Batman Arkham Asylum i Arkham City

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 22:58

Dosyć długo czekałem by sobie pograć w oby dwa tytuły, które do tej pory oglądałem tylko na screenach na Steamie (nie chciały trafić na Steam Sales, a jak trafiły to akurat przegapiłem) i ostatnio na https://www.humblebundle.com pojawiła się opcja kupienia tych tytułów za śmieszne pieniądze ($5). Jeżeli ktoś jeszcze nie ma, to jest to must have. Przeszedłem Arkham Asylum i jestem w trakcie grania w Arkham City. Dawno nie grałem w tak kapitalne gry. Genialne historie w oby dwóch grach, świetne walki + Batman. Szczerze polecam. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2013, 23:19

Nie podobne to czasem do Dishonored, tudzież Assassins Creed? Jeśli tak to odpuszczam.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2013, 03:58

Antichrist pisze:Dawno nie grałem w tak kapitalne gry. Genialne historie w oby dwóch grach, świetne walki + Batman. Szczerze polecam. :)
Genialne historie? Hm, nie zauważyłem, mógłbyś jaśniej?

Z resztą się zgadzam.
Bruce Badura pisze:Nie podobne to czasem do Dishonored, tudzież Assassins Creed? Jeśli tak to odpuszczam.
Jeżeli pytasz o mechanikę to najnowsze "batmany" są, imho, bardzo podobne do AC. Tzn. system walki jest inny (moim zdaniem w Batmanie znacznie lepszy), ale od momentu Arkham City gra robi się ewidentnie sandboxowa i piruety wykonywane w różnych miejscach miasta stanowią jakieś 40 % rozgrywki.

Osobiście posiadam wszystkie gry z serii Arkham i z każdą, kolejną częścią mój zapał do gry maleje. Zmalał do tego stopnia, że choć Arkham Origins mam od premiery, tak jeszcze nie zacząłem w to grać...


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 18 listopada 2013, 18:16

Jeśli mowa o grach akcji to polecam Saints Row 4. 30 godzin znakomitej zabawy. Warto.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 18 listopada 2013, 18:37

Imo Arkham Asylum o niebo lepsze od Arkham Citi. Oba tytuły zacne :)


Juve, storia di un grande amore
ODPOWIEDZ