Carlos Tevez

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 21:43

Piłka nożna bywa okrutna. Najlepszy gracz sezonu nie tylko w Juve ale i całej Serie A - ale nie został królem strzelców. Jeden z najlepszych napastników tej edycji LM - totalnie zawiódł w finale. Gdyby wczoraj Tevez grał jak z BVB to mogliśmy ten finał wygrać. Niestety zagrał bardzo słabo, a te strzały... Jak nie Tevez.


platini88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2014
Posty: 30
Rejestracja: 03 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 12:43

No Tevez w ogole siebie nie przypominał, nie był widoczny, oddal chyba tylko jeden srtrzał w światło bramki. Nie wiem czy to magia finału czy magia Barcy go zaczarowała i on nie mógł odegrać na 100%. Może on pokaże siebie z lepszej strony na Copa America, w końcu znowu został powołanie do kadry Argentyny, przede wszystkim przez swoją swiętną gre w tym sezonie. Zawiodłem się kiedy nie zobaczyłem go na Mistrzostwach świata, może Tevez by pomógł Albiceleste wygrać ten turniej. Dobrze ze Martino ma więcej rozumu niz Sabella. Myślę, że Argentyna ma wszystkie szanse zeby wygraz Copa America.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 15:10

Copa America. Myślę, że Argentyńczycy woleli by jedno mistrzostwo świata niż trzy tytuły najlepszej drużyny Ameryki Południowej. Bądźmy szczerzy - ranga tego turnieju jest znacznie niższa niż mundial czy choćby nasze Euro.

Tevez odejdzie.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 15:38

Ale niech wraca do Argentyny...odejście do PSG/Atletico po deklaracjach, że wypełni kontrakt będzie brakiem szacunku dla klubu i kibiców...bo przecież w Turynie tak cudownie, prawie jak w Argentynie... :angry:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 17:48

alessandro1977 pisze:Ale niech wraca do Argentyny...odejście do PSG/Atletico po deklaracjach, że wypełni kontrakt będzie brakiem szacunku dla klubu i kibiców...bo przecież w Turynie tak cudownie, prawie jak w Argentynie... :angry:
Ogarnijcie...czy Tevez cokolwiek powiedział, że odchodzi czy coś? To są tylko głupie ploty mediów. Nie pamiętacie już jak było z Vidalem rok temu? :roll:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2015, 17:58

Wojtek pisze:
alessandro1977 pisze:Ale niech wraca do Argentyny...odejście do PSG/Atletico po deklaracjach, że wypełni kontrakt będzie brakiem szacunku dla klubu i kibiców...bo przecież w Turynie tak cudownie, prawie jak w Argentynie... :angry:
Ogarnijcie...czy Tevez cokolwiek powiedział, że odchodzi czy coś? To są tylko głupie ploty mediów. Nie pamiętacie już jak było z Vidalem rok temu? :roll:
Niektórzy niestety tak mają,że sobie z plot układają cały świat, temu się nie chce to niech wypier..., ten chce podwyżki, nie gra się dla kasy niech wypier... itd.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2015, 14:45

Z każdym dniem coraz bardziej nie mogę się pogodzić z jego odejściem, zresztą całą tą otoczką. 31 lat, rok kontraktu, znakomity sezon, idzie za darmo pograć z pastuchami. Nie przerażałby mnie fakt, gdybysmy mieli go kim zastapić. Nasz atak naprawdę nie powala na kolana, na Serie A to starczy ale na LM? Te gole Teveza, miał to coś, szkoda że tak kieruje swoją karierą, że do żadnego z pracodawców nie poczuł nawet głębszej sympatii tylko praca.
Ciężko mu nawet życzyć powodzenia bo w lidze o takim poziomie, gra na ,pół gwizdka' wystarczy do strzelania hat-tricków.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2015, 14:48

Spoczko Dybala ogarnie temat 8) ( trzeba być dobrej myśli :prochno: )


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2015, 15:21

Carlos zawsze miał problemy z pracodawcami. Przez te dwa lata nie strzelał żadnych fochów, trafiał jak na zawołanie, no ale na końcu wyszło szydło z worka. Nie twierdzę, że nie jestem mu wdzięczny za te dwa sezony i 50 bramek. Carlitos ciągnął grę zespołu, był jak maszyna, a obrońcy pewnie robili kupę w gacie na jego widok.

Jego przeszłość nauczyła jednak, że niczego nie można być pewnym. Dlatego nie zdziwię się, jak za dwa lata Carlos ubzdura sobie, że chciałby pokopać jeszcze w Europie - na najwyższym poziomie, póki nie jest za późno :prochno:.

Tak czy owak, Grazie Carlos! :wink: Liczę na Dybale, który wydaje się być naturalnym zastępcą. Problem w tym, że zdobywanie doświadczenia przez 22-latka może trochę trwać, a większość kibiców, w tym również ja, chcą kogoś, kto z miejsca wniesie tyle co Tevez.


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2015, 19:07

http://transfery.info/77846,krolewskie- ... veza-wideo

Trzeba przyznać że euforycznie odebrano powrót Teveza do Boca :shock:


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2015, 18:05


Trafił.


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2015, 18:11

Ale on już wcześniej trafiał, ostatnio pyknął np. z wolnego.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2015, 18:31

wloski pisze:Ale on już wcześniej trafiał, ostatnio pyknął np. z wolnego.
Po powrocie to jego pierwszy...:> Skąd ten niby wolny?


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2015, 18:48

Pierwszy gol w lidze ale w Copa już walnął z wolnego :)



tu masz.



p.s Straciliśmy zawodnika w życiowej formie do tego cracka.


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2015, 18:52

Nie boli mnie odejście Vidala, ale Teveza tak. Właśnie tej jego magii i uporu będzie nam brakować.


ODPOWIEDZ