Liga Europy 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 22:30

ehh, tyle szans Legii!! Ajax nie istnieje w drugiej połowie. Oby udało się wciś chociaż na to 1-1 bo zasługują na to! A żyro, no comment...

No i lipa. Wynik nie słuszny, ale mają szansę za tydzień.

Legia zagra bez kibiców? Czy było jakieś odwołanie czy cos?
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2015, 22:55 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2779
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 22:54

Zyro przypomina mi Amauriego. No odbija sie pilka od konarow.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 22:56

Dzięki Inter za kupon :angry:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 22:57

Inter jest żałosny :D nasza mentalnosc slabosci ze slabymi w LM to nic w porownaniu do mentalnosci bycia przegranym internazionale :D


Co do Legii, nie sa na straconej pozycji, jak zagraja tak jak w II polowie mają szanse na awans.

Fiorentina tez wywozi dobry wynik chyba z najtrudniejszego terenu w tej edycji LE.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 22:59

Cabrini_idol pisze:Inter jest żałosny :D
SSSSSSSSSSSSSSUUUUUUCKEEEEEEEERSSSSSSSSSSS!!!!!!111

Inter stracił po głupich babolach, a grając u siebie będą groźniejsi w ofensywie, więc w sumie Roma to więksi frajerzy xD


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:00

Legia w drugiej połowie całkiem całkiem. Szkoda, że pakowali piłkę w zasięgu bramkarza :roll: Nigdy Żyro mnie nie przekonywał, ale to co dzisiaj widziałem, to jakiś inny wymiar. Ani jednego dobrego zagrania, super uber pudło przy dobitce :prochno: :doh: Oni lepiej graliby w 10... I gdy nie Milik, to Ajax nie miałby kim dzisiaj straszyć.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:00

Dzieci, co Wy oglądacie? Gra Viola, gra Inter, a ci męczą bułę z jakąś Legią na ekranie.. :wink:

Planowo oglądałem Tottenham vs Fiorentina i przyznam, że jestem miło zaskoczony postawą Włochów. Przed spotkaniem stawiałem 2:0 dla londyńczyków, ale ekipa Montelli dała radę, choć momentami wychodziła z nich ta makaroniarska mentalność i wyglądali na takich, którzy mając bramkowy remis w garści jak najszybciej chcieliby zejść do szatni. Całkiem fajne zawody Salaha i bardzo dobry występ Pizarro, który grał jako typowy regista i w porównaniu do Pirlo był dziś bogiem futbolu. Żal, że Montella tak ufa Gomezowi, bo chyba powinien sobie jasno powiedzieć, że transfer Niemca zwyczajnie jest niewypałem. Brakuje Violi 9-tki z prawdziwego zdarzenia, bo Babacar to też jednak nie ten level.

Poza tym widzę, że w Glasgow było ciekawie.

jakku1 pisze:A Pumi mówi, że Ty my jesteśmy frejerami w pucharach :prochno:.
Poczekaj Waść do wtorku :prochno:


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2779
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:02

pumex pisze:Dzieci, co Wy oglądacie? Gra Viola, gra Inter, a ci męczą bułę z jakąś Legią na ekranie.. :wink:
Wy....e mam na Inter i Viole. :whistle: Wiesz, generalnie też chciałbym aby włoska piłka powoli podnosiła się z kolan i aby włoskie kluby zachodziły daleko, ale jak mam do wyboru Legię albo Inter, to zawsze będę oglądał naszych. Lubie oglądając mecz, emocjonować się nim trochę, a to poza Juve zapewnią mi Polacy ( taki ze mnie mały patriota 8) ), nie kluby których los mi zwisa, a nawet ich nienawidzę :evil: I plz, daruj sobie teksty typy "dzieci" ;)
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2015, 23:26 przez fazzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:03

Legia grała całkiem fajnie. Drodzy włosi, co wy oglądacie? Jakieś Tottenhamy, Celtiki, gdy Legia gra!

Szkoda wyniku. Za Żyrę wstawiłbym nawet tego bezgłowego bez formy Koseckiego.
Jeśli w rewanżu zagrają tak jak w drugiej połowie i ogarną skuteczność to awansują. Ajax nie istniał momentami.

Swoją droga jedynym piłkarzem, który potrafił zastawić się, utrzymać piłkę, rozegrać, był Milik. Nie wiem co De Boer ma w głowie.

Masłowski fajnie gra.



FORZIA ITALIA W PUCHARACH!!111


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:04

Wloskie druzyny 4 remisy i 1 wygrana, w sumie 6 punktów. W zasadzie każda ekipa ma szanse na awans do kolejnej rundy (Napoli na 99% juz awansowalo), Inter najwieksze (graja u siebie z niezbyt trudnym rywalem...), Torino najmniejsze (wyjazd do Bilbao, a obiektywnie patrzac to Hiszpanie byli jednak dzisiaj lepsi).

Tak na oko, to w tej chwili tabela punktowa za ten sezon wyglada tak:
1. Hiszpania
2. Niemcy - ok. 13 punktów
3. Anglia - ok. 12.5 punkta
4. Włochy - 11.833 pkt

Jest szansa przescignac w tym roku albo Niemcow albo Anglikow, ale wazne jest, aby i Roma i Viola przeszły swoich rywali. Inter pewnie awansuje dalej. Torino raczej ma małe szanse.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:07

Żyro to jest jakaś parodia futbolisty. Popsuł mi dzień. Gdyby nie nieudolność w ataku i dzień konia bramkarza Ajaxu, mogłoby być jak z Celtikiem.
Wojtek pisze: Legia zagra bez kibiców? Czy było jakieś odwołanie czy cos?
Tak, bez kibiców i tak, było odwołanie, ale nic z tego.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2015, 23:13 przez rad, łącznie zmieniany 1 raz.


Dizzee

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2015
Posty: 157
Rejestracja: 29 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:10

Dobra gra Interu w ofensywie, niestety obok Shaqiriego mógłby grać Messi z Ibrą a i tak z takim dnem w obronie z nikim poważnym nie wygramy. Pocieszające jest to, że nawet wysoki remis jest korzystny, bo Celtic pomimo regresu na przestrzeni kilku lat porównywalnego do regresu Interu, nadal jest klubem wspinającym się na wyżyny własnych umiejętności na Celtic Park, gdzie jeszcze niedawno ogrywał Barcelonę. Na Meazza powinien być inny mecz, daję 80% szans na awans Nerrazurrich.

Natomiast Napoli i Viola zanotowały świetne rezultaty, szczególnie fiołki, biorąc pod uwagę, to że mieli najtrudniejszego rywala ze wszystkich włoskich klubów. Nie zdziwię się, jak któryś z tych klubów dojdzie daleko w tej edycji LE, na pewno mają na to większe szanse od Interu i Romy.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:15

(wyjazd do Bilbao, a obiektywnie patrzac to Hiszpanie byli jednak dzisiaj lepsi).

Bilbao w tym sezonie u siebie słabiutko, a dodatkowo mają jeszcze półfinał w CdR. Torino mimo wszystko w formie, więc może być ciekawie.
Natomiast nie ogarniami Interu, ten klub zanotował ostatnio ostry zjazd. Jeśli serie A myśli o tym aby iść w górę to potrzebują tej drużyny, bez względu na sympatie/antypatie pozostałych klubów.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2779
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:20

rad pisze:Żyro to jest jakaś parodia futbolisty. Popsuł mi dzień. Gdyby nie nieudolność w ataku i dzień konia bramkarza Ajaxu, mogłoby być jak z Celtikiem.
Wiesz, coś mi to przypomina i obawiam się, że tak jak w przypadku Juve ( :prochno: ) to tylko tak wygląda, że dzień konia bramkarza, a tak na serio to kopali w niego praktycznie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2015, 23:24

Może trochę tak, ale jedną lub dwie interwencje miał przednie.
Co nie zmienia faktu, że bez Dudy i Radovicia bardzo dużo tracą w ataku.


Zablokowany