Balon do wynajęcia

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 31 października 2014, 13:19

Jeden z moich dobrych znajomych z Krakowa pogrywa dosc czesto ze znajomymi w pilke, z tym, ze jako ze jest to gra totalnie amatorska, sezon koncza z powodu znacznej obnizki temperatur gdzies w polowie listopada, i przenosza sie na halę. Ostatnio jednak tenże kolega slyszal, ze alternatywa dla hal szkolnych moga byc ogrzewane balony, ktore kosztuja nieco wiecej niz hala, ale sa ekskluzywniejsze - nie trzeba odbijac pilki od sciany, jest sztuczna murawa zamiast parkietu, takze wielkosc boiska jest zblizona do orlikowej, a nie do malych najczesciej sal gimnastycznych. W zwiazku z tym, mam pytanie do Krakusow, badz przyjezdnych tam studentow - nie orientujecie sie gdzie, i za ile mozna taki balon wynająć? Znalazlem jedna oferte wynajecia balonu na Cracovii ale im to nie odpowiada bo za drogo :prochno:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2014, 21:35

Temat nie najświeższy, wpadłem przypadkiem, ale dzisiaj mi się obiło o uszy, więc odpowiem - może akurat komuś się przyda. J&J Sport Center na ul. Winnickiej na pewno ma balona, bo dzisiaj znajomy tam miał grać.


Obrazek
ODPOWIEDZ