Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 23:36

Co na VS? Jest jakiś cień szans na wysranie tego idioty ?


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2023, 12:23

Obrazek


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2023, 09:02

Hrrrr tfu w ten parszywy ryj.
Wygram dzisiaj w eurojackpot, wykupię Wybitnego Allenatore z Juventusu i przez dwa lata będzie mi kosił trawę na podwórku. I podcierał po 2.


:allegri: na śmietnik
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2023, 12:10



Świetny dokument, polecam zwłaszcza obejrzeć fragment od 11:40 i skontrastować to z podejściem naszego łysego wizjonera, oraz porównać efekt jaki dał dwuletni urlop w przypadku Spallettiego i Allegriego.
Jedyną styczność z piłką przez dwa lata urlopu Allegri miał podczas wywiadu w TV, gdzie krytykował Pirlo za wystawianie Bentancura na regiście, by po powrocie do Juventusu zrobić z niego jeszcze większą karykature, poprzez wystawianie go jako ofensywnego mezzale.


Obrazek
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 613
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2023, 17:18

Dzisiaj wyszła autobiografia Filippo Inzaghi-ego pod tytułem Il momento giusto: Il calcio, la mia vita. Jest w niej parę słów o jego stosunkach z Allegrim. Super Pippo obwinia Maksa o przedwczesne zakończenie jego kariery jako zawodnika. Tutaj jest cały artykuł o tym, na chamca wzięty z JuveFC.com.
We wtorek były napastnik Juventusu, Milanu i reprezentacji Włoch, Filippo Inzaghi, oficjalnie wydał swoją autobiografię. Książka zawiera interesujący rozdział o jego niespokojnych relacjach z Massimiliano Allegrim.

49-latek awansował w szeregach Piacenzy, zanim wyrobił sobie markę w Atalancie. W 1997 roku podpisał kontrakt z Juventusem i odniósł względny sukces w Turynie.

Niemniej jednak przybycie Davida Trezeguet w 2000 roku skłoniło Włocha do odejścia rok później. Dołączył do Milanu w 2001 roku i szybko stał się ulubieńcem fanów.

Po 11 latach spędzonych na San Siro napastnik zawiesił buty, ale czuł, że wciąż stać go na jeszcze jeden rok gry.

Niemniej jednak Allegri, który był wówczas głównym trenerem Milanu, uważał inaczej, rzekomo wetując umowę, która utrzymałaby Inzaghiego w kadrze na kolejny sezon.

„To Allegri zakończył moją karierę piłkarską” — ujawnia zwycięzca Pucharu Świata z 2006 roku we fragmencie swojej autobiografii opublikowanej przez La Gazzetta dello Sport.

„Wiosną 2012 roku Milan i ja doszliśmy do porozumienia w sprawie przedłużenia mojego kontraktu na kolejny rok. Byłbym ważnym klejem w szatni, która w krótkim czasie straciła takie klubowe legendy jak Maldini, Pirlo, Nesta, Gattuso i Seedorf. Ci gracze byli kluczowymi elementami, które pozostawiły głęboką pustkę wraz z ich odejściami.”

„Nie miałem żadnych próśb. [Były dyrektor Mediolanu Adriano] Galliani był szczęśliwy, że znalazł ze mną to rozwiązanie. Jednak Allegri to odrzucił. Nie chciał mnie już w szatni. Poprosił dyrektora, aby nie przedłużał mojego kontraktu. Dla mnie to był ogromny cios”.

Podobno obaj mężczyźni byli później zaangażowani w kłótnię na boisku treningowym, kiedy Allegri odwiedził młodzieżowe szeregi Mediolanu, podczas gdy Inzaghi pracował jako trener drużyny U17.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2023, 19:26

Ja już straciłem nadzieję. Mamy końcówkę czerwca i gdyby miał być zwolniony pewnie miałoby to już dawno miejsce, tymczasem kilka dni temu natknąłem się na info, że rzekomo spotkał się z Manną w sprawie mercato, by omówić plan działania. Jeśli to prawda chyba nie mamy już na co liczyć, co jest absurdem biorąc pod uwagę jak bardzo ten klub się kompromitował i zważywszy na to, że po powrocie tego człowieka nie ma żadnych postępów i sytuacja w drużynie wygląda tragicznie. Na domiar złego czytamy o tym, że klub chce zatrzymać ulubieńca Rabiota, co również wskazywałoby na pozostanie wiadomo kogo na stanowisku. To tak jakby czekali aż niezadowolenie kibiców minie/wyciszy się i będą mogli działać po swojemu.

Smutne, że jak się zdaje nie wyciąga się żadnych wniosków i konsekwencji, a klub nadal ma prowadzić ktoś, kto nie jest gwarancją ani ładnej gry, ani pomysłowej, ani nowoczesnej. Ja tego nie widzę, by klub miał się podnieść z tej trudnej sytuacji. Rzygam z myślą o takiej jakości.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2023, 19:31

mrozzi pisze:
20 czerwca 2023, 19:26


Smutne, że jak się zdaje nie wyciąga się żadnych wniosków i konsekwencji, a klub nadal ma prowadzić ktoś, kto nie jest gwarancją ani ładnej gry, ani pomysłowej, ani nowoczesnej. Ja tego nie widzę, by klub miał się podnieść z tej trudnej sytuacji. Rzygam z myślą o takiej jakości.
Padały jeszcze argumenty o skutecznej grze. Ale przy ,,nowym" Allegrim i tego nie uświadczyliśmy.

Ja już straciłem nadzieję na zwolnienie boskiego taktyka. Gdyby miało to się stać to jużby się stało, a tak na 99% mamy kolejny sezon z Kałmą. Dla zdrowia ducha radzę się każdemu do tego przyzwyczaić.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2023, 21:01

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zostaje. Nic już z tego nie będzie.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 291
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2023, 11:24

Ja psychicznie odpuściłem. Umowy na eleven nie mam już (zlikwidowałem), także sobie odpuszczam Juve na jakiś czas. Powiem więcej, przez Maxa obrzydła mi w sumie cała piłka nożna i już mnie tak nie emocjonuje jak kiedyś. Bardziej mnie jarają meczyki na sokkerku.
Zresztą po ruchu na tym forum też widać jak wielu ludzi sobie odpuściło. Obrzydliwie grające Juve + już wiek, w którym mamy dzieci, firmy, inne problemy powodują spadek zainteresowania. Dzieciaków i młodzieży nie ma, bo nie ma czym przyciągnąc. Kibicowanie teraz Juve to jest taka sama egzotyka dla dzieciaków jak kibicowanie w 2003 Hansie Rostock.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2023, 12:56

Szwamb pisze:
21 czerwca 2023, 11:24
Pod wszystkim mógłbym się tu podpisać.

Dodam jedynie, że czasem miałbym ochotę obejrzeć spotkanie drużyny, z którą jestem od tylu lat, i której tyle czasu poświęciłem, ale zwyczajnie szkoda mi czasu. Widzę że mój syn miałby niekiedy ochotę pooglądać, pokibicować ze mną, ale co ja mu tu pokażę? Czym ja go w obecnym Juve zainteresuję? Bo pozytywnych emocji to w tej ekipie już od dawna nie ma.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2023, 16:14

Szwamb pisze:
21 czerwca 2023, 11:24
Ja psychicznie odpuściłem. Umowy na eleven nie mam już (zlikwidowałem), także sobie odpuszczam Juve na jakiś czas. Powiem więcej, przez Maxa obrzydła mi w sumie cała piłka nożna i już mnie tak nie emocjonuje jak kiedyś. Bardziej mnie jarają meczyki na sokkerku.
Zresztą po ruchu na tym forum też widać jak wielu ludzi sobie odpuściło. Obrzydliwie grające Juve + już wiek, w którym mamy dzieci, firmy, inne problemy powodują spadek zainteresowania. Dzieciaków i młodzieży nie ma, bo nie ma czym przyciągnąc. Kibicowanie teraz Juve to jest taka sama egzotyka dla dzieciaków jak kibicowanie w 2003 Hansie Rostock.

Nic dodać nic ująć, wszystko tutaj zostało powiedziane, pozdrawiam


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Flas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 59
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2023, 17:41

Szwamb pisze:
21 czerwca 2023, 11:24
Kibicowanie teraz Juve to jest taka sama egzotyka dla dzieciaków jak kibicowanie w 2003 Hansie Rostock.
W tamtych czasach jeszcze pamiętano o Majaku grającemu w Hansie - ktoś mógł kibicować :)

Ale pod całością trudno się nie podpisać.
Sam zaglądam tu okazjonalnie, a kiedyś byłem codziennie.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2023, 17:52

I ja się podpisuje pod ww. postem. Ja tego łysego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i jego tworu nie jestem w stanie znowu oglądać. Skoro zarząd ma w poważaniu ten klub, to ja nie będę tracił czasu i nerwów na spędzanie czasu z gównopiłką Maxa. Jedyny mecz, który zobaczę do zwolnienia tego dzbana to jak Juve trafi na Pogoń w LK :laugh:. Dlatego wiedząc, że już jest prawie pewne, że nic się nie zmienia, to transfery, wyniki itp mnie nic nie interesują. Dopóki ten rak nie będzie wycięty mój jakże cenny czas nie będzie poświęcony na te mentalną i sportową paraolimpiadę.


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2023, 18:45

Ale jak to Panowie?! To nie ekscytuję Was cierpienie na boisku i niuanse taktyczne ? To jak przesuwają się formacje i jak zespół ewoluuje pod wodzą Allegriego ? Wy sezonowy !

A tak na poważnie, to ten syndrom dopadł każdego z nas, wykupiłem Eleven przed sezonem, obejrzałem to, co miałem możliwość, to co zobaczyłem, sprawiło tylko, że generalnie nie mam ochoty oglądać piłki, Juventusu przy Maxie całkowicie,jedynie zostaje mi mój klub w ekstraklasie, co samo w sobie jest katorga, dlatego już Juve w takim wydaniu nie mam sił oglądać, wolę NBA, tenis, sporty walki, bo tam się dzieje. U nas jedyne atrakcje, to takie, w których redakcja serwisu próbuje ożywić go i sama prowokuję, takimi wpisami jak transredaktor alina, czy pozwalając gościowi jak TrueFan robić zamęt na stronie, sprawiając, ze większość użytkowników przestała się udzielać, ale to widać, że redakcja kroczy droga zarządu klubu.

Takze spodziewajmy się, że będzie gorzej.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2023, 19:53

W ogóle mi nie zależy na transferach do klubu. Czekam na ten jeden najważniejszy out ale już dawno straciłem nadzieję .

Jeszcze to :facepalm:



ODPOWIEDZ