FIFA 14

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2013, 13:47

Gotti pisze:Też myślałem, że odgrzewany kotlet, ale tu się na prawdę dużo zmieniło i dopiero przy bliższym poznaniu gry można się o tym przekonać. Jak dla mnie gra się zdecydowanie przyjemniej i lepiej niż w 13. Rzekłbym, że FIFA 14 to ulepszona i podrasowana 13, ale nie do końca odgrzewany kotlet, bo trochę zmian jest.
Ano zgadzam się. Po paru pierwszych meczykach w demo byłem naprawdę zniesmaczony tym co podało nam EA. Postanowiłem jednak dać im szansę i zakupić pełną wersję i im dłużej gram tym bardziej mi się to podoba. Co prawda nadal trochę wkurza, ze zawodnicy są tacy ociężali, wolałem szybkie tempo gry, ale do reszty się przywyczaiłem i gra się naprawdę spoko :ok:
A i strasznie mnie irytuje czemu Pogba, Banuki i Lichy zostali tak niedocenieni.


#AllegriOut
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2013, 13:52

Dla mnie to tempo gry jest jeszcze za szybkie, ale jak kto lubi.
Pogba imo jest w tej FIFIE w sam raz, a Bonucci z Lichym rzeczywiście obaj o co najmniej 5 punktów za mało mają.


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2013, 20:29

Fifa 14 ma u mnie wielkiego minusa.. nie wiem co oni odwalili z turniejami, ale jest lipa. Taka prosta funkcja a oni ją zwalili. Wczorajszy inauguracyjny turniej musiał być rozpisywany na kartce bo brakło nam nerwów by to ogarnąć

Sama rozgrywka jest całkiem fajna, teraz bardziej liczy się siła, kilka śmiesznych sytuacji z tego wniknęło. Piłki prostopadłe nie są już tak efektywne.
No i główki.. Aguero czy Messi na lajcie wygrywają z obrońcami 1,90 + :angry: .


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2013, 00:39

No i główki.. Aguero czy Messi na lajcie wygrywają z obrońcami 1,90 + Angry .
Przed chwila grałem mecz i Giovinco po główce z rożnego strzelił mi bramkę, a grałem United. Nie wiem dokładnie jak wysokich obrońców mają
Diabły, ale sytuacje tego typu są niedopuszczalne.

Tempo gry jak już pisałem nadal za szybkie. Poza tym z różnego, albo zwykłego dośrodkowania za łatwo strzela się bramki.
Podania prostopadłe górą są imo również zbyt skuteczne.

Ogólnie jednak jestem zadowolony z zakupu i gra mi się znacznie lepiej niż w PESA.


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2013, 20:51

Sprzedam oryginał na PC za 80 zł. Pierdziele ten szajs, nie chce go widzieć u siebie.

priv


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2013, 08:13

Gotti pisze: Tempo gry jak już pisałem nadal za szybkie. Poza tym z różnego, albo zwykłego dośrodkowania za łatwo strzela się bramki.
Dokładnie. U mnie w Ultimate Team Llorente w 27 meczach ma strzelone 44 bramki z czego 75% to główki...
Gotti pisze:Ogólnie jednak jestem zadowolony z zakupu i gra mi się znacznie lepiej niż w PESA.
A mi chyba odwrotnie. Wyrzuciłem dwie stówki na Fifę, a więcej czasu spędzam przy kompie na PESie :doh:

Według mnie produkcja EA nie ma "tego czegoś"... Zbyt piknikowo-casualowa jest chyba - nie potrafi na długo przykuć do fotela...
To jest identycznie jak przypadku casualowego League of Legends i posiadającej "to coś" Doty2... niby podobne gry, a jednak...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2013, 17:55

Powiedzcie mi, jak edytować zawodników w F14 ? W 13 na ogół większość z tych z którymi grałem edytowało sobie parametry poszczególnych zawodników...potem to samo ja zrobiłem z Juve i było już ok...w 14 nie łapię w ogóle jak to można zrobić...chciałbym zwiększyć parametry zawodników Juve aby grając online z gimbusami Realowymi mieć jakiekolwiek szanse :angry:


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2013, 18:15

alessandro1977 pisze:Powiedzcie mi, jak edytować zawodników w F14 ? W 13 na ogół większość z tych z którymi grałem edytowało sobie parametry poszczególnych zawodników...potem to samo ja zrobiłem z Juve i było już ok...w 14 nie łapię w ogóle jak to można zrobić...chciałbym zwiększyć parametry zawodników Juve aby grając online z gimbusami Realowymi mieć jakiekolwiek szanse :angry:
Dla mnie takie zwiększanie parametrów poszczególnych zawodników jest śmieszne i troche słabe. Nie wiem jakie mecze Ty grałeś, ale ja na 100 rozegranych spotkań trafiłem może na 4,5 takich graczy o jakich mówisz. Ja z reguły grając z realami, barcelonami kosze gimbusów równo, a wcale nie uważam się za dobrego gracza, ot przeciętniak ze mnie. Co może być paradoksem - trudniej mi się gra ze graczami którzy grają teoretycznie słabszymi zespołami np. Marsylia, Atletico....

Odpuść chłopie takie poprawianie parametrów bo to słabe jest i tyle. Nie wiem jak Ci to może przynosić frajdę. Tym bardziej, że Juventus jest jedym z najlepiej ocenionych zespołów w grze.

Nie wiem na jakiej grasz platformie, ale jeśli jest to PS3 to: Konfiguracja -> i jak masz rubryke "Stwórz Zawodnika" to prawy analog w prawo i pojawi się "Edytuj zawodnika".


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2013, 18:39

Dopiero zaczynam przygodę w czternastką ale muszę przyznać Ci rację...w tej edycji Juve jest jest naprawdę świetne i nie ma potrzeby zmiany parametrów...kiedy grałem w 13 w drugiej lidze to na ogół było już w porządku ale w niższych ligach często zdarzało się, że najwolniejszy zawodnik rywala ( np. Vidić był szybszy od Giovinco, który miał całkiem dobre parametry...
Ogólnie to 14 mnie trochę rozczarowuje bo zawodnicy bardzo leniwie poruszają się po boisku...


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2013, 17:23

Paulo pisze:w dodatku polski komentarz który jest istną żenadą w wykonaniu pary, naszych narodowych pijusów Włodka Sz. i Darka Sz.
Wczoraj natrafiłem na chyba jedyny plus polskiego komentarza. Zagrałem sobie mecz interem i Szpaku powiedział, że drużyna ta ma bardzo zadowalający początek sezonu i może osiągnąć swój cel jakim jest Liga Europy :prochno:


#AllegriOut
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2013, 17:31

Ja swoją FIFE już sprzedałem. Znudziła mi się po rozegraniu kilku meczów online. Nudne, to wtórne i każdy mecz jest taki sam, bo kazdy gra tak samo.
Irytujący odbiór piłki.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2013, 19:08

No i jednak zauważyłem, że gimbusy pozmieniały sobie parametry chyba, że Vidić jest szybszy niż Tevez ? :shock:
Co druga główka po dośrodkowaniu ląduje w siatce...ta gra jest żenująca, warto przestawić się ponownie na PES ?


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2013, 19:24

No ja do PESA 14 nie byłem w ogóle przekonany, ale ostatnio powróciłem do niego i mimo, że to tylko pirat to jakoś można rzec, że zacząłem się przekonywać. Wolna rozgrywka i więcej możliwości niż w FIFIE. Gra zabugowana, ale po kilku patchach może być świetna.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2013, 19:43

Już dobre 4 lata nie spoglądam w kierunku PES ale chyba wypróbuję...choćby nawet z sentymentu ale na PES przez net zawsze słabo było...


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2013, 19:43

alessandro1977 pisze:No i jednak zauważyłem, że gimbusy pozmieniały sobie parametry chyba, że Vidić jest szybszy niż Tevez ? :shock:
Szczerze to w fifę pykam już długie lata i nigdy nie spotkałem się z tym opisywanym przez Ciebie zmienianiem parametrów. Nie jest tak, że do grania przez neta wczytywane są składy online inaczej mecz się nie odpali? Pamiętam jak ogłoszono transfer Teveza to samemu przeniosłem go sobie do Juve po czym gdy chciałem zagrać mecz przez neta wywalało mnie do menu właśnie przez niezgodność składów z tymi online. Moim zdaniem niemożliwe jest podwyższenie parametrów zawodników i późniejsze granie online, bo jeśli Cię nie wywali to i tak wczytują się te standardowe składy. Tak to każdy zrobiłby sobie ze swojej ulubionej drużyny samych zawodników 99, a nigdy nie zauważyłem żeby którakolwiek drużyna, z którą przyszło mi się zmierzyć było jakoś podkokszona.
Nie ma co porównywać do tego, że w jakiejś tam akcji Vidic był szybszy niż Tevez, bo nowa odsłona niestety dużo straciła na dynamice i tak jak zauważyłeś praktycznie wszyscy poruszają się bardzo leniwie.


#AllegriOut
ODPOWIEDZ