Serie A 14/15 (32): Torino 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:10

Piskoor pisze:Ostatni strzał Pirlo.. Cóż.. Zwykły kiks.. W międzyczasie jednak wyłożył kilka razy piłkę na czystą pozycję....
To chyba przez to, że piłka odskoczyła na tej syfiastej murawie.
A co do meczu to nie będę oryginalny. Matri sabotaż. Tylu setek co miał dziś to nikt inny w sezonie nie miał chyba. Totalna porażka. Miałem wrażenie, że zrobi sobie w krótkim czasie krzywdę. Nie wiem czemu taki zawodnik w ogóle jest w składzie Juventusu. Bonucci niestety zawinił przy bramce tak samo Lichtstainer.
Nie pozostaje nam nic innego jak przeczekać to "święto narodowe". Bo fani Torino pewnie twierdzą, że nas "rozjechali" :D a Glik był man of the match i nie pozwolił Juve na nic. No ale cóż... Polska. Mecz jak wyglądał każdy z nas wie. Powinno byc 2:6 :)


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:11

Z niektórzy "forumowych ekspertuf" chce się śmiać. Opowiadają się za wystawianiem Comana i innych patałachów i ogólnie grania na luzie w sytuacji gdzie do mistrzostwa potrzebne są 4 pkt na 6 meczów, a jak drużyna przegrywa derby (a jak wiadomo takie mecze Torino gra na 150%) to nagle do wywalenia jest połowa składu a do meczu z Realem lepiej nie podchodzić (lepsze 3-0 niż 7-0).
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2015, 17:11 przez pandecybel, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:11

Na pewno nie można winić Maxa...zawodnicy o lidze już chyba nie myślą ale trzeba przecież ten sezon dokończyć...mam nadzieję, że walną fioletowych za tydzień i będzie lajt...


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:11

No niestety, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Piłkarze Juventusu nie mają już za bardzo motywacji ani sił na ligowe potyczki. Ten półfinał LM to chyba jedyne, co ich jeszcze jara, bo poza tym, są już myślami na wakacjach. To, co niektórzy wyprawiali dzisiaj (i w Monako) przechodzi ludzkie pojęcie.
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2015, 17:13 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:12

MoreLL_FTL pisze:Torino było lepsze i tyle. Dobrze, że Glik nie strzelił. :angry:
Nie, Torino nie było lepsze, mieli trochę więcej szczęścia! Remis byłby sprawiedliwszy.
rad pisze:Nie wiem co napisać. Mam żałobę. Myślałem, że za mojego życia czegoś takiego nie dożyję.
Czas pożegnać kilku naszych graczy w lecie.
Może czas pożegnać ciebie z tego forum, bo widać że nie potrafisz opanować emocji.
alessandro1977 pisze:Przegrać z takimi waflami to tragedia i upokorzenie...ujma na honorze...pokaz nieudolności w ataku a obrona załatwiła nam mecz...nie będę jechał ale w obronie potrzeba świeżej krwi bo Kielon, Bonu i Lichy to dno do sześcianu...Sturaro to ten młodzieniec będący przyszłością Juve ?

Przypomnę że 11.04 b.r. przegraliśmy jeszcze z większymi waflami! Tak, tak, większość naszego zespołu to " dno do sześcianu". Wogóle jakim cudem uciułaliśmy 73 pkt nie mówiąc już o półfinale LM?!


Ok, dziś jest porażka, porażka która może wnieść więcej pożytku niż strat, no bo poza tym, że przegraliśmy mało prestiżowe derby (może dzięki tej porażce te derby zyskają choć trochę na znaczeniu) to dziś nie straciliśmy NIC!
Żeby była jasność - źle się stało że przegraliśmy, ale na litość boską, to żadna tragedia.
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2015, 17:14 przez kuba2424, łącznie zmieniany 1 raz.


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:12

sebatiaen pisze:Bardzo dobrze się stało:)
Widzieliście jak oni się cieszyli? i komu bardziej zależało?
Torino się cieszyło jak by LM wygrali a nasi grali bardzo oszczędnie przed bardzo ważnymi meczami tego sezonu.
Mamy majstra i skupmy się na LM i PW
Eee... Że niby nasi się nie starali? Vidal i spółka biegali ile sił. Według mnie zawiodłu jednostki w niektórych akcjach (jak Lichy & Bonu przy pierwszym golu, czy Matri przy tych wszystkich swoich sytuacjach (chodź brawa, bo miał ich więcej niż miszcz Morata)).
alessandro1977 pisze:Przegrać z takimi waflami to tragedia i upokorzenie...ujma na honorze...pokaz nieudolności w ataku a obrona załatwiła nam mecz...
Wyluzuj trochę! Bo Parma to niby jest lepsza od Toro? ;) Oczywiście się zgadzam, porażka ze strony naszych, ale aż tak tego nie wyolbrzymiajmy. A Sturaro to rzeczywiście kpina xd Czy on miał choć jeden dobry mecz (pół meczu) odkąd do Nas przyszedł?

[/quote="Hypeman"]My jeszcze przegramy to scudetto :Angry:[/quote]A idź Ty się lecz :)

Szkoda przegranej, ale dzięki ekipom z Rzymu jesteśmy co raz bliżej 4 scudetto. Obyśmy zgarnęli jeszcze pare punktów w lidze małym nakładem sił i skupmy się na LM i CI :)

W sumie to Torino wygrało z Juventusem po 20 latach to może znak dla Nas, że Juventus wygra Puchar Włoch po 20 latach?
_________________ 8)


Loczeno

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:13

Pamiętam jak rok temu Bayern też sobie dawno przed końcem zepewnił majstra i potem strasznie ciężko im było się przerzucić na walkę w LM. Właśnie dlatego IMO nie powinno się robić wiele zmian w lidze i trzymać trzon zespołu przez większą część meczów na boisku.


kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:15

Torino powinni dać jakiś puchar w nagrodę, przecież tam nawet jacyś kibice na boisko wbili jak dobrze widziałem.
26.04 wygrana nad Juve, za parę lat będą robić imprezy i wyczytywać nazwiska piłkarzy.

Jedyne co cieszy to wracający do formy Pirlo.
Matri to drzewo, więc zaskoczenia być nie może.
Sturaro to przeciętniak, więc zaskoczenia być nie może.

Było sporo pecha bo pomimo naszej słabej gry, byliśmy od Torino zespołem lepszym.
Aha sędzia to jakiś żart. Derby dostały obśmieta, a wczoraj Rizzoli był sobie bramkowym
:|


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:15

Jakoś lata mi ten wynik. Nic wielkiego dla układu tabeli się nie stało, a przynajmniej Torino z Glikiem na czele będą mieli święto lasu :prochno:
Przynajmniej chłopaki zobaczą, że jest jeszcze dużo do poprawienia.


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:15

alessandro1977 pisze:Na pewno nie można winić Maxa...zawodnicy o lidze już chyba nie myślą ale trzeba przecież ten sezon dokończyć...mam nadzieję, że walną fioletowych za tydzień i będzie lajt...
Z Violą gramy w środku tygodnia :wink:

W tym meczu było tak wielu parodystów, że nie było jeszcze żadnego komentarza o Allegrim :D O dziwo nie mam pretensji do naszego treneiro, bo ewidentnie zawaliły indywidualności.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:16

kuba2424 pisze:
rad pisze:Nie wiem co napisać. Mam żałobę. Myślałem, że za mojego życia czegoś takiego nie dożyję.
Czas pożegnać kilku naszych graczy w lecie.
A kim ty jesteś żeby żegnać ludzi z forum? Ma rację kolega. To derby miasta i nieważne ile mamy pkt a ile ma Torino powinni spiąć poślady i roznieść rywali. Skoro Torino mogło zagrać na 150% to dlaczego Juve nie? Nierozumiem takiego tłumaczenia. Jak chcemy należeć do elity to nie możemy odpuszczać żadnego meczu czy mamy majstra czy nie. Czy grają rezerwy czy podstawa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:16

Jakoś porażka z Parma przeszła mi bezboleśnie ale z Toro ? Glik teraz w mediach będzie bohaterem narodowym !


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:16

jackop pisze:O dziwo nie mam pretensji do naszego treneiro
Ostro w niego dzisiaj wchodzili wślizgami, robił co mógł.


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:17

Pepe powinien być naszym pierwszym zawodnikiem wchodzącym z ławki, niezależnie od wyniku.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:18

alessandro1977 pisze:Jakoś porażka z Parma przeszła mi bezboleśnie ale z Toro ? Glik teraz w mediach będzie bohaterem narodowym !
Exactly. Już widzę Sport na TVN i nagłówek "Glik pokonał Juventus" czy coś w tym stylu...


Obrazek
Zablokowany