Prośba o support na FB

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2013, 22:34

Witam. Pewnie poniższe spotka się z krytyką niektórych użytkowników, ale cóż - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mam gorącą prośbę do wszystkich Juventinich i nie tylko Juventinich - użytkowników tego forum. Otóż potrzebuję jak największą liczbę osób w gronie znajomych, lajków itd (nazwijmy to facebookowym supportem). Chciałbym się wypromować pod aliasem artystycznym, jako dj (dotychczas grałem jako no name, same guestmixy niejako przy okazji i od ... yyy dużo imprez zamkniętych). Jeżeli chodzi o klimaty to głównie trance, czasami wleci jakiś tech - house, techno i minimal, chociaż sporadycznie. Żeby się przebić gdziekolwiek potrzebna jest audience, przynajmniej ta potencjalna. Stąd też prośba do was o zapraszanie mnie do znajomych (osób którym godzi to w przyjętą przez nie zasadę, że zapraszają tylko osoby poznane face 2 face do niczego nie namawiam).

Mam trochę materiałów do zuploadowania, ale to wszystko z czasem. Póki co chciałbym zebrać możliwe dużą rzeszę znajomych żeby wysłać seta m.in. do ah.fm (fajni muzyki elektroncznej powinni kojarzyć radio), ale i tutaj potrzebne jest większe grono znajomych (set już gotowy, czekam na większą ilość znajomych). Niestety właśnie została mi bloknięta funkcja zapraszania znajomych spośród moich realnych znajomych. Licznik zatrzymał się na ok. 90 osobach. W Was cała nadzieja :)


FB jako narzędzie PR musi być oczywiście wspierany. Stąd też po przekroczeniu 300 osób do wygrania koszulki z moim logiem, może szarpnę się na zafundowanie komuś biletu na 10 edycję Trancemission w Pradze.


Żeby temat nie przygasł proszę o podbijanie tematu co jakiś czas. Ekipa z Torunia - zapraszać mnie obowiązkowo ;d

Link do profilu na FB www.facebook.com/d.santez


Z góry wszystkim dziękuję :)


Durtan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2009
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 11:25

Juventini łączcie siły dla tego poczciwego człowieka! :)


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 11:31

Niestety właśnie została mi bloknięta funkcja zapraszania znajomych spośród moich realnych znajomych.
A to dlaczego?


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 16:20

stahoo pisze:Niestety właśnie została mi bloknięta funkcja zapraszania znajomych spośród moich realnych znajomych.
A to dlaczego?
Może już nie ma więcej znajomych? :prochno:

To żeby nie nabijać nowego tematu - również poproszę o POMOC w KONKURSIE na FB.

Nie trzeba dodawać nikogo do znajomych, nie trzeba polubić żadnej strony, WYSTARCZY POLUBIĆ zdjęci z linków poniżej:





Z góry bóg zapłać ludzie!


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 20:41

Zapraszam do zapraszania :P


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:18

Popieram zapraszanie Wojtka. Poza robieniem tego bucum bucum poważnie jest Juventino, a samo bucum house nawet dobre :D . Pomóżmy chłopakowi się wypromować :ok: .
MOŻE NAGRA BIT Z DE CEGLIE !!! WOJTEK, UDERZAJ DO ŹRÓDEŁ !!!


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ODPOWIEDZ