Zadanie z Endomondo [help!]

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2014, 17:36

Drogie Panie, drodzy Panowie :)

Otrzymałem zadanie związane z "narysowaniem" obrazka (dowolna tematyka) na mapie WROCŁAWIA. Za pomocą Endomondo...

...mimo usilnych prób zaplanowania trasy, wychodzą mi same banały typu: filiżanka, krzyż, ślimak. Mój zmysł artystyczny jest gorszy niż sądziłem :P

Zadanie - dość dziwne i bezsensowne, przyznaję - lecz dla mnie ważne, nawet bardzo :P Dlatego zależy mi na ciekawym, niebanalnym wzorze.

Poniżej zdjęcie, żeby było jasne o co w tym wszystkim chodzi :D
ENDOMONDO

Pomożecie? Dziękuję!! :D


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 17:57

spróbuj odwrotnie - wymyśl co chcesz i wtedy popatrz gdzie to można wybiegać/przejechać, to jest tak duży teren, że da się narysować niemal wszystko, tak jak na starych komputerach czy obrazkach "pisanych"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 13:41

Pa jakie to twórcze je! :prochno:

Mi się pomysł podoba, ale beka później tak latać jak głupi w różne strony.
Radzę sobie załatwić komórkę z dobrym GPS-em, bo na mojej Xperii J się przy zakręcaniu czasami tak tnie i wyłącza, że nie wiem czy takie skomplikowane kształty by wyszły. No i poza tym dobrze, żeby w połowie Ci się nie wyłączyło endomondo. :)


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 15:56

@gawron - jest to jakaś myśl ale jednak trudna do zrealizowana. Niestety Wrocław ma dość nieregularną siatkę - ciężko coś wyrzeźbić. Do tego pierdylion mostów, kanałów i terenów na które ogólnie nie da się wleźć :P
Jednakowoż pójdę Twoim tokiem myślenia - nie zaszkodzi a może pomóc.

@Maly - hahaha! :D tak, to niewątpliwie twórczy znak i ponadczasowy. Jednak mój prowadzący zajęcia...no po prostu mógłby być niezadowolony xD

Co do telefonu - lecę na trendzie plus. Biegam (i jeżdżę rowerem) z nim po 1,5 godziny i póki co trasę rejestruję jak należy :)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
bialyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2015
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2015, 20:16

Spróbuj wydrukować mapę Wrocławia, oznacz punktami skrzyżowania i połącz linią :) najlepsze pomysły na spontanie wychodzą ;)
___
Gdzie znajdę tanie rolety materiałowe oraz rolety rzymskie do domu?
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2015, 13:27 przez bialyk, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2015, 23:04

gawron pisze:Pa jakie to twórcze je! :prochno:

Mi się pomysł podoba, ale beka później tak latać jak głupi w różne strony.
Radzę sobie załatwić komórkę z dobrym GPS-em, bo na mojej Xperii J się przy zakręcaniu czasami tak tnie i wyłącza, że nie wiem czy takie skomplikowane kształty by wyszły. No i poza tym dobrze, żeby w połowie Ci się nie wyłączyło endomondo. :)
gawron ale to jest trudna trasa bo te przejscia na skrzyzowaniu marszałkowskiej i jerozolimskich :D

Gawron wyrzeźbij coś co się ceni...np. serce, albo jakiś napis, wiem to bedzie trudne bo ja biegam sobie proste kołka, ale takie połaczone "GORUN" mogloby być inspirujące.


ODPOWIEDZ