LM 13/14 (gr. B) [5]: JUVENTUS 3-1 FC Kobenhavn

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:36

Dosc spokojny mecz. Dawno nie widzialem takiego karnego. Zastanawiam sie jak Jacobsen bedzie sie pozniej tlumaczyc z tej reki. Swoja droga, Real remisuje 1:1 a z boiska zostal wyrzucony Ramos. Orientuje sie ktos w jakich okolicznosciach?


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:37

Arbuzini pisze:Za co był ten karny?

Myślał, że jest siatkarzem i chciał oburącz odbić piłkę od dołu.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:37

wagner pisze:nie zrobił błędu grał solidnie. 2:0 obstawiam.
Tak jak i dzisiaj. To, że jest zmiennikiem, nie znaczy, że w każdym meczu może grać jałowo i bezpłciowo. Nie będę się cieszył z tego, że nie zawalił nam bramki. Takie moje spostrzeżenia na ten temat :)

Dzisiaj kupa :( W ataku pozycyjnym nic, za dużo rzucamy na Llorente. Żadnego wejścia podaniami w pole krótkimi podaniami. Gramy u siebie z duńskim ogórkiem, a chowami się przed nimi na własnej połowie momentami :doh: Widać rękę Conte, ale dlaczego tak? Strasznie się to ogląda...Najlepsi Vidal, Asamoah, Llorente


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:37

jakku1 pisze:Dosc spokojny mecz. Dawno nie widzialem takiego karnego. Zastanawiam sie jak Jacobsen bedzie sie pozniej tlumaczyc z tej reki. Swoja droga, Real remisuje 1:1 a z boiska zostal wyrzucony Ramos. Orientuje sie ktos w jakich okolicznosciach?
Któryś z Galaty wychodził sam na sam a Ramos go ciągnął, ten się wywrócił na 16 metrze no i czerwo, słuszne. A szkoda, głupota Ramosa.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:37

Mecz kontrolowany ale lepiej 2 dolozyc. Oby tylko Galatasaray nie wygral z Realem.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:38

O Boże Padoin..
O Matko Asamoah, techniki obaj 0 (słownie: zero) Pirlo dobrze panuje nad grą, Pogba, może być, Vidal w ofensywie, Czyli bez szału. tak jak ostatnio w LM. Mocno średnio to wygląda z naszej strony. Ale oni przyjechali tutaj chyba bardzo zestrachani, także jeszcze 1 i powinno starczyć do wygranej.
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2013, 21:40 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:38

Arbuzini pisze:Za co był ten karny?
Jeden z Duńczyków chyba w dzieciństwie marzył o grze w Benettonie Treviso i zrobił ładne odbicie dolne.
mazi12 pisze:
wagner pisze:nie zrobił błędu grał solidnie. 2:0 obstawiam.
Tak jak i dzisiaj.
A ja już wyłapałem. Raz podawał na pamięć do Pirlo na 30 metrze i się z tego zrobiło zamieszanie. Taka "ćwierćCaceresówka"
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2013, 21:41 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:41

deszczowy pisze:
whitesignus pisze:No wygladam na ten mecz. Chcialbym, aby to bylo juz dzis. Zle radze sobie ze stresem, a czuje, ze jutro o tej porze bedzie on narastal.
Obrazek
whitesignus pisze:Nasi kopacze maja tak zacisnac poslady, ze przez tydzien nie beda musieli korzystac z WC.
Wyluzuj, stary. Póki co to Ty się spinasz. Oni mają na ten mecz wyjść jak po swoje. To nie festiwal groźnych min i stroszenie piór tylko strzelania goli.
Jak po swoje to chyba wyszlismy w poprzednich meczach z Dunczykami i Turkami. Dlatego chcialem, bysmy zagrali jak ostatnie mecze w Serie A. Prowadzimy gre, ale wciaz jakby bez tej stanowczosci. W LM trzeba wykorzystywac kazda okazje. Trzeba wiecej skutecznosci i agresywnosci


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:42

Dziwny ten karny. Na pierwszy rzut oka wyglądało to tak jakby ten obrońca założył, że piłka wyleci poza boisko i myśląc, że Pogba się zatrzyma nie chciał na niego wpaść i wyciągnął ręce celem asekuracji. Tak się złożyło, że piłka spadła mu na ręce. Pech. Dobrze, że ten karny się trafił bo poza tym to niewiele nam wychodzi pod polem karnym.
Fajnie Llorente zgrywa. Asamoah i Padoin mizernie. Chiellini nie do pokonania.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:42

Znając nasze szczęście, galata wygra w madrycie i bedziemy walczyć na noże o awans w stambule.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:43

Mehehehe pisze:
Arbuzini pisze:Za co był ten karny?
Myślał, że jest siatkarzem i chciał oburącz odbić piłkę od dołu.
Wydaje mi się, że on w ten sposób chciał się "obronić" przed zderzeniem z Pogbą, ale faktycznie dziwnie mu to wyszło.

EDIT:
Castiel pisze:Dziwny ten karny. Na pierwszy rzut oka wyglądało to tak jakby ten obrońca założył, że piłka wyleci poza boisko i myśląc, że Pogba się zatrzyma nie chciał na niego wpaść i wyciągnął ręce celem asekuracji. Tak się złożyło, że piłka spadła mu na ręce. Pech.
O, dokładnie o to mi chodziło.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:44

Niby wszystko fajnie, ale brakuje u nas chęci "rozszarpania" przeciwnika. Przez chwilę był taki moment po bramce, gdzie oddaliśmy piłkę przeciwnikowi. Strzelić jak najszybciej na 2:0 i już na spokojnie dobić przeciwnika.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 21:56

Real wbija drugą bramę, my prowadzimy grę. Kurna, przydałoby się włomotać tym rybożercom jeszcze jedną bramkę i zamknąć sprawę.

EDYTA:
Oho, w złą godzinę to napisałem.
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2013, 21:59 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 22:05

Trochę to smutne, że Juventus nie potrafi im strzelić bramki z akcji.
Mi się to w ogóle nie podoba. Oba gole z karnych przyjąłem bez emocji...


edit. ups.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 22:38

W takich meczach dobrze, że mamy takiego gościa jak Vidal.

Środek obrony Kobenhavn: siatkarz + zapaśnik.


Zablokowany