Znienawidzony pilkarz

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
lukas24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 32
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 11:13

Dla mnie jest nim od niedawna David Beckham :D :D :D


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 11:21

Dal mnie nic dodać nic ując jest to Filippo Inzaghi :evil: :!: :!: :!:
Bez komentarzu kazdy wie dlaczego :!: :x


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2002
Posty: 81
Rejestracja: 23 listopada 2002

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 11:38

Te wypowiedzi są nie ma miejscu. Obydwaj są świetnymi piłkarzami i chociaż ja podobnie jak wy nieprzepadam za nimi to oddaje im wielki talent. Na pewno zazdrościcie im tego co potrafią i chcieli byście kiedyś zagrać w tak wielkim klubie jak Milan czy Real.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 11:48

Alex pisze:Te wypowiedzi są nie ma miejscu. Obydwaj są świetnymi piłkarzami i chociaż ja podobnie jak wy nieprzepadam za nimi to oddaje im wielki talent. Na pewno zazdrościcie im tego co potrafią i chcieli byście kiedyś zagrać w tak wielkim klubie jak Milan czy Real.
Ja bym wolał grac w polskjej 4 lidze niż leciec dla kasy i grać w Realu i Mialnie(ble ble). A ty jak lubisz Alexa to lubisz Inzaghiego9 coś dziwacznego0 :roll:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:02

Pippa Inzagha tóra ma farta jak gole strzela


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:04

Dla mnie najgorszym pilkarzem na swiecie jest :twisted: :twisted: David Beckham :twisted: :twisted:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:17

Marcelo Danubio Zalayeta :twisted: 8) ! Żartuje oczywiscie. Najgorsi pilkarze swiata nie graja w Realu czy Milanie. jak bardzo bysmy ich nie lubili, to jednak sa to dobrzy gracze. Chociaż nie wiem czemu niby David Beckham jest taka gwiazda. To sredniej klasy pilkarz.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:18

Nie da się powiedzieć kto jest najgorszym piłkarzem, ja np. powiem że jest to Stefan Rosłoński czy tam inny Zenek, ale np. w Burkina Faso może być ktoś od niego gorszy,a też profesionalista. Można pwiedzieć kto jest najbardziej zachłąnnym na kasę i nieprzywiązującym się do barw klubowych piłkarzem- to jest właśnie david cham kiedyś z mu, a teraz real, jak ja go nienawidzę :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:34

Dlaczego piszecie na Inzaghiego pewnie dla tego że odszedł z Juve i odrazu zdrajca najgorszy piłkarz a gdzyby był w Juve to też by był najgorszym piłkarzem przecież jest wielu gorszych zawodników od Inzaghiego np Jego brat ja tu nie bronię Inzaghiego ale pomyślcie trochę!


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:39

Alexxxxx pisze: Ja bym wolał grac w polskjej 4 lidze niż leciec dla kasy i grać w Realu i Mialnie(ble ble). A ty jak lubisz Alexa to lubisz Inzaghiego9 coś dziwacznego0 :roll:
Jestem przekonany ze jak bys mial oferte gry w Realu czy Milanie. To bys przystal bez wachania.

A temat raczej powinien sie nazywac najbardziej znienawidziny pilkarz na siwece. bo okresilc kto jest najgorszy sie nie da. a na pewno najgorszy nie jest ani beckham ani Inzaghi. Oni sa przez was znienawidzeni, lub nie lubiani dlatego napisaliscie ze sa najgorsi. Dlatego tez mieniam nazwe tego topicu na Znienawidzony pilkarz


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:45

juveluck pisze:
Alexxxxx pisze: Ja bym wolał grac w polskjej 4 lidze niż leciec dla kasy i grać w Realu i Mialnie(ble ble). A ty jak lubisz Alexa to lubisz Inzaghiego9 coś dziwacznego0 :roll:
Jestem przekonany ze jak bys mial oferte gry w Realu czy Milanie. To bys przystal bez wachania.

A temat raczej powinien sie nazywac najbardziej znienawidziny pilkarz na siwece. bo okresilc kto jest najgorszy sie nie da. a na pewno najgorszy nie jest ani beckham ani Inzaghi. Oni sa przez was znienawidzeni, lub nie lubiani dlatego napisaliscie ze sa najgorsi
W zadny wypadku bym nie przystał. Człwoeiku ja nie lece na kase. Do innych może bym przeszedł ale napewno do wymienionej turójki nie:

-Roma

-Real

-Milan


Najwązniejsza jest wiara, ja bym napewno nie przystał. Co tam kasa. Co tam sława. Mnie to nie obchodzi. Każdy wie, że Juve jest najwazniejsze. Wolałbym normalnie pracowac niz grac w jednym z tych trzech klubów. Jestem tego pewny w stu procentach.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:49

Alexxxxx pisze:
juveluck pisze:
Alexxxxx pisze: Ja bym wolał grac w polskjej 4 lidze niż leciec dla kasy i grać w Realu i Mialnie(ble ble). A ty jak lubisz Alexa to lubisz Inzaghiego9 coś dziwacznego0 :roll:
Jestem przekonany ze jak bys mial oferte gry w Realu czy Milanie. To bys przystal bez wachania.

A temat raczej powinien sie nazywac najbardziej znienawidziny pilkarz na siwece. bo okresilc kto jest najgorszy sie nie da. a na pewno najgorszy nie jest ani beckham ani Inzaghi. Oni sa przez was znienawidzeni, lub nie lubiani dlatego napisaliscie ze sa najgorsi
W zadny wypadku bym nie przystał. Człwoeiku ja nie lece na kase. Do innych może bym przeszedł ale napewno do wymienionej turójki nie:

-Roma

-Real

-Milan


Najwązniejsza jest wiara, ja bym napewno nie przystał. Co tam kasa. Co tam sława. Mnie to nie obchodzi. Każdy wie, że Juve jest najwazniejsze. Wolałbym normalnie pracowac niz grac w jednym z tych trzech klubów. Jestem tego pewny w stu procentach.
Szkoda ze nie bede mial okazji sie przekonac. Bo nie wierze ze wolal bys grac w Polsce za grosze niz isc do czolowego europejskiego klubu za gruba kase. Raz ze gral bys na najwyzszym poziomie, dwa mial bys kupe kasy. Ja w to po prostu nie wierze. Teraz mozesz tak mowic bo wiesz ze nie bedziesz musial dokonywac takiego wyboru. Ale gdy bys przed nim stanol to napewno wybral bys Real, milan czy rome. jestem przekonany


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ALEXY

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 77
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:58

No wlasnie to jest tak ze Beckham ma fenomenalną noge do strzałów i wolnych i wrzutek moze niejest szybki ale ma tehnike jak nikt ma wolne jak nikt przyznac ttzreba jjest powyrzej przeciętnej morze nie naj ale jest dobry dla mnie najgorszych jest duzo i niemozna okreslic jednoznacznie tak jest!!!!


GRANDE JUVE
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:58

A więc najgorszego piłkarza napewno nieda się wytypować, bo nikt kto gra w czołowym klubie niejest zły. Zaś najbardziej znienawidzony....hmmm...niechciałbym tryskać nienawiścią, do każdego piłkarza mam szacunek za to co robi i za to co osiągnął i wiem jak ciężko musiał na to pracować. Tak więc niemam znienawidzonego piłkarza, przecież żaden mi osobiście nic niezrobił 8)


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 13:00

juveluck pisze:
Alexxxxx pisze:
juveluck pisze:
Jestem przekonany ze jak bys mial oferte gry w Realu czy Milanie. To bys przystal bez wachania.

A temat raczej powinien sie nazywac najbardziej znienawidziny pilkarz na siwece. bo okresilc kto jest najgorszy sie nie da. a na pewno najgorszy nie jest ani beckham ani Inzaghi. Oni sa przez was znienawidzeni, lub nie lubiani dlatego napisaliscie ze sa najgorsi
W zadny wypadku bym nie przystał. Człwoeiku ja nie lece na kase. Do innych może bym przeszedł ale napewno do wymienionej turójki nie:

-Roma

-Real

-Milan


Najwązniejsza jest wiara, ja bym napewno nie przystał. Co tam kasa. Co tam sława. Mnie to nie obchodzi. Każdy wie, że Juve jest najwazniejsze. Wolałbym normalnie pracowac niz grac w jednym z tych trzech klubów. Jestem tego pewny w stu procentach.
Szkoda ze nie bede mial okazji sie przekonac. Bo nie wierze ze wolal bys grac w Polsce za grosze niz isc do czolowego europejskiego klubu za gruba kase. Raz ze gral bys na najwyzszym poziomie, dwa mial bys kupe kasy. Ja w to po prostu nie wierze. Teraz mozesz tak mowic bo wiesz ze nie bedziesz musial dokonywac takiego wyboru. Ale gdy bys przed nim stanol to napewno wybral bys Real, milan czy rome. jestem przekonany
Napewno nie. Wolalbym jak by mi się kontrakt skończył i przejśc d klubu jakiego chce. W tedy moze do Juve. Ale dobra zmknijmy ten teamt jak ktoś nie chce grac w jakims klubie to moze przejść do innego. Ja tych trzech bym nie wybrał. Wolalby mprzejśc do Padovy potem by mnie kupił Juventus(ach rozmażyłęm się :wink: ) normalnie drugii Alex :D . Powracając do tematu Beckhama.Beckham to juz nie jest piłkarz :!: To jest poprostu gwiazda medialna :!: Tak właśnie jest ja się ztym zgadzam tak powiedział Pele więc musi to byc prawda.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ