Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2023, 21:09

po rozmowach, które odbyły się z Allegri i firmą wyszło na jaw, że Max ABSOLUTNIE nie zamierza rezygnować z ani jednego euro i zostać.
Juventus, który zawsze miał pierwszego wyboru Igora Tudora (powtórzyłem to i uznałem dobro tego, co napisałem), musi niechętnie się wycofać, ponieważ absolutnie nie stać ich na zapłacenie 34 milionów brutto za Maxa i personel.
Igor Tudor, który ma cały mój szacunek, zrezygnował z Marsylii, oddając ponad 2 miliony pensji, silny w swoim pragnieniu przejścia do Juventusu.
Starali się o niego Roma i Atalanta, ale jego wola zawsze była jedna: Juventus.
Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest paradoksalna: trener bez klubu, który chciał przyjść;
inny, który ma przeciwko połowie drużyny (biorę odpowiedzialność za to, co piszę) i więcej niż ktoś w klubie, kto go toleruje, ale już go mocno nie wspiera, kto nie schodzi z ławki.
Powiedziano mi, że chcą jeszcze poczekać na to, co wydarzy się w Udine (być może ze względu na słynną klauzulę umowną?).
[Christian Belli]

Pośmiewisko a nie prawdziwy klub.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2023, 21:14

Kto to ten Belli? Ogólnie to jestem przerażony


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2023, 21:32

Jeśli to prawda to to jest cyrk nie klub i już nawet ten ban na europejskie puchary to nie przysługuje za finansowe wałki ale za samo doprowadzenie do tego syfu.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2023, 22:16

Czekam na to co się wydarzy po Udinese, bo jak na razie dostajemy codziennie bardzo odmienne informacje. To, że nas nie stać to totalny żart. Na zwolnienie Maxa nas nie stać, a za chwilę wywalimy od tak jakieś 40 mln na dowolnego grajka, bez większego przemyślenia. Pomijam już fakt, że robienie w tym momencie jakiegokolwiek transferu "in" do klubu, w razie pozostania tego pseudotrenerzyny, to zwykłe wydawanie pieniędzy w błoto. Lepiej już tą kasę zaoszczędzić i nie kupować nikogo, bo kto by nie przyszedł, to po niedługim czasie będzie wrakiem piłkarza, takie są fakty.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2023, 22:36

Po pierwsze rozmów jeszcze pomiędzy zarządem a dzbanem nie było a odejście Tudora nie ma żadnego związku z Juve a ten Belli to jakiś bajkopisarz, który pojawił się nie wiadomo skąd i nigdy niczego na temat Juve nie pisał ale teraz wszystko wie najlepiej. Nie jest powiedziane, że Tudor zostanie potencjalnym trenerem w przypadku wywalenia dzbana, są też inni kandydaci. Nie wiem jak się historia skończy ale wstrzymajcie się i poczekajmy na rozwój wydarzeń. Nikt nie słyszał o tym, że Tudor odrzucił Romę i Atalantę dla Juve bo kiedy ? Czy to pewne, że Gasp i siwy odchodzą, jeszcze nic nie wiadomo. Nagle Tudor jest niesamowicie rozchwytywany przez czołowe włoskie kluby, no ciekawe...
MI się już nawet nie chce tego czytać bo jednego dnia odchodzi, drugiego wylatuje i tak w kółko. Kolejna sprawa, wszystkim jest na rękę aby Allegri pozostał na stanowisku trenera Juve - media nigdy nie są nam przychylne a Allegri w Juve to słabe Juve i wszyscy o tym wiedzą i wszyscy żywią nadzieję, że tak będzie bo każdy ogarnięty widzi, że ten łysy wazon rozwala drużynę w każdym aspekcie jego funkcjonowania. A taki stan rzeczy wszystkich cieszy.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2023, 23:59

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zostanie, nie mam już nadziei.


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 08:52

Murarz po finale le powiedział, że odchodzi. O Tudorze w atalancie też się od kilku dni pisało ale wiadomo to tylko gówniane media.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 10:25

Toskanski_Ferguson pisze:
03 czerwca 2023, 08:52
Murarz po finale le powiedział, że odchodzi. O Tudorze w atalancie też się od kilku dni pisało ale wiadomo to tylko gówniane media.
Gasperini to by się obecnie przydał w Juve, bo potrafi młodych zawodników wprowadzić na wyższy poziom (zresztą w przeszłości był trenerem naszych młodzieżowych drużyn). Niemniej w Atalancie zarabia ponoć 3 mln €/sezon, więc raczej wątpię, że zgodzi się pracować w Juve bez podwyżki, a my przy konieczności opłacania <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> raczej będziemy szukać opcji niskobudżetowej przynajmniej na 2 najbliższe lata przebudowy. Pewnie zostają nam do wyboru T. Motta lub powrót Pirlo, bo Tudor też pewnie chciałby z 3 bańki za sezon, Palladino przedłużył umowę z Monzą, a Italiano ma ponoć klauzulę wykupu 10 mln €. O żadnych Nagelsmannach czy nawet De Zerbich już nie wspominam, bo pozostają nawet poza strefą marzeń.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 10:49

Motta ma lepszy pomysł na futbol niż Taktyk


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 11:08

19 pisze:
03 czerwca 2023, 10:49
Motta ma lepszy pomysł na futbol niż Taktyk
Nawet Fabio Capello miał lepszy pomysł na futbol niż obecny wybitny taktyk.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 11:52

Każdy murarz, nawet pionierzy catenaccio w latach 60tych zdawali sobie sprawę że tą jedną, upragnioną bramkę trzeba jakoś strzelić, w związku z tym mieli do perfekcji opanowane zabójcze kontrataki.
Tymczasem u <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to nie wiadomo co gorsze, kontry czy gra pozycyjna...


Obrazek
Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 12:47



Ale to jest śmieć.


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 15:43

Toskanski_Ferguson pisze:
03 czerwca 2023, 12:47


Ale to jest śmieć.
Ale oczywiście zanim wylałeś wiadro pomyj, sprawdziłeś ile jest prawdy w tym wyrwanym z kontekstu zdaniu? BO on powiedział "(...) otherwise you become like many others, for whom winning and losing are the same".


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 17:45

@belial
Wiadro gówna bym wolał wylać na niego. Szkoda pomyj na to coś.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2023, 19:15

A na marginesie - to, że Allegri podał się do dymisji po rezygnacji zarządu to bzdura, nie miał takiego zamiaru.


Obrazek
ODPOWIEDZ