KROSNO i okolice || wspólny wypad na mecz z Realem 5 maja

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6208
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 23:47

Siema siema,

nie pytam czy jest tu ktoś z Krosna i okolic, bo to oczywista oczywistość. Pytam czy bylibyście zainteresowani jakimś wspólnym wypadem na mecz z Realem 5 maja? Chyba że już istnieje jakaś grupa kibiców w Krośnie, która działa w takich tematach? Szukałem na fb, ale nic takiego nie znalazłem. Jeżeli będą chętni, takową grupę założymy.

Forza Juve!


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 23:52

Sieeema! W k15 "biali" sieją mobilkę :prochno: :prochno: więc chętnie i ja wraz z kilkoma "biało-czarnymi" bym tam usiadł przy piwku! Taka luźna propozycja. Ogólnie myślę miejsce najlepsze, aby dany mecz obejrzeć. W razie czego jednak jestem w stanie się dostosować. :-)


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 11:40

Druga opcja to Sport, czy Sports Pub, mój znajomy jest właścicielem i dziś z nim rozmawiałem. Odpowiedział, że jeżeli mecz nie koliduje z drugim półfinałem, to jak najbardziej moglibyśmy wpaść i tam. Może na jakiś rabacik na piwko też bym go naciągnął. :P


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6208
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 00:35

O K15 wiem, mam tam sporo "białych" znajomych :prochno:

Byłbym jednak za tą drugą opcją, jeżeli taka możliwość jest. Postaram się zorientować ile osób byłoby ode mnie i dam znać.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 10:07

Wolne na wtorek załatwione, więc czekam na więcej info! Właściciel sport pubu póki co siedzi cichutko.

Edit: Dawaj, chodź do K15! Klimat będzie z kibicami drugiej ekipy:-))


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2015, 09:18

Panowie, większa motywacja!!! Było nas 3 osoby.:) Ale za to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> smakuje zwycięstwo, kiedy siedzisz wśród 30 osób w koszulkach Realu. Eeeeeeloooo!


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2015, 14:55

Słuchajcie, tak jak pisałem Koledze Kdzr, zapraszam do nas do Rzeszowa. Mieliśmy jechać do Berlina, ale ostatecznie oglądamy w Pubie w Rzeszowie, będziemy mieć całą salę dla siebie. W razie czego znam miejsca z tanim noclegiem, no ale spania chyba nikt nie planuje :)


ODPOWIEDZ