Koszulka z Autografami Buffon, Del Piero, Chiellini i inni..

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Wujo231

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2014
Posty: 8
Rejestracja: 03 marca 2014

Nieprzeczytany post 03 marca 2014, 20:15

Witam jestem kolekcjonerem autografow. Zajmuje sie tym od 9 lat i to nie sa autografy kupione z allegro albo podpisane od widzi mi sie. Staz ktorym dysponuje w tym temacie pozwolil mi nawiazac wiele kontaktow w Kraju i zagranica i zdobyc wiele wartosciowych autografow bezporsednio od pilakarzy a takze przez odpowiednie dojscia . Ostatnio wpadla mi w rece koszulka Juve bezposrednio z Wloch. I postanowilem umiescic ten temat u Was na forum. Sa na niej tagi takich gwiazd jak: Buffon, Chiellini, Marchisio, Iaquinta, Del Piero, Manninger . Mozecie sobie porownywac je ile chcecie z orginalami..sa identyczne i nie wzbudzaja zadnych podejrzen ze to falsyfikat. Osobiscie poswiecilem sporo czasu zeby przestudiowac kazdy z nich. I uwazam ze to perla!! dla kazdego kibica Juve. Ten sklad juz sie nie powtorzy!!! Szanuje wasz klub ale moje serce nalezy do innych barw ( bez obaw nie sa to zespoly z Wloch :) ) dlatego postanowilem ja sprzedac. Zdjecia wysylam na maila po uprzednim zapytaniu. Wyslucham kazdej oferty ale prosze o powazne zeby wzajemnie nie tracic czasu. Maile prosze wysylac na .....koszulkajuve@vp.pl........


Wujo231

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2014
Posty: 8
Rejestracja: 03 marca 2014

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 19:02

Obrazek


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 05 marca 2014, 21:16

Takie ładne charaktery pisma na materiale? Wątpię. Poza tym, jeśli coś wygląda, aż za bardzo na oryginał, to oryginałem nie jest. Fejk.


Wujo231

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2014
Posty: 8
Rejestracja: 03 marca 2014

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 12:35

Sam jestes Fejk. Porównaj sobie z orginałami zanim zaczniesz się wypowiadać na ten temat..


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 12:50

Kolega nowy to może nie wiedzieć - na tym forum każdy wie wszystko, więc nie ma potrzeby żeby ktokolwiek cokolwiek sprawdzał albo się dowiadywał.

Za ile byłbyś skłonny sprzedać tę koszulkę? Skąd pochodzi ten towar?


Wujo231

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2014
Posty: 8
Rejestracja: 03 marca 2014

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 12:57

Obrazek

Obrazek

Zajmuje sie tym profesjonalnie takze nie ma mowy o fejku kolego..napisz do mnie maila to udziele Ci info. Pozdrawiam i mam nadzieje ze rozwialem Twoje watpliwosci


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 15:22

Autograf, który nie został zdobyty samemu jest bezwartościowy (0 zł).

W dodatku, koszulka nie jest nic warta, bo z "autografami" nie założysz na mecz w piłkę nożna. : )

Zahor, jak ktoś zapyta: WOW! SKĄD MASZ TĘ KOSZULKĘ?!

To co odpowiesz? "A wiesz... kupiłem od jakiegoś kolesia... Nie wiem nawet czy autografy są prawdziwe..."


Wujo231

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2014
Posty: 8
Rejestracja: 03 marca 2014

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 15:35

Widze ze wogole nie ogarniasz zasad kolekcjonerstwa. No jasne ze jej nie zalozysz na mecz. Takie rzeczy ida w antyrame za szklo malo rozgarniety czlowieczku. Nie kazdy autograf mozesz zdobyc osobiscie i trzasnac sobie foto z danym sportowcem. Sa specjalne fora , blogi ktore zajmuja sie tym profesjonalnie. Ludzie wymieniaja sie adresami , kontaktami. Wymieniaja oraz odsprzedaja sobie rozne rzeczy z tagami gwiazd. Jesli ktos sie zna na tym i poswieca duzo czasu to jest w stanie odroznic falsyfikat od orginalu. Bo ma ku temu specjalne strony. Ale tak ograniczony czlowiek jak Ty tego sie nie dowie wiec na marne moje wywody nad Twoja prosta osoba. Nie mniej jednak milego dnia niedowiarku i trzymaj dalej kciuki za Juve przed swoim telewizorem z piwskiem w reku...bo zapewne nigdy tam sie niewybierzesz..


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 15:57

Chłopie. Mam zdjęcia z Nedvedem, Del Piero. Mam autograf tego drugiego. Byłem na pięciu meczach Juventusu. Ostatnio na Juventus - Napoli (3:0) :)

Nie zrozumiałeś tego, co napisałem, więc dyskusja z Tobą jest bezsensowna. No i po co te wyzwiska? Czy ja Cię obraziłem? Pozdrawiam i życzę miłego dnia Panie Kolekcjonerze.


Wujo231

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2014
Posty: 8
Rejestracja: 03 marca 2014

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 16:01

Nie kierowalem pod Twoim adresem wyzwisk. Natomiast jak masz mi cos do napisania to napisz w wiadomosci prywatnej a nie piszesz bzdury ktore nie sa zgodne z prawda na ogolnym nie majac ku temu podstaw...panie obiezyswiecie..


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 16:06

Wujo231 pisze:Nie kierowalem pod Twoim adresem wyzwisk.
Wujo231 pisze: malo rozgarniety czlowieczku,
tak ograniczony czlowiek jak Ty tego sie nie dowie,
marne moje wywody nad Twoja prosta osoba.
Doprawdy?

Powodzenia w sprzedaży tej koszulki poprzez to forum :)

Pozdrawiam.


Wujo231

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2014
Posty: 8
Rejestracja: 03 marca 2014

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 16:09

Dla Ciebie to powinien byc komplement bo Twoja postac mozna opisac znacznie gorzej..A o sprzedaz sie nie martw bo sa juz ludzie ktorzy sa bardziej ogarnieci w temacie niz Ty ..Narq


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 19:45

albertcamus pisze:Autograf, który nie został zdobyty samemu jest bezwartościowy (0 zł).
Nic dodać nic ująć

Swoją droga na tym można zarobić! Ide do kiosku po flamastra


forumowy ujadacz
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2014, 20:46

Jest info o koszulce, jest adres do kontaktu. Kto będzie chciał ten napisze.


Zablokowany