Serie A 13/14 (37): Roma 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:37

Ferdek co dzisiaj marnuje :/


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:37

Czy mi się wydawało, czy Romanista strzelił gola ręką i jeszcze się dziwił, że został nieuznany ?
:rotfl: :rotfl:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:38

De Rossi i Totti to duet niesamowity :lol: Przychodzi mecz z Juve i prawdopodobieństwo, że któryś z nich będzie jak wściekły pies, wzrasta do 100%. Dziś w roli bomby z opóźnionym zapłonem Totti. Nie wiem jak to możliwe, że jest bez kartki.

Dobry był też ten Grek. Strzelił gola łapą i udaje zdziwionego. Przestał dopiero aż go Maicon wyśmiał :smile:

Odnośnie naszych, w polu karnym Skorupskiego ładnie radzi sobie Llorente, poza tym, że zmaścił setkę i miał jeszcze ze dwie niezłe okazje do pokonania Polaka. Pogba i Storari też w miarę sobie radzą.

Z negatywów - Tevez, który jest kompletnie wyłączony z gry. Poza tym nie wiem czy ktoś zauważył, ale Destro dwukrotnie przy asyście dwójki Chiellini-Barzagli bez problemu zgrywa piłkę głową do wychodzącego kolegi. W taki sposób dwukrotnie straciliśmy punkty z Galatą - nic się nie zmieniło.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:38

Dlaczego nasza skuteczność musi tak kuleć :?: :angry: Llorente x3, Tevez plus ten słupek Pogby.. Skropuski ma póki co szczęście, bo raz fartem obronił strzał prosto w niego, potem Fernando podał mu piłkę. :D

Mamy więcej okazji (tak naprawdę Roma tylko tę sytuację sam na sam ze Storarim - brawo Marco :bravo: ), ale póki co nic nie wpadło.. Widać, że tom Roma jest spięta - gra tak, jakby ten wynik miałby jeszcze cokolwiek zmienić. Nasi mnie nie przekonują, ale faktem jest, że to my byliśmy bliżej prowadzenia.

Ten mecz jest spokojnie do wygrania.

Nie mogę już patrzeć na Tottiego - cham, boiskowy burak. Nawet po brutalnym wślizgu nie potrafi podać rywalowi ręki. :ok: Potwierdza się tylko, że ma lata świetlne do takich postaci jak Del Piero, Maldini, Zanetti.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:38

Conte żąda nierealnych wzmocnień, a ja żądam żeby zaczął używać mózg codziennie , a nie co kilka spotkań. Logika Conte to dla mnie zagadka... Real kładzie duży nacisk na skrzydła , więc wystawię 4-3-3 aby wzmocnić te flanki. Roma kładzie nacisk na szybkich skrzydłowych? Zostawię zagęszczony środek pola, niech sobie pochasają. Czasem serio nie ogarniam jego petardy. Nie pierdzielcie mi , że nie ma zawodników, z Realem miał takich samych a nie bał się zmienić formacji, której z resztą wszyscy żądaliśmy , bo byłby sromotny wpierdziel.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:39

Jak myślicie, co będzie tym razem? Nieuznany 'prawidłowy' gol dla Romy, czy może brak czerwonej kartki przy faulu na Tottim, który mało co nóg nie stracił?
Co jest z Tevezem? Też zauważyliście, że nie biega, dopóki nie dostanie piłki? Llorente jakoś próbuje robić pressing na 30-stym metrze od bramki Skorupskiego, a Tevez stoi na środku boiska. Dziwne. :think:
Jestem troszkę zawiedziony postawą Romy.
Nie wiem, jakim cudem Fernando nie strzelił tej główki po podaniu Pogby z 30 minuty. Naprawdę nie wiem. Ale podoba mi się dziś jego gra. Jeszcze chyba nigdy nie był tak aktywny. Benatia sobie z nim całkowicie nie radzi. Szkoda, że nie wykorzystał którejś z szans.
PS. Nie dla Osvaldo.
PS2. Conte myślami już w Księstwie Monaco.
PS3. Storari!
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 18:39 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:39

Super Llorente, wypracowane patelnie dla Asy i Teveza, ale swoje zmarnował :/

Brawo Storari, Totti wszedł Kielonowi do głowy, a Pogba robi nam straszny burdel w pomocy w obronie. Skorupski ustawiony przy strzale Pogby źle, ale to bardzo źle. Ale swoje też obronił.

W sumie ten wynik równie dobrze mógłby brzmieć 4-2 dla Juve.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:39

Szkoda ze po strzale Pogby pilka nie odbila sie od wewnetrznej strony slupka :/ Mecz wyrownany, remis jest jak najbardziej do wyciagniecia przy odrobinie szczescia mozna go wygrac. Marchisio za Padoina i bedzie ok


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:39

no Storari kapitalnie, wspaniale. Gdyby tylko Llorente był bardziej skuteczny... a tak poza tym, to obrona ze 3 razy zaspała - raz Bonucci, raz Barcagli połamali linię.

Totti kończy karierę po sezonie czy coś się zmieniło w tym temacie?


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:39

Totti ma mokrą #### :prochno: , tylko czekać jak zacznie atakować rywali "sankami", "wojownik" #### :? Juventus zachowuje się, jak bokser, a roma jak typowy dres stosujący technikę walki zwaną "młynem". "Stara Dama" może i nie naciska, ale jak już wyprowadza ataki, to kończą się one sytuacjami podbramkowymi
mati888 pisze:Totti kończy karierę po sezonie czy coś się zmieniło w tym temacie?
Totti ma jeszcze 2 lata na złamanie komuś nogi. Spoko, zdąży i będzie bożyszczem
Marat87 pisze:Prawidłowo strzelona bramka przez Torosidisa, sędziowie znowu oszukują Romę!
Widziałem mgłę i słyszałem strzały :ok: True story
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 18:42 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:41

Prawidłowo strzelona bramka przez Torosidisa, sędziowie znowu oszukują Romę!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:42

Jeżeli w tym meczu Llorente zostanie zmieniony przez Osvaldo albo Vucinica, nie będę płakał po Conte.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:42

Brawo Marco! :bravo:

Szkoda, że Ferdek nie strzelił ani jednej z tego co miał, no i Pogba, słupek, szkoda.

Możemy wygrać :ok:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:43

Zapomniałem dodać, że Nainggolan lub Totti wylecą przed 90 minutą.


Obrazek
selby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2014
Posty: 82
Rejestracja: 05 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 18:44

annihilator1988 pisze:Totti ma mokrą #### :prochno: , tylko czekać jak zacznie atakować rywali "sankami", "wojownik" #### :? Juventus zachowuje się, jak bokser, a roma jak typowy dres stosujący technikę walki zwaną "młynem". "Stara Dama" może i nie naciska, ale jak już wyprowadza ataki, to kończą się one sytuacjami podbramkowymi
mati888 pisze:Totti kończy karierę po sezonie czy coś się zmieniło w tym temacie?
Totti ma jeszcze 2 lata na złamanie komuś nogi. Spoko, zdąży i będzie bożyszczem
Marat87 pisze:Prawidłowo strzelona bramka przez Torosidisa, sędziowie znowu oszukują Romę!
Widziałem mgłę i słyszałem strzały :ok: True story
Bierze przykład z Montero ... aha, ale Ty możesz go nie pamiętać :D


selbynator!!!
Zablokowany