LM 13/14 (gr. B) [5]: JUVENTUS 3-1 FC Kobenhavn

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 19:13

grande amore pisze:Brak Barzagliego, Lichtsteinera i Giovinco.
Isli i Motty też. Pewnie Padoin zagra na prawej.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 19:20

Włoskie gazety przewidują Caceresa. Sobie i państwu życzę by właśnie tak się stało.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 19:42

Myślałem, że Ryszard już będzie, kiedy on w końcu wróci :płaczę: Najważniejsze żeby wrócił na Galatę.
Co do jutrzejszego meczu to podobnie jak większość z Was jestem bardzo spokojny o wynik. Pierwszy mecz z nimi to była inna bajka, teraz w końcu gramy jak na Juve przystało, mamy nóż na gardle, więc jestem pewien, że tego nie sfrajerzymy. Poproszę powtórkę rewanżu z Nordsjaelland.


#AllegriOut
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 19:43

Vincitore pisze:Włoskie gazety przewidują Caceresa. Sobie i państwu życzę by właśnie tak się stało.

Vidal wtedy na pół-prawym?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 19:48

Mehehehe pisze:
Vincitore pisze:Włoskie gazety przewidują Caceresa. Sobie i państwu życzę by właśnie tak się stało.
Vidal wtedy na pół-prawym?
Buffon
Ogbonna - Bonucci - Chiellini
Caceres - Vidal - Pirlo - Pogba - Asamoah
Tevez - Llorente

Nic lepszego nie jesteśmy w stanie na ten moment wypuścić do walki.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 19:50

szczypek pisze: Ogbonna - Bonucci - Chiellini
Caceres - Vidal - Pirlo - Pogba - Asamoah
Tevez - Llorente
Coś mi się widzi, ze Ogbonna na środku, Bonucci na półprawym (grywał tak i u nas i w kadrze).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 20:03

Mi to bardziej pachnie:
-------------------Gigi--------------------
------Caceres----Leo----Chiellini-------
Padoin---------Pirlo------------Asamoah
---------Vidal---------Pogba--------------
--------Llorente------Tevez--------------

ew. linia pomocy lekko zmodyfikowana:
Pogba----------Pirlo------------Asamoah
---------Vidal---------Marchisio-----------

ale jak włoskie gazety mają inne pomysł to wrzucajcie. La Gazzetta tradycyjnie ma tylko na serie a skład, choć dużo się pewnie różnić nie będzie.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 20:07

Jeśli 3 z tyłu złożona z Kielona, Ogbonny i Bonucca, to tylko z Bonucem na półprawym, ale bardziej prawdopodobna jest opcja z ustawionym tam Caceresem.

Raczej wyjdziemy tak, jak napisał @D@$, tyle że Tevez przed Vidalem, a Llorente przed Pogbą.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 20:22

Mehehehe pisze:Jeśli 3 z tyłu złożona z Kielona, Ogbonny i Bonucca, to tylko z Bonucem na półprawym, ale bardziej prawdopodobna jest opcja z ustawionym tam Caceresem.

Raczej wyjdziemy tak, jak napisał @D@$, tyle że Tevez przed Vidalem, a Llorente przed Pogbą.
A ja widziałbym Francuza na prawym skrzydle. Juvntus musi ten mecz wygrać i nie powinien bawić się w wystawianie Padoina. Mówię to po raz setny, Simone jest piłkarzem jałowym i dlatego nie powinien brać udziału w tak ważnym spotkaniu. Krótko mówiąc. Wszystko albo nic


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 16:21

Jesteśmy w gazie, nie widzę innej opcji jak 3 punkty i wygrana różnica co najmniej 2 bramek.

4:0 ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 16:53

Nie ma miejsca na kombinacje i kalkulacja, mecz, który może nas znacznie przybliżyć do wyjścia z grupy. Trzeba to wygrać, nie ma zmiłuj, nie ma kombinowania, nie ma kalkulacji. Jesteśmy w gazie i wierzę w pewne zwycięstwo i 0 z tyłu. W takich meczach to atak powinien udowadniać swoją wartość, a co do tego mamy coraz mniej powodów do narzekań. Pirlo, Vidal, Tevez - to oni powinni dzisiaj zabrać ciężar gry na siebie. Wiele od nich zależy.
Niecałe 4 godziny...


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 17:04

Młodzieżówka zaliczyła kolejny remis (2-2), a Marzouk nie wykorzystał karnego w 85 minucie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 17:20

Vincitore pisze:Włoskie gazety przewidują Caceresa. Sobie i państwu życzę by właśnie tak się stało.
:pray:
jarmel pisze:Myślałem, że Ryszard już będzie, kiedy on w końcu wróci :płaczę: Najważniejsze żeby wrócił na Galatę.
Rysiek coś ściemnia... miało być 2 tyg. przerwy a jest 2 miesiące. Coś mi się tu nie podoba :/

Mecz, który musimy wygrać prawda? :P To nie jest Nordsjelland więc spokojnie z hokejowymi wynikami. Mimo to jestem pewien, że damy radę. Bez lekceważenia rywala i będzie ok. Mecz do 1 bramki, tej jednak strzeże naprawdę dobry bramkarz. Wyjął nam kosmiczne piłki w Danii, Galatę też zatrzymał. Jakby nie patrzeć będzie to mecz do jednej bramki. Czym szybciej ją strzelimy tym lepiej.

Mam nadzieję, że w Madrycie nie będzie sensacji. Galata nie może wygrać, nawet remis przy naszej vittori to podróż do Turcji po 1 pkt. dający awans.


Obrazek
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 17:43

Nawet jak Galata przegra dzisiaj to i tak my musimy ugrać z nimi co najmniej remis. Jeśli przegramy w ostatnim meczu to wtedy nas przeskoczą, pomimo wkalkulowania w rezultaty grupowe dzisiejszej porażki z madrytem.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2013, 17:51

Jestem spokojny. Co jak co ale jak nam się zaczynają cztery litery palić to się spinamy i robimy swoje. Poproszę o spokojne zwycięstwo i dobre wieści z Madrytu


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Zablokowany