Leonardo Bonucci

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 października 2016, 17:22

No no, ciekawe

- W tym momencie jest wielu piłkarzy, którzy chcieliby grać u Guardioli. Na przykład włoski obrońca, Leonardo Bonucci, który nawet do nas dzwonił w tej sprawie. Skontaktowałem się dyrektorem sportowym Juventusu, ale on stwierdził, że nie mają zamiaru go sprzedawać. Na tym się skończyło - powiedział w rozmowie z katalońską radiostacją "RAC1".

Ciekawe kto mówi prawdę :whistle:


Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 19 października 2016, 18:57

Właśnie czytałem o tym tutaj: LINK LINK2

Ciekaw jestem jak skomentowałby to Marotta i sam Bonucci...

Btw. pozostając przy plotkach -> RUMOURS: Juventus eye Thiago Silva :)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 października 2016, 21:44

Zdaje się, że Bonucci jako pierwszy skomentował tą sytuację.

http://www.juvepoland.com/news.php?id=34673

Gdybym powiedział, że nie byłem kuszony przez ofertę z Anglii, przede wszystkim przez trenera, który mnie chciał, to byłoby kłamstwo. Ale Juventus to mój dom i jestem szczęśliwy, że zostałem.

Już wyobrażam sobie sytację w której to Leo prosi o transfer do City. Moraty dom to Madryt, Pogby Manchester, Bonucciego Turyn. Nie dajcie się wciągnąć w te gierki ;) Przynajmniej nie w... październiku :D

Oczywiście Bonucci zasługuje na nobilitację (podwyżkę) by ostatecznie zamknąć te spekulacje.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2016, 07:22

Ta jasne, Leo dzwonił nawet w tej sprawie :
" Halo, Pep...tu Leo...kupcie mnie, please " :smile:
Co za głąbem trzeba być aby wymyślać takie teorie.


Obrazek
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 20 października 2016, 10:54

Nie wiem, jak to było w czasie wakacji, ale obecnie Leo miał (ma?) trudną sytuację, jego dziecko choruje czy coś z tych rzeczy i już widzę tę jego chęć opuszczania Turynu i zabierania rodziny do Manchesteru, żeby grać w City... Jak widzę takie informacje, to nie chce mi się tego czytać.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2016, 11:45

cooler pisze:Nie wiem, jak to było w czasie wakacji, ale obecnie Leo miał (ma?) trudną sytuację, jego dziecko choruje czy coś z tych rzeczy i już widzę tę jego chęć opuszczania Turynu i zabierania rodziny do Manchesteru, żeby grać w City... Jak widzę takie informacje, to nie chce mi się tego czytać.
Dokładnie tak. Naprawdę nie wiem, dlaczego pojawiają się takie idiotyczne informacje. Najmocniejszy argument to rodzina, nie ma mowy o żadnych pieniądzach. Sytuacja ta zmusiła go do opuszczenia 1 zgrupowania, a w Juve nie zagrał w 2 (powinien w 3, ale dowołany w miejsce Chielliniego) meczach. Sprawa jest poważna, że nawet na portalach społecznościowych otrzymywał słowa wsparcia z Mediolanu czy Neapolu. Już widzę, jak się pakuje i leci do Anglii grać :facepalm: Nie mamy się czego obawiać.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2016, 14:18

Co tak naprawdę dolega jego synowi ?


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2016, 20:18

To są sprawy rodzinne. Z szacunku do prywatności Bonuccich nikt publicznie nie porusza tego tematu.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2016, 16:41

Według Nerozziego ( taki żurnalista), Bonus wypada na kilka tygodniu z powodu nadcięgniecia mięsnia uda ???? - nie wiem, wloskiego nie znam a jakies zlepki medyczne tym bardziej żenująco się tłumaczy przy pojedynczych slowa
:dance: Come on let's twist again like we did last summer
:dance:



Benatia Rugania i będziemy w praktyce przez miecha cisnąć wlasnie co? 4-3-3? 4-3-1-2? 4-4-2?


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 12:05

Leo napisał na swoim fanpage, że przedłużył kontrakt do 2021 roku. Plotki o rozmowach na temat nowej umowy pojawiły się parę tygodni temu, ale to i tak świetna wiadomość :bravo:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 14:44

Powiedzial, ze pragnie stac sie legenda klubu, ktory kocha. Znalezione na tuttojuve.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 16:19

Duży szacun dla Leo, dlatego trzeba wyłapywać genialnych Włochów nawet przepłacając, bo tylko oni są wstanie zostać w Juve do końca kariery. A że we Włoszech obecnie piłkarzy którzy nadawaliby się do Juve jest jak na lekarstwo to bieda...


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 16:37

:) Świetna wiadomość! Stworzą razem z Ruganim parę nie do przejścia.

https://www.youtube.com/watch?v=89dqxhwHIH0#t=4.319422

ciary!

Leo lider :lol:

PS: Czego się spodziewaliście od gościa, który gdy był niedostepny to zamiast być na trybunie VIP to oglądał mecz w sektorze z kibicami :smile: :bravo:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 21:56

Super wiadomosc! Ja w niego wierzylem kiedy go inni hejtowali i krytykowali. Oby Sturaro tym razem mnie zaskoczyl jak wielu tu Leo. Ciekawe kto bedzie kapitanem nr.1 Bonucci czy Marchisio? W meczu z Interem - rewanzowym w Coppa Italia - niesamowicie podobalo mi sie to - "ich wychowanek", jako kapitan wyprowadza zespol najwiekszego wroga, potem wykonuje decydujacy rzut karny. No i kocham go jeszcze za to ze cieszy sie jak strzeli gola Interowi...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 11:17

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja w niego wierzylem kiedy go inni hejtowali i krytykowali.
Możesz to jakoś udowodnić?


ODPOWIEDZ