Serie A 13/14 (23): Hellas Verona 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:26

Nie zapominajmy o nadchodzącym maratonie: Chievo, Trabzonspor, torino, Trabzonspor, Milan!! W razie awansu naszego i Fiorentiny czekają nas z kolei 3 mecze z nimi, w przeciągu tygodnia!! A nasz brak rezerw przegrał nam już CI w tym sezonie. Oby dzisiejsza strata punktów nie odbiła się nam czkawką. Bo nie obronienie mistrzostwa będzie musiało oznaczać prawdziwe trzęsienie ziemi.
Conte ma nad czym pracować, i musi wreszcie wziąć bat do ręki i zacząć wymagać.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:28

pumex pisze:
pablo1503 pisze:
pumex pisze:Osvaldo vs 100% okazja - 0:1
Zaczynasz bezpodstawny hejt? :naughty:
Jaki hejt? Stwierdzam fakt: Osvaldo nie strzelił w sytuacji, w której przed sobą miał jedynie bramkarza
Nie rozumiem Cie, pumi. Ja tam odnoszę wrażenie, że chcesz za kilka kolejek napisać: 'a nie mówiłem, że nic z niego nie będzie'.
Proponuje policzyć niewykorzystane sytuacje Teveza podczas ostatniej absencji bramkowej albo straty Pirlo w środku pola. Też powinna Ci wyjść spora liczba, która nie przemawiałaby za naszymi piłkarzami.
Zwaliliśmy mecz.


Obrazek
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:35

Dramat i wstyd. Kolejny raz dajemy dupy i zamiast prowadząc 2:0 dowalić im jeszcze kolejne dwie to na własne życzenie tracimy gole. Dwa niemal identyczne... Mogliśmy to wygrać 4:0 ale jak zwykle nie potrafimy dokończyć dzieła tylko wprowadzamy pseudo spokój w grze, który kończy się kolejny raz tragicznie. Dobrze, że Roma zremisowała, bo byśmy byli powoli w ciemnej dupie.
Niestety tak grając to tylko kwestia czasu aż oni nas przegonią.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:36

mibor pisze:
rufi8 pisze: Widzę, że niektórzy już zapomnieli mecz z Bologną z ubiegłego sezonu. Ręka była wtedy ewidentna, jednak nawet Collina stwierdził wówczas, że takie nieumyślne zagrania ręką to nie karny.
Wytłumacz mi zatem po co zawodnik rozklada rece nie wyskakując do piłki ?, i jeszcze jego mina po zagraniu.Dla mnie 11 bez gadania.
No cóż, to już taka przypadłość wszystkich broniących w polu karnym zawodników włoskiej Serie A. Tego chyba już się nie wypleni, a potem jest płacz piłkarzy, że w europejskich pucharach dyktuje się rzuty karne za opieranie się rękami na przeciwniku czy tego typu podobne zagrania ręką. Widać sędziowie we Włoszech mają jakieś inne kryteria oceniania sytuacji na boisku od swoich kolegów z innych krajów. Jednak według mnie i tak karnego nie było, gdyż nie było ruchu ręką do piłki, ta odbiła się od gałęzi Lichego przypadkiem.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:39

booyak pisze:
Antek666 pisze:Mówiąc jak Conte...pamiętajcie o tych 7 miejscach w lidze które notowaliśmy kilka lat temu. Imię zobowiązuję :prochno:
Mam nadzieję że to ironia z Twojej strony...
Hmmm...50%/50% :wink:
pumex pisze:Osvaldo vs 100% okazja - 0:1
Tak,Pumi...wszystkim od dawna znana jest Twoja durna niechęć względem Osvaldo ale taki bezpodstawny hejt zahacza o żenadę. Serio.

Po pierwsze tak jak ktoś pisał squinter to nie była 100% okazja bo był dośc ostry kąt. Po drugie chciałbym przypomnieć,że w podobnej sytuacji nie znaleźliby się Quag oraz Vucinic. Pierwszy oddałby strzał w trybuny jakieś 60-120sekund wcześniej,a drugi byłby standardowo zbyt leniwy by wychodzić na pozycję a jak już to zbyt leniwy by biec do piłki. Osvaldo bodajże z Pirlo(on podawał,ta?) wypracowali tę słupkową sytuację.

Poza tą sytuacją Pablo biegał i walczył 3x więcej niż Mirko,oraz 2x więcej niż Quag w tantym roku.Poziom ganiania rywala jak u Teveza czy Seby może to nie był,ale jw. Ponadto Osvaldo nie miał chyba żadnej straty(choć pewnie się mylę i przeginam w drugą stronę :prochno: ) oraz przede wszystkim dobrze wychodził na pozycję oraz 2x fajnie pogrywał z Tevezem,z czego raz wystawił go na czystą pozycję ale Apacz nie ogarnął w porę. Na koniec dodam,że argentyński Włoch strzelił bramkę(znalazł się w dobrym miejscu i czasie,wykończył łatwą piłkę ale jednak) po akcji w której spalił Asa.

Something Else,hejterze?
annihilator1988 pisze:
Antek666 pisze:Dwubramkowa przewaga po pierwszej połowie to nie jest "pewne zwycięstwo"
Przecież 90% drużyn, które schodzą z dwubramkową przewagą jest wstanie ugrać trzy punkty.
Udowodnisz jakoś te 90%.... ? Serio pytam,bo zaciekawiło mnie czy wziąłeś tę liczbę z reklamy na redtube oferującej powiększenie penisa o 90% czy może z jakichś statystyk?:wink:

85% max. :prochno:


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:42

Problem Juve to obrona oraz Pirlo...

Andrea jest aktualnie slaby, nie potrafi wyjsc spod pressingu dwoch przecietniakow. Wdaje sie bez sensu w kiwki i traci. W tylach nic nie daje. Nie dziwie sie slabszemu wystepowi Vidala, ile mozna robic za pluca calej pomocy? Zaliczyl mase odbiorow...
Jesli tak ma grac ten regista 'lacznik miedzy obrona i reszta' to dzieki. Zawsze sa nerwy w koncowce, bo w obronie mamy glownie drewniakow niezdolnych do skladnego zainicjowania akcji, a Andrzej sobie gdzies truchta (powstaje mega dziura od razu wykorzystywana przy zlym wyprowadzeniu obroncy). Drugi wariant - Andrzej podbiega, odgrywa na sciane i od nowa. Nie musze mowic, ze Buffon rowniez nie potrafi grac nogami.

Pogby nawet nie komentuje bo nie potrafil przyjac pilki na (wyjatkowo) ladnie przygotowanej murawie. Ladna asysta ale pod kopula slabo.
Skoro Osvaldo postanowil sie za bardzo nie wracac to oczekiwalbym troche pressingu, agresji na polowie rywala - a tu kapa.

Moim zdaniem zmiana Asamoah bez sensu, przy drugiej bramce bylo niezle dziursko na lewej a nasz kolejny super rezerwowy Ogbonna podbiegal do typa jakby mial 20km w nogach.

Frajerstwo... kolejny raz


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:44

Tak jak przed meczem byłem pewien że Toni strzeli nam bramkę, tak około 70 minuty byłem pewien że tego meczu nie wygramy :|

WTF z tymi zmianami? Osvaldo za Ll ok, ale nie wprowadzenie Claudio przy takiej dziurze jaką mieliśmy dzisiaj w środku pola podchodzi pod paragraf :angry:

Dobrze chociaż że Roma też zgubiła punkty.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:45

Nedved1983 pisze:Nie zapominajmy o nadchodzącym maratonie: Chievo, Trabzonspor, torino, Trabzonspor, Milan!! W razie awansu naszego i Fiorentiny czekają nas z kolei 3 mecze z nimi, w przeciągu tygodnia!! A nasz brak rezerw przegrał nam już CI w tym sezonie. Oby dzisiejsza strata punktów nie odbiła się nam czkawką. Bo nie obronienie mistrzostwa będzie musiało oznaczać prawdziwe trzęsienie ziemi.
Conte ma nad czym pracować, i musi wreszcie wziąć bat do ręki i zacząć wymagać.
Spokojnie...Jeśli będzie ciepło i Roma będzie siedzieć na nas mocno to Conte odpuści LE bo wiadomo że liga jest najważniejsza.

Teraz dwa mecze u siebie więc muszą być pewne 6 pkt.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:45

Od jakiegoś czasu nasi środkowi obrońcy w pojedynkach powietrznych to jakaś porażka. Nie wiem co się stało, kiedyś z tym tak kiepsko nie było.

Druga sprawa to nie mamy kim postraszyć na skrzydłach. Od czasów Camora i Nedveda nie było skrzydłowego. Każdy to widzi tylko nie nasz zarząd, kpina!


FORZA JUVE!!!
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:48

Myzarel pisze:Tak jak przed meczem byłem pewien że Toni strzeli nam bramkę, tak około 70 minuty byłem pewien że tego meczu nie wygramy :|
Mialem to samo przeczucie. Ale trudno bylo miec inne jak gralismy chocbysmy to MY musieli sie przed nimi bronic. Dwa farfocle i po meczu. Nie pierwszy raz frajersko tracimy punkty z ogórkami.
A kto mówi, że to nic dziwnego bo Hellas to rewelacja sezonu to niech sobie gorączke zmierzy, bo prowadząc 2:0 to jest OBOWIĄZEK wygrać taki mecz a nie dawac sobie strzelic 2 glupie bramki..


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:51

pumex pisze:
pablo1503 pisze:
pumex pisze:Osvaldo vs 100% okazja - 0:1
Zaczynasz bezpodstawny hejt? :naughty:
Jaki hejt? Stwierdzam fakt: Osvaldo nie strzelił w sytuacji, w której przed sobą miał jedynie bramkarza
Zaczynasz, pumi ;) Chłop mógł mieć wejście smoka... no ale nie miał. Mimo to zrobił przez te 30 minut sporo. Uważaj, bo będziesz musiał odszczekiwać swoje słowa, jak ja moje o Llorente ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:54

Remis jak remis, ale że Talib nam bramke strzelil :prochno:
Dobry mecz Oswalda, niezly mecz Lichego i Llorente, swietny mecz Teveza... i na dobra sprawe tyle :| Obrona nie ogarniala (jak od paru meczow) niczego, Pirlo zgaszony jak pet gimnazjalisty na widok nadchodzacej wychowawczyni, Awesomoah not so awesome (skadinad, od dobrych paru meczow) a dzisiejsze "popisy" Vidala przypomnialy nam bol tylka jaki mielismy majac w srodku pola Sissoko i Melo. Tyle strat co on, obaj razem wzieci czesto nie notowali. Mam nadzieje, ze Conte spierze ich po tym meczu fladra po twarzach, bo po prostu na to zasluzyli :?


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 18:03

Przespanie okazji jaką był Jorginho odbije się czkawką jeżeli nadal Conte chce trzymać taki system gry. Pirlo obecnie jest bez formy a na jego pozycje na ławce zastępcy nie widzę. No ale lepsza telenowela z Guarinem bądź Quagiem niż porządny transfer


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 18:04

Naszym zabrakło koncentracji, jakby byli jacyś przemęczeni, ślizgali się na tej murawie. Parę dni temu tuttosport pisało coś o tym że zawodnicy Juve buntują się przeciw zbyt intensywnym treningom. Może coś w tym jest?
Oczywiście nie usprawiedliwia to stracenia dwubramkowej przewagi w meczu z beniaminkiem, ale cóż, trzeba wyciągnąć wnioski z tego co się dzieje.
Co do Caceresa, to jakoś mnie nie dziwi że grając tak rzadko nie zachwyca. Przydałaby się może troszkę większa rotacja.


Obrazek
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 18:08

Wojtek pisze:
Nedved1983 pisze:Nie zapominajmy o nadchodzącym maratonie: Chievo, Trabzonspor, torino, Trabzonspor, Milan!! W razie awansu naszego i Fiorentiny czekają nas z kolei 3 mecze z nimi, w przeciągu tygodnia!! A nasz brak rezerw przegrał nam już CI w tym sezonie. Oby dzisiejsza strata punktów nie odbiła się nam czkawką. Bo nie obronienie mistrzostwa będzie musiało oznaczać prawdziwe trzęsienie ziemi.
Conte ma nad czym pracować, i musi wreszcie wziąć bat do ręki i zacząć wymagać.
Spokojnie...Jeśli będzie ciepło i Roma będzie siedzieć na nas mocno to Conte odpuści LE bo wiadomo że liga jest najważniejsza.

Teraz dwa mecze u siebie więc muszą być pewne 6 pkt.
Tylko chodzi o nie odpuszczanie LE. Jeśli mamy coś znaczyć w Europie, to nie możemy sobie odpuszczać europejskich pucharów! Tym sposobem Conte kolejny raz dałby naszym wymówkę <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> się. Kiedy wreszcie wykorzeni przeklętą włoską mentalność z naszych? Kiedy nasi przestaną odpuszczać niby już wygrane mecze?!


Zablokowany