Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1291
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2024, 20:24

Allegri w sierpniu 2024: "Jesteśmy spokojni, to będzie przejściowy sezon, spróbujemy wyjść z grupy w Lidze Europy, choć naszym głównym celem będzie dobra postawa w Serie A i ponowna kwalifikacja do europejskich pucharów. Soule i Huijsen? Życzę im powodzenia w nowych klubach, są niedoświadczeni i frenetyczni, muszą się ogrywać, a przy Aleksie Sandro i Miliku byłoby o to trudno. Relacje z zarządem? Znakomite, o czym świadczy przedłużenie naszej współpracy do 2030r. i chęć kontynuacji projektu."


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 30 marca 2024, 20:44

Moja predykcja co do Allegriego

Będzie awans do LM, to zostanie.

Nie będzie, to dadzą szansę budować komuś innemu nowe Juve.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2024, 21:05

Najgorsze że ten dzban będzie stawiany obok takich jak Lippi i Trap. Gdyby nie Buffon, BBC, Pirlo, Vidal, Pogba i Markiz to by wyleciał na samym po zątku. Im miał nie przeszkadzać i to wystarczyło. Brak słów jak można takiego jełopa tyle trzymać, a później zatrudnić znowu i trzymać kolejne lata. Oczywiście teraz też go nie zwolnią, bo to klub gentelmenów i poczekamy do końca sezonu...co może mieć opłakane skutki.


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 30 marca 2024, 22:03

Alexinhio-10 pisze:
30 marca 2024, 21:05
Najgorsze że ten dzban będzie stawiany obok takich jak Lippi i Trap.
Ale jakie dzabny mają go tam postawić? Lippi i Trap wygrali LM, Trap dodatkowo PUEFA 2x... jakim cudem ma się tam znaleźć Partacz, który UWALIŁ 2 finały w 3 lata? :stop:


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2474
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 31 marca 2024, 18:22

Ten człowiek już przyniósł straty w zeszłym sezonie, nie wychodząc z grupy w LM i wtedy też powinni go wywalić na zbity pysk, zwłaszcza, że De Zerbi był dostępny. Teraz widzę chcą zaryzykować jeszcze większe straty z powodu braku awansu do LM? Nawet mi nie będzie żal jeżeli tak się stanie. Pora ponieść konsekwencje swoich czynów. Nie chciałem krakać przed przerwą na reprezentację, ale już od kilku kolejek widać w jakim kierunku to szło. Trener ratownik miałby chociaż te kilkanaście dni na analizę, gdyby dokonano wtedy zmiany. Tu potrzeba afektu nowej miotły, to by mogło uratować top4.
Nawet kiepura Sarri ma więcej honoru. Allegri za to zawsze trzymał się do końca, tak było już Milanie.
Za pierwszą kadencję jakieś tam resztki szacunku do niego miałem, choć po Cardiff mocno to się zmieniło. Natomiast teraz mam go za totalnego nieudacznika. Relikt calcio lat 90, im więcej takich trenerów zakończy kariery, tym lepiej dla włoskiej ligi.
On nawet nie umie przygotować drużyny do całego sezonu. Nie miał pucharów, a oni już nie mają sił i Lazio wyglądało lepiej. Typowe dla niego, od razu przypomina się sezon, gdy Napoli Sarriego o mały włos nie zdetronizowało Juventusu. Na własne życzenie wypuścił bezpieczną przewagę z rąk. Oby i tym razem jakimś fartownym meczem ( wtedy z Interem ) udało się wyjść z letargu i jakoś ten sezon dograć. Wszystko w nogach i głowach piłkarzy, to oni muszą sobie uświadomić o co grają. Muszą po prostu zagrać dla siebie, bo większość z nich tu zostanie na przyszły sezon.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1195
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 31 marca 2024, 19:57

MRN pisze:
31 marca 2024, 18:31
Przede wszystkim trzeba nimi wstrząsnąć i chwycić za jaja ale ten gamoń tego nie zrobi. Zespół jest rozsypany, rozbity, zrezygnowany i przestraszony a ten cymbał nie ma zdolności motywacyjnych, nikt nie traktuje go poważnie.

Niewykluczone, że wtorek będzie ostatnim dniem dzbana w Juve bo inaczej dojdzie do nieprzyjemnej konfrontacji pomiędzy Giuntolim a resztą zarządu, mam nadzieję, że ktoś świadomy, że czas na pogaduszki i półśrodku się skończył podejmie męską decyzję bez oglądania się na resztę czyli zrobi to za co mu płacą (czyt. : Giuntoli).
Są jakieś przesłanki ku temu że wywalą Betona jak zawali PW?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2024, 20:09

Nieśmiałe ale są i niewykluczone, że wybitny nieudacznik nie dokończy nawet sezonu. Panuje jednak ostrożność w osądach a źródło choć dobre to jednak traktuję je z dystansem.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2024, 21:13

Betona po sezonie nie będzie, a jak będzie dawał dalej pupy to wyleci jeszcze przed końcem sezonu.

Pamiętajcie tylko, że to ja wam pierwszy to info podawałem 😀


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2024, 21:34

MRN pisze:
31 marca 2024, 20:09
Nieśmiałe ale są i niewykluczone, że wybitny nieudacznik nie dokończy nawet sezonu. Panuje jednak ostrożność w osądach a źródło choć dobre to jednak traktuję je z dystansem.
Sila Spokoju pisze:
31 marca 2024, 21:13
Betona po sezonie nie będzie, a jak będzie dawał dalej pupy to wyleci jeszcze przed końcem sezonu.

Pamiętajcie tylko, że to ja wam pierwszy to info podawałem 😀
No chyba nie... :ahsisi:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2024, 11:49

Jako że to łany poniedziałek to trochę zimnej wody - pani Della Valle z GdS donosi, że jeśli Allegri wygra Coppe to trudno go będzie zwolnić. :prochno:


calma calma
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1421
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2024, 12:04

Warto pamiętać, że lany poniedziałek wypada w Prima Aprilis ;) Choć doniesienia od Della Valle zawsze są w podobnym tonie.
Nie wiem jak głupi musiałby być nasz zarząd, żeby uzależnić los trenera od wyniku w Coppa Italia. Pomijając, że przy obecnej dyspozycji nie mamy szans na to, żeby go wygrać. Musielibyśmy tak pokazać zupełnie inną twarz niż w lidze.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2024, 12:16

B@rt pisze:
01 kwietnia 2024, 12:04
Warto pamiętać, że lany poniedziałek wypada w Prima Aprilis ;)
Właśnie i ja sobie to uświadomiłem bo córka mi przypomniała ale mnie ubiegłeś więc dzisiejsze doniesienia trzeba traktować z przymrużeniem bo już na X widziałem oficjalkę, że przedłużył do 2027 :D


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1421
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2024, 12:21

Ktoś zapomni, że dziś Prima Aprilis i dostanie zawału. Z pewnych rzeczy się nie żartuje.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2024, 12:28

B@rt pisze:
01 kwietnia 2024, 12:21
Ktoś zapomni, że dziś Prima Aprilis i dostanie zawału. Z pewnych rzeczy się nie żartuje.
Prawie ja dostałem kiedy zobaczyłem tę "oficjalę".

A na marginesie, skoro nawet takie żarty sobie robią to jak już ludzie muszą mieć powyżej uszu wybitnego taktyka i jego dzbanowatych pomysłów.


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2024, 13:22

Allegri odchodzi?



a nie czekaj, to tylko Prima Aprilis :D


ODPOWIEDZ