MŚ 14' // Grupa G (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 09:31

Z biegiem meczów sędziowanie się poprawia, wczoraj już oba mecze były dobrze prowadzone, Brazylia-Meksyk nie wiem czy do końca, bo się zdrzemnąłem, ale Belgia-Algieria żadnego większego błędu.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 18:25

Robaku pisze: Oni są/powinni byc zobligowani, żeby mecz zacząć duzo wcześniej przed pierwszym gwizdkiem.
W teorii wszystko się zgadza, w praktyce nikt nie znał odpowiedzi na pytanie buta Messiego. Jestem dziwnie spokojny że gdybyś zapytał sędziego aktualnie grającego meczu o to który z Australijczyków jest brutalem, któremu zdarzyło się kiedyś uderzyć celowo rywala, który poluje na kości, a który nie odstawia nogi, ale też nigdy nie chce zrobić przeciwnikowi krzywdy, to stuprocentowo prawidłowej odpowiedzi byś nie otrzymał.

Wyobraź sobie teraz sytuację, w której sędziemu się coś popieprzyło, nie odrobił zadania domowego albo zrobił to tylko częściowo i za dwa identyczne zagrania graczy o takiej samej "kartotece" z dwóch przeciwnych drużyn wymierzył dwie różne kary. Oburzenie, wyzwiska, podejrzenie spisku, cuda na kiju. A jestem przekonany że gdyby chcieć zrealizować Twoje postulaty, to coś takiego byłoby jedynie kwestią czasu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 18:52

pytanie o to czyje imię jest na bucie Messiego jest trochę bez sensu i ciężko oczekiwać żeby ktokolwiek znał na nie odpowiedź ;] to tak jakby pytać co oznacza dziara zawodnika X na prawym ramieniu... niewielu to interesuje i nie ma znaczenia przy sędziowaniu ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Makaron3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2013
Posty: 15
Rejestracja: 17 września 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 07:48

zahor pisze:
Teoria, jak dla mnie, skrajnie naciągana. Trzymajmy się faktów, a te są takie, że Pepe bardzo lekko trącił głową Muellera. O ile zagranie było nieeleganckie i niesportowe, o tyle nie stanowiło absolutnie żadnego zagrożenia dla życia i zdrowia rywala.
18 postów już napisałeś broniąc ćwierćinteligenta pepe. Zanim staniesz (Ty i paru innych) 19raz w obronie następnego takiego kretyna, to poczytaj co mówią przepisy.

Czerwo w 100% słuszne i to nie podlega nawet dyskusji. Przepisy nie tolerują agresji i chamskiego zachowania :ok:

Jeszcze krysia powinna dostać min. żółtą, (mógł też dostać czerwoną, zgodnie z przepisami) za to z jaką agresją skakał do sędziego o karniaka :pray:
Przecież tak mu się (cenzura) marzyła bramka :angry: która i tak by nic nie zmieniła. Fajnie Neuer zakpił z krystyny nie ustawiając muru :happy: Pomimo tego mur był, ale jednoosobowy :lol: jak się krysia spaliła przy tym strzale z wolnego, widział cały świat :rotfl: Ale miałem beke, myślałem że padnę ze śmiechu :rotfl:


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 10:36

Czerwo jest juz za sam zamiar uderzenia przeciwnika, niekoniecznie musi mu zeby powybijac.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 14:43

Czy Ghana ma dzisiaj szanse urwać punkty Niemcom ? Szczerze w to wątpię, ale życzę im pozostania w turnieju. Ciekaw jestem jak obecnie zaprezentują się Afrykanie po swoim ostatnim spotkaniu. Były momenty, że Amerykanie nie istnieli. Ktoś musi podtrzymać honor piłkarzy z Czarnego Lądu...


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 17:06

Oby nie, Niemcy mają dzisiaj się łatwo rozprawić z Ghaną, a jutro USA z Portugalią.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 17:28

Ghana się raczej bronić nie będzie bo za bardzo nie ma kim, za to w ataku mają kim straszyć, więc powinien być niezły meczyk:D


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 21:54

Widac ze druzyne z europie maja sporo klopotow z forma.
Oprocz francja ktora nie miala mocnych rywale, to reszta slabo sie zaprezentowe podczas drugich spotkanie.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 21:57

Serio imię naszego murzynka wymawia się "Kładżwo" tak jak robi to komentator?
Fajny meczyk, ale te przysypianie Ghany w obronie w końcu Niemcy wykorzystają.


#AllegriOut
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 22:08

juvemaroko pisze:Widac ze druzyne z europie maja sporo klopotow z forma.
Oprocz francja ktora nie miala mocnych rywale, to reszta slabo sie zaprezentowe podczas drugich spotkanie.
Akurat Niemcy w drugim meczu nie prezentują się tak tragicznie jak wcześniej drużyny z Europy,grają szybko,raczej składnie,brakuje tylko tego ostatniego podania.Ghana też nie zasypia gruszek w popiele,grożnie kontratakuje i miała ze 3 dobre sytuacje.Dzięki czemu mecz jest żywy, ciekawy i dobrze się go ogląda.


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 22:10

Gol dla Niemców, a na trybunie cieszący się kibic trzyma wielką żydowską flagę :lol:

Btw.
W tamtym roku w finale CL jedyną flagą narodową na trybunach była flaga Izraela xD
Serio imię naszego murzynka wymawia się "Kładżwo" tak jak robi to komentator?
Tutaj możesz sprawdzić, jak się wymawia imiona i nazwiska Ghańczyków.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 22:31

To jest ten Ayew którym zachwyca się Arbuzini?

A Klose życzę jeszcze jednego gola, niech przegoni tego pyszałka "El Gordo".


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 22:45

ewerthon pisze:To jest ten Ayew którym zachwyca się Arbuzini?
Pewnie tak.Ale,nie wiem, którym się zachwyca bo jest ich dwóch Jordan i Andre, może tym młodszym Jordanem.Ostatnio grali bądź grają w Olympique Marsylia.

Edit;Pewnie jednak tym starszym,to on tak fenomenalnie główkował.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2014, 22:58 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 22:55

Szkoda, że Ghana przegrała z USA. Z CR7 teoretycznie może nie być prosto, no chyba że Portugalce zagrają tak, jak z Niemiaszkami. Bo remis dzisiaj to chyba słuszny wynik dla obu ekip.


Zablokowany