Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 12:25

Basiek pisze:
pumex pisze:Odnośnie Comana - jeśli to jest oficjalne konto Francuza na Twitterze, a ponoć jest, to sprzedał info, że zbiera manatki i wylatuje do Turynu.
Wygląda na oficjalne. Pewnie wkrótce potwierdzą :wink:
A jak wejdziecie w jego "obserwowanych" to zobaczycie, że ma chyba wszystkich zawodników Juve ;d


Obrazek
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 12:47

Ej, ej, a wszyscy zapomnieli o zaklepanej gwieździe, o której mówił Marotta już jakiś czas temu? Nie czekacie? Jeszcze 3 dni. Ostatnio sobie przypomniałem, może jednak nasze Oczko nas pozytywnie zaskoczy i się okaże, że Sanchez już od dawna dogadany. :pray:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 12:48

gawron pisze:Ej, ej, a wszyscy zapomnieli o zaklepanej gwieździe, o której mówił Marotta już jakiś czas temu? Nie czekacie? Jeszcze 3 dni. Ostatnio sobie przypomniałem, może jednak nasze Oczko nas pozytywnie zaskoczy i się okaże, że Sanchez już od dawna dogadany. :pray:

Ja pamiętam o gwieździe z Bundesligi, która już jest zaklepana od zeszłego mercato i nie jest to zawodnik BVB ani Bayernu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 13:03

Mehehehe pisze:
gawron pisze:Ej, ej, a wszyscy zapomnieli o zaklepanej gwieździe, o której mówił Marotta już jakiś czas temu? Nie czekacie? Jeszcze 3 dni. Ostatnio sobie przypomniałem, może jednak nasze Oczko nas pozytywnie zaskoczy i się okaże, że Sanchez już od dawna dogadany. :pray:

Ja pamiętam o gwieździe z Bundesligi, która już jest zaklepana od zeszłego mercato i nie jest to zawodnik BVB ani Bayernu.
Pamietasz kiedy o tym mowiono?

Z BL to 'gwiazdy' (nie licze tych ktorzy wystrzelili w tym sezonie, bo skoro zaklepany od zeszłego..) to dostępni sa:

Draxler,Rodriguez,Firmino,Matip,Volland,Bender,Arango,Farfan lub Herrmann,Kevin de Bruyne.

Gdzies tam pamietam było dosc glosno o naszym zakupie Draxlera, ale jakos z tych co widze to najbardziej przyda sie nam chyba Ricardo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 13:30

No z Bundesligi to bym chcial napewno Ricardo Rodrigueza na te lewa obrone. Dwa szwajcarskie ekspresy po obu flankach na przyszły sezon? :ok:


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 13:50

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/tr ... teru/pt8jm

Czytam i nie mogę wyjść ze zdziwienia. 5 mln !? To interowi sprzedają Casemiro w cenie Peluso, a od nas za Moratę chcą 20 mln?


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 14:11

Evilboy a czytałeś dokładnie newsa?
Real zostawi prawo odkupu, jak dla mnie tylko idiota może na takie warunki się zgodzić.
Chłopak wystrzeli i albo wróci do madrytu albo Real go kupi za cene uzgodnioną już teraz pewnie od 10/do 15 baniek i sprzeda za lepsze pieniądze.
Trzeba być naprawde w desperacji albo być naprawde zaściankowym klubem godząc się na taki transfer, od teraz inter to można by nazwać klubem filialny real madryt;)


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 14:32

evilboy pisze:http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/tr ... teru/pt8jm

Czytam i nie mogę wyjść ze zdziwienia. 5 mln !? To interowi sprzedają Casemiro w cenie Peluso, a od nas za Moratę chcą 20 mln?
Tak. Tylko najpewniej opcje odkupu Real bedzie miec na poziomie - UWAGA - 6mln euro. :lol:


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 15:00

[quote="gawron"]Ej, ej, a wszyscy zapomnieli o zaklepanej gwieździe, o której mówił Marotta już jakiś czas temu? Nie czekacie? Jeszcze 3 dni. Ostatnio sobie przypomniałem, może jednak nasze Oczko nas pozytywnie zaskoczy i się okaże, że Sanchez już od dawna dogadany. :pray:[/quote]

Pamiętamy, tylko słowo "gwiazda" to już chyba Ty dodałeś :). To bardziej było że już jednego zawodnika kupiliśmy.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 15:52

bramek pisze:
gawron pisze:Ej, ej, a wszyscy zapomnieli o zaklepanej gwieździe, o której mówił Marotta już jakiś czas temu? Nie czekacie?
Ty kłamco oświęcimnski, Marotta mówił, że zaklepał już pierwszy transfer, ale nie było mowy o tym, że jest to gwiazda.

Pewnie jakiś pachoł


forumowy ujadacz
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 16:13

Co wy na TO :lol:

55 mln od Arsenalu za Vidala, 75 mln od Chelsea za Pogbe, nawet jeśli to prawda to nie zgodziłbym się na to napewno, obaj muszą zostać.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 16:16

Łłłe, to coś podkolorowałem widocznie. Może na nieświadomce powiedziałem, że to będzie gwiazda, bo wiadomo, że Marotta sprowadza tylko słusznych graczy z wiadomym typem kwasu deoksyrybonukleinowego.




*edit:
Wojtek pisze:Co wy na TO :lol:

55 mln od Arsenalu za Vidala, 75 mln od Chelsea za Pogbe, nawet jeśli to prawda to nie zgodziłbym się na to napewno, obaj muszą zostać.
Bardzo ich lubię, ale taki zastrzyk gotówki... przy wypadku, że ten świeżak z P$G by wypalił jak Pogba... juuupi, za ten hajs byśmy mogli wystrzelić transfer pokroju Cristiano czy innych.
Ewentualnie pozostaje mi wystrzelić sobie samemu i wracać spać. :płaczę:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 16:28

Zainteresowaniem Arsenalu sie nie obawiam, niewiem czego mialby szukać tam Vidal? jesli mialby odchodzic to prędzej do ligi hiszpańskiej, choć myślę że nie opuści nas :)

Pogbe można byłoby opylić, w końcu 75 mln € to juz jakiś pieniądz. A i nie jest on tak ważny dla Juve, jak Vidal.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 16:49

Bazyliszek pisze:Zainteresowaniem Arsenalu sie nie obawiam, niewiem czego mialby szukać tam Vidal?
Już pokazuje i objaśniam kibicowi Juve z rozbuchanym ego.

Co by znalazł Vidal w Arsenalu, czego by nie znalazł w Juve?
1. Lepsze pieniądze
2. Lepsza liga
3. Lepsza drużyna
4. Lepsze miasto
5. Lepsze warunki treningowe

pozdrawiam


forumowy ujadacz
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 16:55

filippo pisze:
Bazyliszek pisze:Zainteresowaniem Arsenalu sie nie obawiam, niewiem czego mialby szukać tam Vidal?
Już pokazuje i objaśniam kibicowi Juve z rozbuchanym ego.

Co by znalazł Vidal w Arsenalu, czego by nie znalazł w Juve?
1. Lepsze pieniądze
2. Lepsza liga
3. Lepsza drużyna
4. Lepsze miasto
5. Lepsze warunki treningowe

pozdrawiam
Jako kibic Juve czuję się w obowiązku zareplikowac na te kalumnie ;)

1. A tu ma źle?
2. Medialnie na pewno tak
3. Ke??
4. A Turyn to melina? Ciepło, schludnie i przyjemnie
5. No raczej tez odpada. Vinovo to nie szopa... a poza tym jak zagospodarują tereny wokół stadionu to już w ogóle.


Zablokowany