Sezon 2014/2015

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2014, 16:20

Jakby porównać osiągnięcia Straciatelli te z dorosłego Interu do tegorocznych wyników doświadczonego Wodeckiego, to ten pierwszy radził sobie tylko niewiele gorzej od drugiego, a weźmy poprawkę, że Inter rok temu miał jednak gorszy team i nieporównywalnie większą ilość kontuzji w zespole. No i europejskie tułaczki po Kazaniach etc.

Też uważam, że Friuli może być dla Wuefisty niezłym miejscem do rozwoju.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2014, 18:21

No cóż, każdemu młodemu trenerowi należy się druga szansa. I, tak jak mówi pumex, Strama miał pod górkę z Morattim i interowym piekiełkiem ;)

Z drugiej strony, trudno powiedzieć czy piekiełko w Udine jest do ogarnięcia przez kogoś nieopierzonego. Zobaczymy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2014, 20:05

OFICJALNIE : Superpuchar Włoch zostanie rozegrany 23 grudnia.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2014, 20:23

Wojtek pisze:OFICJALNIE : Superpuchar Włoch zostanie rozegrany 23 grudnia.
:shock: Co za bezsens. Dla mnie Superpuchar jest takim uwieńczeniem sezonu i powinien być rozegrany zaraz po jego zakończeniu. Jakie w ogóle argumenty stoją za takim rozwiązaniem?


#AllegriOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2014, 20:39

jarmel pisze:
Wojtek pisze:OFICJALNIE : Superpuchar Włoch zostanie rozegrany 23 grudnia.
:shock: Co za bezsens. Dla mnie Superpuchar jest takim uwieńczeniem sezonu i powinien być rozegrany zaraz po jego zakończeniu. Jakie w ogóle argumenty stoją za takim rozwiązaniem?
Gdzieś wyczytałem, że chodzi o mecze eliminacyjne Napoli do LM.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2014, 21:49

Dla mnie to jakiś kosmos. Włoska piłka schodzi na psy....Dzień przed Wigilią grać taki mecz, przecież to nie jest trofeum Berlusconiego tylko oficjalny mecz o SPW. Decyzja komiczna nie niosąca za sobą żadnych korzyści! Jeszcze wywalą nas gdzieś do Dubaju.
Dziwi mnie, że tak gładko się zgodziliśmy na ich warunki. Demolują nam stadion, obrażają, zatrzymują nasz autokar, rzucają jajami a my po nich :ok:


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2014, 22:15

Moim zdaniem przystaliśmy na ich propozycję z uśmiechem na twarzach, bo dla nas to dobry obrót spraw. Pierwotnie mecz miał być grany 23 sierpnia. Drużyna wraca z dalekiego tournee po Azji 17 sierpnia, do tego aż 12 piłkarzy zacznie przygotowania z opóźnieniem z powodu MŚ. Antek na pewno cieszy się, że będzie mógł ich pokatować o tydzień dłużej w Vinovo i może mieć to tylko dobry wpływ na formę w trakcie sezonu. Nie jest powiedziane, że na pewno będzie grane zagranicą, ale jeśli tak, to wiadomo, z czym się to wiąże...
Obrazek


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2014, 22:18

Dragon pisze:Dla mnie to jakiś kosmos. Włoska piłka schodzi na psy....Dzień przed Wigilią grać taki mecz, przecież to nie jest trofeum Berlusconiego tylko oficjalny mecz o SPW. Decyzja komiczna nie niosąca za sobą żadnych korzyści! Jeszcze wywalą nas gdzieś do Dubaju.
Dziwi mnie, że tak gładko się zgodziliśmy na ich warunki. Demolują nam stadion, obrażają, zatrzymują nasz autokar, rzucają jajami a my po nich :ok:
Stary powiem Ci tak... narzekaj, narzekaj, ale Juve na pewno na tym nie straci. kosmos może być, ale jak już to finansowy


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 10:28

Bari juz definitywnie nie zagra w SerieA, po dwóch remisach z Latina odpadaja ze wzgledu na nizsza pozycje w tabeli. Szanse na awans ma Cesena i Latina, ci pierwsi wiadomo, jeszcze nie tak dawno grali z nami, ale Latina...chyba nigdy nie widzialem ich w akcji :P miasto niedaleko Rzymu, lekko ponad 100tys mieszkańcow, ala taka nasza Gdynia, gdyz powstawla dopiero w 1932r.
Krotki opis z jednego forum:
City near Rome,founded by Mussolini as Littoria in the 30's. Small club that usually played in 4th or 5th level but last year was promoted to Serie B for the first time ever.
Historic groups were Ultras born in '72 and Falange born in '78, more recently Brigata Littoria in 2002.
Friendship with Reggina and Siracusa.
Local derby against Frosinone, also rivals with Paganese and Nocerina.
Right-wing
I foto, zapewne z pieknych lat 90'
Obrazek


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 18:12

A ja mam nadzieję, że ta cała Latina wejdzie do Serie A, skoro zajęli trzecie miejsce w Serie B to znaczyli, że byli najlepsi z drużyn play-offów.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2014, 23:19

Dzisiaj pierwszy finałowy mecz o awans do Serie A I Cesena pokonała Latinę 2:1. Rewanż 18 na boisku Latiny. No zobaczymy sprawa jest otwarta ale jakoś kibicuje Cesenie, blizej Turynu na pólnocy. Juve nie będzie się musiało fatygować na dzikie południe.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 10:31

Wszyscy podjarani Mundialem chyba zapomnieli co wczoraj było ważniejsze! Poznaliśmy nowego beniaminka w SerieA - Cesena. Wczoraj po raz kolejny pokonali Latine 2-1.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 12:01

Szkoda, wołałbym coś nowego w Serie A czyli Latinę ;) Pamiętamy jak męczyliśmy się z Ceseną w sezonie 11/12 kiedy walczyliśmy o majstra a bramkę pod koniec meczu dającą zwycięstwo dał nam boski Marco :prochno:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 10:54

Ciekawi beniaminkowie w tym roku. Palermo to była oczywistość. Ciężki teren. Cesena też nie jest jakaś anonimowa, wojtek zresztą słusznie przytoczył nasze męczarnie z nimi. W Turynie też do 70 min. nie mogliśmy nic strzelić. :whistle:
Do tego Empoli, też ekipa znana, pytanie tylko co zaprezentują. Dużo będzie zależeć od wzmocnień tych ekip.


Obrazek
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 12:33

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -Barcelony

Ciekawe zestawienie najpopularniejszych meczów pośród lig, do ktorych prawa ma NC+. Musze przyznać, że przyzwoicie to wygląda o tyle, że SerieA wyraźnie ma wyższe zainteresowanie niż lig ę


forumowy ujadacz
Zablokowany