LM 14/15 (1/2): JUVENTUS 2-1 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 14:18

Babinicz, czemu miałbyś nie obejrzeć, skoro na ten mecz będzie mnóstwo bezpłatnych streamów?


Loczeno

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 15:11

Crunny pisze: Modrić jest w podobnej sytuacji jak Pogba. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale ponoć szybko wraca do zdrowia. Już w przyszłym tygodniu ma wrócić do treningów, a potem zagrać w rewanżu. Po kontuzji wraca też Benzema, który dziś zaczął treningi z drużyną. Coentrao jest już zdrowy i także ma wyjść z nami w 1. składzie.
Gra Modricia w rewanżu to raczej sci-fiction. Być może będzie gotowy na ewentualny finał, chociaż nikt nie wie jak po takiej przerwie będzie się prezentować. Po poprzedniej kontuzji, znacznie dłuższej, wszedł na boisko i był jednym z najlepszych w Realu.
Benzema trenował wczoraj, ale nie ma go w kadrze na ten mecz. Zapewne dostanie minuty w sobotę z Valencią i w rewanżu zagra od początku.
U nas na forum nadal dyskusja czy ma grać Coentrao, czy Marcelo. Carlo w pierwszym meczu ponoć preferuje Portugalczyka, ale nic pewnego.
Pozdro.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 15:15

mateo369 pisze:
Lucas87 pisze:Niech będzie u nas 2-1 dla Juve i na Santiago 3-2 dla Realu! Chyba nikt z nas, by się nie pogniewał ;)
Jasne że nie, choć tak hokejowy (z naszej perspektywy) wynik na Bernabeu mało prawdopodobny. Weź pod uwagę fakt, że jeszcze nikt nam w tym sezonie (biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki) nie zaaplikował 3 bramek, ba tylko 5 zespołom udało się strzelić 2 gole i miejmy nadzieję, że to się nie zmieni, podobnie jak to, że nikt nie wygrał 2 razy z rzędu LM :wink:
Shalke przełamało te statystyki i o mało nie wyeliminowali RM. Wtedy wynik był hokejowy, więc wszystko jest możliwe, a sami madridistas mieli wtedy strach w oczach.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 15:18

Według LGDS zagramy 4-3-1-2 z Llorente obok Teveza :prochno:


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 15:31

squinter pisze:Śniło mi się, że wygraliśmy 4:2. Szkoda, że moje sny nigdy się nie spełniają.
Ja przed południem położyłem się na półtora godzinki i chciałem śnić o meczu, zasypiając zapętliłem sobie hymn Juve i myślałem tylko o meczu...... sny miałem nawet i dwa, pokręcone jak zawsze w stylu makaronu "świderki", lecz niestety żaden nie miał nic wspólnego z Juve.... : (

Temat którego nikt nie czyta i nie odwiedza, no po prostu mało interesujący temat to przemycę pewną Antkową historyjkę.
Była ciepła wiosna choć czasem padało. Jednymi z lepszych moich kumpli już w ostatniej(bo przeprowadzka) klasie podstawówki byli Lucek i Jacek, tak też zostało i w gimnazjum. Pierwszy zagorzały fan Manchesteru United, zaś Jacek był wielkim fanem Realu. Komu Antek kibicował i to już od połowy lat 90-tych mówić nie muszę? No.
Rok 2003. Niestety akurat Jacek niechętnie grał u bukmachera i zakłady między nami o o sfinansowanie następnego kuponu nie wchodziły w grę, to chłopacy już przed ćwierćfinałem MU-Real ustalili, że nagrodą będzie Muka. Kibic wygranej drużyny będzie mógł bezkarnie 50-krotnie uderzyć przegranego w jedno ramię i to podczas jednej długiej przerwy.
Po ćwierćfinałowym zwycięstwie Realu Jacek wykonał swoje zadanie, co zmusiło Lucka, przykładnego sportowca klasy do opuszczenia kilku zajęć z WF-u. Coś mu się stało z ramieniem.... :prochno: Och jaki Jacuś był pewny przed półfinałem przeciwko Juve, już mi polecał przygotowywać ramię i zimne okłady w domu! Gdy dzień po rozstrzygnięciu półfinału na korzyść Juve w czwartek 15 maja przyszedłem do szkoły to Jacka niestety nie było... Ku mojej radości pojawił się w piątek, a ja wykonałem nasz zakład. Chłopak miał łzy w oczach, gdybym nie był tak zajęty precyzyjnymi uderzeniami to pewnie spytałbym czy to bardziej z bólu czy z powodu klęski Realu :D W kolejnym tygodniu przyniósł tygodniowe zwolnienie z WF-u, podobnie jak nieco wcześniej Lucek tak i Jacek miał nagle jakieś problemy z ramieniem :whistle:
Następnie nasze drogi się rozeszły, ale 3 lata później w czasach liceum Jacek nabijał się z Farsopoli drogą telefoniczną co mnie tak denerwowało, że ewentualne zwycięstwo w aktualnym półfinale z Realem będzie mi smakować jeszcze lepiej, zaś Jacek się wreszcie definitywnie nauczy, że Juve się nie lekceważy i szanuje.

Principino pisze:Według LGDS zagramy 4-3-1-2 z Llorente obok Teveza :prochno:
Hmmm.... wpierw się zdenerwowałem, ale uspokoił mnie fakt, że to właśnie Fernardo strzelał w poprzednim sezonie bramki Realowi no i ostatnio wyglądał lepiej :think: Ale i tak wolałbym wyjść z Moratą w podstawie....

E: @Vincitore , wyprzedziłem Cię o 1 sekundę, ale Ty wolny jesteś! :D
Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 15:34 przez Antek666, łącznie zmieniany 2 razy.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 15:31

Principino pisze:Według LGDS zagramy 4-3-1-2 z Llorente obok Teveza :prochno:
Z jednej strony trochę rozumiem powody takiej sytuacji - Bask jest silniejszy fizycznie, mógłby się porozbijać z graczami Realu i zrobić trochę miejsca Tevezowi, do tego przydatny w powietrzu. Przemotywowany Morata mógłby mieć trudności z wejściem w mecz, ale jestem trochę zrażony takimi decyzjami. Trzeba grać tym, co mamy w danej chwili najlepszego, a mi tutaj trąci naszym wjazdem na Allianz Arena z Peluso na wahadle i atakiem Quag-Matri.

Skoro czwórka z tyłu, to rozumiem, że Barzagli na ławce? :?


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 15:41

Crunny pisze: Modrić jest w podobnej sytuacji jak Pogba. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale ponoć szybko wraca do zdrowia. Już w przyszłym tygodniu ma wrócić do treningów, a potem zagrać w rewanżu.
Mi się wydaje, że zarówno Pogba jak i Modric nie zagrają w półfinałach. Dla nas taka "wymiana" chyba jest na plus, bo z tego co wiem to właśnie Modric jest głównym motorem napędowym Realu w tym sezonie, natomiast Pogba często grał w kratkę.
Babinicz pisze:strasznie wkurzająca sprawa z tymi sportami jest. wszystko kodowane. mecz dekady a ja nie obejrzę,jeny.
dobrze,że chociaż rewanż jest zaklepany.
Serio w tych czasach nie ogarniesz sobie dobrego streama?


#AllegriOut
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 15:54

Dobra pomyliłem mecze, sorka :-D LGDS piszę o Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra, Vidal, Pirlo, Marchisio, Pereyra, Tevez, Morata, w wypadku 4-3-1-2 także bez niespodzianek no i w przypadku 3-5-2 to tylko zmiana Barzagli za Pereyre.

Jeszcze raz sorki za błąd.


mateuszz115

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2015
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2015

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 17:27

Babinicz pisze:Canale 5 jest w dekoderze polsatu?nie mogę znaleźć... cholera,na weeb.tv nie ma canal plus,aj,zaczynają się problemy.
Babinicz pisze:Wcześniej był wpis o canale 5 na dekoderze polsatu... nie wiem o co gościowi chodziło,bo tego kanału nie mam. kupiłem sobie weeb.tv specjalnie na ten miesiąc,nie powiem,mecz z monaco obejrzałem,ale liczyłem też na półfinały,a tu zonk. strasznie wkurzająca sprawa z tymi sportami jest. wszystko kodowane. mecz dekady a ja nie obejrzę,jeny.
dobrze,że chociaż rewanż jest zaklepany.
Canale5 nadaje na hotbirdzie czyli satelicie która obsługuje wszystkie stacje w Polsce włącznie z CP. Dodaj nowe kanały do listy jeżeli go nie masz lub spróbuj wyszukać ręcznie wpisując parametry dostępne tu:
http://www.sat-charts.eu/service,130E,C ... 500,2.html
- sam posiadam tnk hd i ten kanał bez problemu można znaleźć w pozycjach przeznaczonych dla zagranicznych stacji u mnie pod numerem 431.

kwestia tylko co oznacza ten komunikat?
http://it.blastingnews.com/calcio/2015/ ... 72347.html
Obrazek


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 17:38

gregor_g4 pisze:
AdiJuve pisze:
Babinicz pisze:Canale 5 jest w dekoderze polsatu?nie mogę znaleźć... cholera,na weeb.tv nie ma canal plus,aj,zaczynają się problemy.
onet sms 6zł i spokojna głowa czy będzie link a jak tak to jakiej jakości:)
szczerze mówiąc, jak na płatną transmisje, to jakość pozostawia wiele do życzenia - podobna lub nawet gorsza od darmowych streamów - jedyny plus - nie zacina.

Chyba masz net do niczego. Ja mam jakość lepszą niż w programach otwartych z dopiskiem HD. Na półfinał oczywiście też transmisja wykupiona ;)

Eh nie mogę się doczekać. Nawet egzamin przełożyłem, bo skupić się nie można.

Ostatnio Llorente zwyżkuje chyba formą, więc może będzie dobrze? W tamtym roku strzelał Realowi, więc może teraz też... :)


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 18:12

konferencja Realu


Qba123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2008
Posty: 6
Rejestracja: 03 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 18:16

Kamex22 pisze:
gregor_g4 pisze:
AdiJuve pisze: onet sms 6zł i spokojna głowa czy będzie link a jak tak to jakiej jakości:)
szczerze mówiąc, jak na płatną transmisje, to jakość pozostawia wiele do życzenia - podobna lub nawet gorsza od darmowych streamów - jedyny plus - nie zacina.

Chyba masz net do niczego. Ja mam jakość lepszą niż w programach otwartych z dopiskiem HD. Na półfinał oczywiście też transmisja wykupiona ;)

Eh nie mogę się doczekać. Nawet egzamin przełożyłem, bo skupić się nie można.

Ostatnio Llorente zwyżkuje chyba formą, więc może będzie dobrze? W tamtym roku strzelał Realowi, więc może teraz też... :)
co do onetu: ogolnie zawsze bylem zadowolony, ale rewanżowy mecz z Monaco byl w beznadziejnej jakości... 6 zl w błoto, co chwile musiałem wstawać do kompa i odświeżać stronę, wtedy robilo sie HD a po chwili znowu pikseloza... net 120mbs. co do bezplatnych streamow polecam program ace stream hd i szukac w google linkow do streamu meczu, o wiele lepsza jakość niz na onecie


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 18:21

Kamex22 pisze:
gregor_g4 pisze:
AdiJuve pisze: onet sms 6zł i spokojna głowa czy będzie link a jak tak to jakiej jakości:)
szczerze mówiąc, jak na płatną transmisje, to jakość pozostawia wiele do życzenia - podobna lub nawet gorsza od darmowych streamów - jedyny plus - nie zacina.

Chyba masz net do niczego. Ja mam jakość lepszą niż w programach otwartych z dopiskiem HD. Na półfinał oczywiście też transmisja wykupiona ;)
Hmm, byc moze masz racje - korzystam z mobilnego LTE i pewnie predkosc pobierania danych determinuje jakosc wysylanego obrazu.
Zwykle korzystam z darmowych streamow jednak na rewanz z BVB kupilem transmisje na onecie i porownujac ja z tym kanalem z ktorego korzystam zazwyczaj, byla gorsza, Ale za to 0 lagow.
Teraz tez wykupilem bo mecz z Realem pewnie bedzie oblegany wiec na moim necie znow moze zacinac z darmowych serwerow.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 18:43

Zagrać swoje i będzie dobrze. Najbardziej denerwujące są gole stracone po za krótkim, niedokładnym podaniu. Ostatnio i z Realem i z Bayernem jeśli dobrze pamiętam tak było. A działo się tak dlatego, że nasi byli mega spięci. Stres to nasz jutrzejszy największy wróg, a nie tam Real. Jak chłopaki wyjdą bez większej sraczki to o wynik jestem spokojny. Na pewno wtedy nie przegramy tego meczu.

@gregor_g4 - ja mam archaiczny internet o prędkości 2Mb/s i jakość jest bardzo dobra jak dam na pełny ekran w 1280x1024, na wyższych rozdzielczościach pewnie byłaby już kicha. Polecam jednak onet, jakość dopasowuje się płynnie do prędkości łącza, a te darmowe streamy są ostatnio żałosne. Wszystko tnie nawet te o najgorszej jakości.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 18:48 przez dawid1897, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA JUVE!!!
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2015, 18:46

Przed chwilą obejrzałem sobie skrót z pamiętnego półfinału 2003, jak ktoś chce jeszcze raz to przeżyć to zapodaje link

Aż mi się łezka w oku zakręciła, wiele wspomnień, czas powtórzyć jeszcze raz ten wyczyn.
Wiem, że będzie ciężko, lecz wierze w tych chłopaków, wierzę w awans, wierze w triplette. Każdy z nas marzy o finale ligi mistrzów z udziałem naszego Juve, może to najwyższy czas? :pray:
Większość pisze, ze nawet jak odpadniemy, ale po dobrej grze to i tak będzie nieźlem fakt z dumą się będzie chodziło, ale nie w 100% bo wtedy jakiś niedosyt zostanie :lol:
Według mnie jutrzejszy pojedynek będzie kluczowy, jeśli nie stracimy... aaa tam nie zamierzam komentować, spekulować, typować - ja chcę zobaczyć 11 bohaterów na boisku i nie ważne czy to będzie Llorente, Chiellini czy Padoin, każdy kto zagra i będzie w 150% zmotywowany, będzie dla mnie bohaterem. FORZA JUVE!


Zablokowany