Pomysły na wzory koszulek

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
mrnicewatch

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2014
Posty: 1
Rejestracja: 05 października 2014

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 12:37

Siemano :) Mam do Was prośbę/zapytanie. Mam w planach otworzyć niedługo sklep z koszulkami stricte dla fanów piłki, tj. taki, w którym będą dostępne t-shirty w stosunkowo niskich cenach obrazujące wektorowo piłkarzy, symbole ale jednocześnie zawierające jakieś ciekawe slogany (sami wiecie pewnie o co chodzi). Jest wiele takich sklepów, ale przeważnie za granicą i koszty wraz z wysyłką nie są takie małe. Ja jednak jestem pewny, że jakościowo to będzie wyglądać znakomicie, tylko chciałbym zapoznać się teraz z Waszymi opiniami. Jakie Wy chcielibyście widzieć koszulki, jakie slogany, z jakimi wizerunkami - jakie macie na nie pomysły (oczywiście te związane z Juve, chociaż inne też są mile widziane). Z pewnością pomoże mi to ruszyć przy projektach i szybszym otwarciu witryny. Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie ;)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 16:22

Osobiście z chęcią widziałbym na koszulkach poszczególnych piłkarzy Juve, ale formie karykatur. Z czymś takim się nie spotkałem i pewnie z chęcią bym kilka takich koszulek sobie sprawił.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 października 2014, 22:35

Obrazek

Jak zrobisz coś podobnego, bierę od ręki.


ODPOWIEDZ