Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 03:41

Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że gdyby Pogba sobie tego nie życzył to by Raiola tyle gęby na jego temat nie otwierał. Nedved czy Hamsik chociażby sobie potrafili z grubasem poradzić mimo, że ich też próbował upychać żeby tylko jeszcze wydoić ile się da z tego dla siebie.


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 05:27

sebatiaen pisze: Bardzo wiele się zmieni w tej drużynie, kibice włoskich drużyn zacierają dzisiaj ręce ale może być tak że już po pierwszych meczach sezonu się złapią za czoło...
Zacierali też o tej porze rok temu i jak to się dla nich skończyło? :D

Mimo wszystko mam wrażenie, że bez scalającego zespół i harującego od bramki do bramki Vidala będzie nam bardzo trudno zdobyć kolejne mistrzostwo.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 07:55

Do napalonych na Alexa Sandro: Porto odrzuciło 25 mln od Milanu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 08:12

Po opadnięciu emocji i przeanalizowaniu kilku za i przeciw to sprzedaż Vidala może wyjść na dobre...być może faktycznie Arturo poprosił sam o transfer bo już wypalił się w Juve ? Ciężko Arturo nie lubić, ba to mój ulubieniec ale i ja do niego traciłem cierpliwość...
W obecnej sytuacji, skłaniałbym się już do argumentów jakku co do jego odejścia...na początku tych argumentów w ogóle nie przyjmowałem do siebie ale kolega ma trochę racji...ciężko będzie bez Arturo i jego serduszek ale jego czas w Juve chyba przeminął...teraz inaczej patrz na doniesienia łączące go z MU sprzed roku kiedy przez dwa miesiące nie pisnął ani słowa a kiedy sprawa upadła to mówił o dozgonnej miłości do Juve...dużo jest tych podobieństw obecnej sytuacji do poprzedniej...
Cena jednak jest nie do przyjęcia według mnie bo jak niektórzy dobrze zauważyli, kwota uzyskana za naszego topa nie pozwala na kupno Isco czy Goetze, którzy w swoich klubach nie grają regularnie...
Co do Pogby też są zapowiedzi, że odrzucane są kwoty rzędu 80, 90 czy 100 mln ale jak przyjdzie co do czego to obawiam się, że Marotta sprzeda go za 60 baniek... :doh:
Z tym Draxlerem to dajcie sobie spokój co niektórzy bo facet w ogóle nie jest wart uwagi chyba, że byłoby to wypożyczenie z opcją wykupu...na kompilacjach You Tube to i Krasić wyglądał szałowo...Draxler miał beznadziejny sezon, kontuzje go zahamowały więc skoro JoJo był dla nas ryzykowna opcją to po jakiego grzyba nasi spoglądają w kierunku Draxlera ? Przecież to podobne przypadki...Draxler nie podniesie jakości zespołu według mnie, kwota ze sprzedaży Vidala i Llorente powinna wystarczyć na Isco, który jest najlepszy z całego zestawienia...za Draxlera to ja podziękuję bo to kot w worku...

Do Arturo mam prośbę...aby darował sobie serduszka po strzeleniu bramki w Bayernie bo to będzie bolesne...wiem, że w Leverkusen też były serduszka ale należy pamiętać, że on olał Bayern dla Juve....Vidal nie odnajdzie się chyba w Bayernie bo Pep nie da mu takiej swobody na boisku jaką dostawał w Juve...


Obrazek
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 08:17

W sumie wystarczylo by napisać jedno słowo:
Zidane
Cholernie szkoda, ale trzebabrac pod uwage różne czynniki. Vidal dzis a 2 lata temu to dwaj inni gracze, koniec sezonu mial dobry, ale początek słaby. Sam "żałowałem", że nie sprzedali go rok temu.
Były juz wzmianki o jego rozrywkowym trybie życia, nie tylko ostatni wybryk.
Sam uważam go za serce zespołu, ale... Marotta nie jest głupi, swoje powody musi mieć (martwi jedynie duże przemeblowanie składu).
Jak będzie, czas pokaże.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 08:27

Robaku pisze:Ostatnie doniesienia są takie, ze bierzemy Gotze za hajs, i Draxlera na wypozyczenie + wykup oblig. Co tu sie dzieje?
Nic się nie dzieje, po prostu media wyczuły krew :wink: Mają moment na karmienie nas bzdurami i tak to się będzie przez pewien czas toczyć. Za chwilę przeczytamy, że dołączy do nas pakiet Gotze-Draxler-Reus-Ozil - pierwszy za gruby hajs, drugi w ramach wypożyczenia, trzeci w ramach programu Erasmus a czwarty sfinansowany przez europejski fundusz rozwoju regionalnego.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 08:40

Pumi naprawdę brawo za ostatni post. Bardzo, bardzo dobry.
I punkt bo media wlasnie poinformowaly, ze zlożylismy ofertę za Felipe Andersona.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 08:50

W ogóle to dzisiejsze media w Italii są zgodne co do tego, że priorytetem Juve jest Goetze...według mediów, Marotta chce zaproponować Niemcowi pięcioletni kontrakt na mocy którego, zawodnik zarabiałby 5 mln netto za sezon...zawodnik rzekomo wyceniany jest na 50 mln...


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 08:59

alessandro1977 pisze:Z tym Draxlerem to dajcie sobie spokój co niektórzy bo facet w ogóle nie jest wart uwagi chyba, że byłoby to wypożyczenie z opcją wykupu...na kompilacjach You Tube to i Krasić wyglądał szałowo...Draxler miał beznadziejny sezon, kontuzje go zahamowały więc skoro JoJo był dla nas ryzykowna opcją to po jakiego grzyba nasi spoglądają w kierunku Draxlera ? Przecież to podobne przypadki...Draxler nie podniesie jakości zespołu według mnie, kwota ze sprzedaży Vidala i Llorente powinna wystarczyć na Isco, który jest najlepszy z całego zestawienia...za Draxlera to ja podziękuję bo to kot w worku...

należy pamiętać, że on olał Bayern dla Juve...
Zestawianie Draxlera z Joveticiem i Krasiciem to niesmaczny zart. Rozumiem poziom frustracji wywindowany w kosmos, ale nie tedy droga. Niemiec fakt, polamal sie, ale w zeszlym sezonie. Jak sie to ma do zawodnika, ktory lamie sie przy kazdej okazji? Draxler jest znakomity - jego problem polega na tym, ze jest wielka tajemnica i niekoniecznie musi nam gwarantowac skok jakosci juz teraz.
Niektorzy chyba nigdy nie zaakceptuja, ze jesli jakis topowy klub sie zaprze, nie odda swojego gracza. Tak, mam na mysli Isco.

Co do woli Arturo do przeniesienia sie do nas, nie przecenialbym jej. Pamietajmy, ze Bayer blokowal jego odejscie do ligowego rywala.

To, ze Porto odrzucilo 25 mln od Milanu, jeszcze o niczym swiadczyc nie musi. Pedulla podal, ze Sandro chce sie do nas przeniesc, doniesienia o zaawansowanych negocjacjach dziwnie zbiegly sie z odejsciem Arturo. Moze Porto obiecalo, ze go nam odda? Kto wie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 09:06

Ale to nie jest tak mrozzi, że ja nie akceptuję Draxlera...moje obawy wynikają z tego, że jego stan fizyczny jest wielka niewiadomą, poza tym nigdy nie ukrywałem, że jestem fanem Jovetica...już pisałem o tym, że Juve jest jakby salonem odnowy biologicznej ale po takim sezonie jak ostatni, w obliczu utraty ważnych ogniw chyba nie powinno być dla Juve problemem sprowadzenie zawodnika, który da nam kopa jakościowego już teraz ?
Jestem na tak w przypadku Draxlera ale tylko na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu....jeżeli okazałoby się, że wypali to z pewnością byłby solidnym wzmocnieniem...

Co do Vidala masz rację, umknęło mi to, że Bayer nie chciał wzmacniać rywala ale z tego co pamiętam to sam Arturo, kiedy dowiedział się o zainteresowaniu Juve, zmienił swoje preferencje ?


Obrazek
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 09:14

Czepiacie się jego stanu fizycznego tak jakby mu amputowali nogę i miał biegać w protezie. Przecież to jest młody gość, któremu sezon popsuły kontuzje. Jak tylko jest wszystko wyleczone to dojdzie do formy a w piłkę raczej nie zapomniał jak się gra. To czy wystrzeli to inna sprawa, i czy faktycznie ma grać u nas.


Obrazek
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 09:19

Okej no to po krótkiej nieobecności, spowodowanej tą burzą na temat Vidala wypowiem się po raz pierwszy, chociaż planowałem to zrobić gdy Vidal oficjalnie od nas odejdzie.
Widzę, że stworzyło się tu wiele teorii spiskowych, dlaczego Arturo miałby nas opuszczać. Niektóre byłbym w stanie kupić. Być może on tylko zgrywał takiego wiernego, oddanego i sympatycznego typa, a w głowie miał już transfer. Rok temu po 2 miesiącach zastanowił stwierdził, że mu się to nie opłaca, ale w tym roku po dość dużych sukcesach i posypaniu się kadry stwierdził, że za rok już nie będzie tak kolorowo i trzeba uciekać. Może się wypalił. Ja sobie to tłumaczę na własny, dziwny sposób tak, żeby nie bolało. Arturo mógł mieć problem z alkoholem, a Bawaria skusiła go alkoholowym szaleństwem w październiku. :prochno:
Jak większości z was nie było mi łatwo na początku, ale po dwóch nocach oswoiłem się z tym i jeśli wszystko dobrze ogarniemy to rzeczywiście może wyjść nam to tylko na dobre.
Arturo był gościem, którego chyba nie dało się nie lubić, miał jaja, charakter, walczył na boisku jak lew i do tego te jego serduszkowe cieszynki. Wzbudził we mnie zainteresowanie od razu kiedy go zobaczyłem pierwszy raz. Pamiętam jak zaczynaliśmy przygodę z LM i po meczach z Chelsea zacząłem go ubóstwiać, ale mimo wszystko trzeba myśleć racjonalnie i powiedzieć sobie szczerze, że od lutego/marca 2014 to nie jest ten sam zawodnik co wcześniej i stawał się pomału irytujący.
Co do kasy za niego to wypowiem się również żartobliwie jak nieco wyżej. (grunt to nie tracić humoru, nie załamywać się w trudnych momentach :D ) No po prostu negocjacje Marotty z Niemcami skojarzyły mi się z odcinkiem serialu "Świat według Kiepskich" "Buty z Kalkuty" w którym to Boczek sprzedawał za drobne drogie buty, tylko dlatego, że jak chciał dostać za nie więcej Paździoch zabijał go śmiechem. :rotfl: Myślę, że Arturo powinien kosztować w granicach 45-55 mln, ale trudno nic nie zależy od nas.
Chciałbym teraz zaufać zarządowi, chociaż to nie jest łatwe. Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę z tego co zrobili i mieli na to przygotowany jakiś genialny plan. Zresztą nieraz z kolegą stwierdziliśmy, że Marotta to geniusz bo te transfery, których dokonał są niesamowite i tym razem musi przebudzić się jego geniusz i udowodnić, że to on ma zawsze rację.
Rok temu jak był płacz po Conte, też byłem w szoku, ale po czasie chyba tylko ja i alessandro1977 stwierdziliśmy, że to była dobra decyzja. Szczerze w głębi duszy miałem nadzieję, że Allegri na którego każdy psioczył zrobi coś niesamowitego, dojdzie do wymarzonego finału i wszyscy tu nazwą go bogiem, a tym samym zniszczy klawiatury hejterom. 8)
Reasumując, mimo wszystko po odejściu (wciąż czekam na oficjalne potwierdzenie, nie lubię się wypowiadać o czymś co nie jest potwierdzone) Arturo czuję ogromną pustkę, bez niego i Teveza nie widzę w obecnym Juve gracza do, którego bym się tak bardzo przywiązał, oby to się zmieniło za kilka miesięcy i żebyśmy równie mocno pokochali nasze nowe nabytki jak wyżej wymienioną dwójkę. :-D


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 09:20

Dzisiejszy dzien, to podobno ma byc TEN dzien. Przynajmniej wedlug jednego z uzytkownikow VS. Czekamy na rozwoj wypadkow :prochno:.

Ps. Pojawilo sie tez nowe nazwisko - F. Anderson.
Ps 2. Okazuje sie, ze Draxlera obserwowalismy ostatnio bardzo uwaznie, a rozmawiamy z Schalke o Julianie juz od jakiegos czasu.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2015, 09:36 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 09:34

Haris pisze:po czasie chyba tylko ja i alessandro1977 stwierdziliśmy, że to była dobra decyzja.
Rzeczywiście...byliśmy jednymi z tych czarnych owiec, które twierdziły, że ta zmiana wyjdzie nam na plus...okazało się, że mieliśmy rację a hejterów Maxia jakby mniej... :lol: o ile jeszcze jacyś się znajdują... :wink:
jakku1 pisze:Dzisiejszy dzien, to podobno ma byc TEN dzien.
Dzień Juliana ? :wink:


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2015, 09:51

Już sobie nie przypisujcie tyle zasług, ja na przykład też dawałem szansę Maxiowi ;)

Jakku1 jakbyś miał postawić pieniądze, to na którego z kandydatów ?


Zablokowany