejsce. Koszt w dwie strony 200 zł. Jade autem. w bardzo komfortowym warunkach,
Tak trochę dużo, my jedziemy z Opola i wyniesie nas w dwie strony trochę ponad 100 zl ;p. No chyba, że jedziecie jakimś Marcedesem E klasą nową ;p
i ryzykuje wtedy możliwość kradzieży lub porysowania wozu : x Ale nie no, najczęściej kradną 2 inne niemieckie marki. Jest jedna dzielnica z dobrymi(sporo włoskich też) i często tanimi knajpami i z dobrym połączeniem do centrum... pech chciał, że to dzielnica na której najczęściej znikają samochody o.O
Ostatnio zmieniony 06 czerwca 2015, 05:08 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


thomithomass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 05:02

Może faktycznie południe to za wcześnie, będę miał dostęp do neta po przyjeździe do Berlina, tak że na bieżąco będę sprawdzał informacje na forum. Liczę na spotkanie!

Tymczasem czas wstać, ogarnąć szamę, szybką kąpiel i na Berlin!

Forza Juve!


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 08:34

Obrazek

Oby dziś kolumna zwycięstwa była dla Juventinich!


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
matechu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2005
Posty: 59
Rejestracja: 15 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 15:42

Dobra, niektóre grupy pewnie się już spotkały. Dajcie znać gdzie razem z dziewczyną możemy do was dołączyć. Po wyjściu z miejsc&#242;wki gdzie spimy raczej nie będę miał internetu, więc dajcie tez znać na tel. 517764624. Odwdzieczę się zimnym piwkiem ;-)


Wujekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2005
Posty: 91
Rejestracja: 10 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 17:30

Część ekipy siedzi w Route 66, zapraszamy!


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 18:16

Polecam PIRATES BERLIN. Duzy ekran na powietrzu :), tuz obok East Side Gallery.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 17:08

Berlin, Berlin i po Berlinie :)

Kilka spostrzeżeń:

1) Berlin. Fajne miasto. Widać wiejkomiejski blichtr :p
To co uderza to bardzo duża liczba imigrantów spod znaku kebaba i sziszy. Wjezdzalismy do Berlina od strony jakiejś dzielnicy w której na ulicach były same osoby o śniadej cerze. Jednak im dalej do centrum tym ulegało to wymieszaniu. Nie żeby ten aspekt był jakiś istotny ale zawsze uważałem, że Ci mowili, że narodową potrawą niemiecką jest kebab grubo przesadzali. Chyba jednak nie ;)

2) Champions Festival: nuda. Największą atrakcją byli liczni kibice Juve pod Bramą, rzeźby z naszymi piłkarzami i mecz reprezentacji Polski chłopaków niepełnosprawnych. Brawa dla nich za grę w tym skwarze. Oczywiście prowadziliśmy doping ;)

3) kibice Barcy. Zgromadzeni na placu pod remontowaną katedrą. Kiedy przechodzilismy większą ekipą były bluzgi i zaczepki. Kiedy jednemu pokazałem żeby stulił pysk to w moja stronę leciał kopniak. Szybko jednak wokół nas zebrała się policja i doprowadziła na drugi koniec placu życząc miłego dnia na koniec. Podczas meczu najlepsi kibice Barcy byki chyba na stadionie bo w ogromnej knajpie gdzie siedzieliśmy nie mieli nawet jednej przyśpiewki. Jednej! Zostali zjedzeni na śniadanie przez chłopaków i dziewczyny z Drughi. Generalnie olalbym ich temat ale nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Same dzieci i pikniki.

4) kibice nasi. Pełen szacunek. Głównie dla wspomnianych Drughi - chyba z Poznania. Prowadzony doping był genialny. Do tej pory nie odzyskałem w pełni głosu. Zabawa była pierwszorzędna niezależnie od wyniku :)

Kto nie pojechał do Berlina ten z Milanu, hej hej hej! :smile:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 18:32

kacek_ pisze:Podczas meczu najlepsi kibice Barcy byki chyba na stadionie bo w ogromnej knajpie gdzie siedzieliśmy nie mieli nawet jednej przyśpiewki. Jednej! Zostali zjedzeni na śniadanie przez chłopaków i dziewczyny z Drughi. Generalnie olalbym ich temat ale nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Same dzieci i pikniki.
Tak. Ja byłem pod Route 66, to śpiewających było słychać przede wszystkim juventinich i to mimo, że siedziałem z kiepsko śpiewającym towarzystwem. My po jednej bramce cieszyliśmy się lepiej niż oni przez cały mecz, mimo, że tryumfowali. Na mieście przed meczem też tylko Juve było słychać, gdzie najlepiej się bawiłem w komunikacji miejskiej z pełnym rykiem, skakaniem pod sufit i rytmem wystukiwanym o każdy element pojazdu. Też mi głos nie powrócił xD


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 19:59

Jeszcze raz dzięki dla paczki z Route 66 i sorry, że się nie pożegnaliśmy z resztą. Zamuliłem po tym McDonaldzie, czekałem na Lenę i już Was nie dogoniliśmy, a nie miałem jak się do Was odezwać.
Jakbyście chcieli albo mieli jakieś zdjęcia czy filmiki, to podbijajcie na PW, to się powymieniamy. :)


edit:
Jak znajdziecie jakieś zdjęcia/filmiki z Berlina z nami w internetach, to dawajcie tu linki!
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2015, 10:34 przez gawron, łącznie zmieniany 1 raz.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 20:29

kacek_ pisze: 2) Champions Festival: nuda. Największą atrakcją byli liczni kibice Juve pod Bramą, rzeźby z naszymi piłkarzami i mecz reprezentacji Polski chłopaków niepełnosprawnych. Brawa dla nich za grę w tym skwarze. Oczywiście prowadziliśmy doping ;)
namiocik Juve z wystawionymi pucharami za dublet to również spora atrakcja, której chyba nikt się nie spodziewał :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 21:46

kacek_ pisze: Kto nie pojechał do Berlina ten z Milanu, hej hej hej! :smile:
Ty tak poważnie czy masz jakieś problemy?

Nie widziałem Berlina, to tak w temacie.


Obrazek
ODPOWIEDZ