Serie A. Wielkie śledztwo. Kluby podejrzane o defraudację..

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 12:50

deszczowy pisze:Jasne. zawsze to jakiś spisek. Wszyscy naokoło winni, a my - święci.
Deszczu, naprawdę ciągle pozostajesz obojętny na te wszystkie lewe wydarzenia sprzed roku i wcześniejsze?

Oczywiście na razie to początek kręcenia aferki, jednak ja wiem, że jeśli coś na nas znajdą, to oberwiemy x2, bo tak i już! Interu sprawa się przedawni, jeśli oczywiście wygrzebią u nich jakieś brudy, bo wszak to krystaliczny klub. Milanowi dziwnym trafem dadzą taką karę finansową, że na styk zostanie im na cele transferowe i dadzą tyle ujemnych punktów, że ich miejsce w tabeli się nie zmieni. W Neapolu wszystkie dowody przeciwko Azzurrim znikną w kupie śmieci i najbardziej uwikłanym klubem będzie ten wredny Juventus, który ma 12 scudetti, bo resztę ukradł!!!!!!111111one


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 12:50

Po co ten płacz? Jeśli było coś na rzeczy, powinny za to odpowiedzieć konkretne osoby, a nie cały klub - nie ma to nic wspólnego z oszustwem sportowym.

Być może pojawi się szansa pozbycia się Marotty :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 12:52

pumex pisze:
deszczowy pisze:Jasne. zawsze to jakiś spisek. Wszyscy naokoło winni, a my - święci.
Deszczu, naprawdę ciągle pozostajesz obojętny na te wszystkie lewe wydarzenia sprzed roku i wcześniejsze?

Oczywiście na razie to początek kręcenia aferki, jednak ja wiem, że jeśli coś na nas znajdą, to oberwiemy x2, bo tak i już! Interu sprawa się przedawni, jeśli oczywiście wygrzebią u nich jakieś brudy, bo wszak to krystaliczny klub. Milanowi dziwnym trafem dadzą taką karę finansową, że na styk zostanie im na cele transferowe i dadzą tyle ujemnych punktów, że ich miejsce w tabeli się nie zmieni. W Neapolu wszystkie dowody przeciwko Azzurrim znikną w kupie śmieci i najbardziej uwikłanym klubem będzie ten wredny Juventus, który ma 12 scudetti, bo resztę ukradł!!!!!!111111one
A pamiętasz, pumi, Buffona, który obstawiał coś na lewo, tylko sprawę wyciszono przed Euro? Włosi nigdy się nie nauczą, zawsze pozostaną krętaczami. Mam tylko nadzieję, że tym razem nie skupi się, jak zwykle, na nas.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 12:53

szczypek pisze:Zna ktoś bardzo dokładną historię transferów Immobile? Ponoć to o niego chodzi. Ponadto Nocerino, Lavezzi i ponad 50 innych.
Oby chodziło tylko o niego, jego transakcje nie opiewały na jakieś grube mln.
Lypsky pisze: Być może pojawi się szansa pozbycia się Marotty :lol:
Buahahahah :rotfl: Dobre :ok: :prochno:
Lypsky pisze:Po co ten płacz? Jeśli było coś na rzeczy, powinny za to odpowiedzieć konkretne osoby, a nie cały klub - nie ma to nic wspólnego z oszustwem sportowym.
Wiesz, kiedyś już pewien sąd spuścił nas do serie b, pomimo braku oszustwa sportowego :lol: ALe generalnie wydaje się iż masz rację, klubowi nie powinno nic grozić poważnego.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2013, 13:00 przez fazzi, łącznie zmieniany 3 razy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 12:54

szczypek pisze:Zna ktoś bardzo dokładną historię transferów Immobile? Ponoć to o niego chodzi. Ponadto Nocerino, Lavezzi i ponad 50 innych.
chyba prosto z naszej primki poszedł na wypożyczenie do Pescary, a potem sprzedano jego połowę karty do Genoi za bodajże 4 mln.

ps. przerąbane to ma Napoli bo pod lupę idzie chyba transfer Lavezziego do PSG a wiadomo z jaką kasą było to związane.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2013, 12:55 przez dp10, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 12:55

fazzi pisze:
szczypek pisze:Zna ktoś bardzo dokładną historię transferów Immobile? Ponoć to o niego chodzi. Ponadto Nocerino, Lavezzi i ponad 50 innych.
Oby chodziło tylko o niego, jego transakcje nie opiewały na jakieś grube mln.
Szersza lista:
Sculli, Mutu, Datolo, Pellicori, Tacchinardi, Perea, Molinaro, Stellini, Franceschini, Curiale, Danti, Innocenti, Calaiò, Bogdani, Liverani, Fernandez, Sforzini, Cozza, De Rose, Tavano, Chavez, Paletta, D'Agostino, Scarlato, Denis, Statella, Stendardo, Davì, Acosta, Fideleff, Paniagua, Cassetti, Jankulovski, Stankevicius, Oddo, Contini, Paro, Graffiedi, Dorlan, Arcari, Arce, Legrottaglie, Mora, Amodio, Fontanello, Foggia, Bryan, Battaglia, Botta, Aronica, Guzman e Campagnaro.

Info oczywiście z najlepiej poinformowanej LGDS.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 12:59

Trochę dużo nazwisk, które były związane kiedyś z Juventusem...


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 13:00

szczypek pisze:Szersza lista:
Sculli, Mutu, Datolo, Pellicori, Tacchinardi, Perea, Molinaro, Stellini, Franceschini, Curiale, Danti, Innocenti, Calaiò, Bogdani, Liverani, Fernandez, Sforzini, Cozza, De Rose, Tavano, Chavez, Paletta, D'Agostino, Scarlato, Denis, Statella, Stendardo, Davì, Acosta, Fideleff, Paniagua, Cassetti, Jankulovski, Stankevicius, Oddo, Contini, Paro, Graffiedi, Dorlan, Arcari, Arce, Legrottaglie, Mora, Amodio, Fontanello, Foggia, Bryan, Battaglia, Botta, Aronica, Guzman e Campagnaro.
pogrubienie zawodnicy byli z nami związani więc trochę tego jest :think:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 13:01

szczypek pisze:
fazzi pisze:
szczypek pisze:Zna ktoś bardzo dokładną historię transferów Immobile? Ponoć to o niego chodzi. Ponadto Nocerino, Lavezzi i ponad 50 innych.
Oby chodziło tylko o niego, jego transakcje nie opiewały na jakieś grube mln.
Szersza lista:
Sculli, Mutu, Datolo, Pellicori, Tacchinardi, Perea, Molinaro, Stellini, Franceschini, Curiale, Danti, Innocenti, Calaiò, Bogdani, Liverani, Fernandez, Sforzini, Cozza, De Rose, Tavano, Chavez, Paletta, D'Agostino, Scarlato, Denis, Statella, Stendardo, Davì, Acosta, Fideleff, Paniagua, Cassetti, Jankulovski, Stankevicius, Oddo, Contini, Paro, Graffiedi, Dorlan, Arcari, Arce, Legrottaglie, Mora, Amodio, Fontanello, Foggia, Bryan, Battaglia, Botta, Aronica, Guzman e Campagnaro.

Info oczywiście z najlepiej poinformowanej LGDS.
Mutu, Tacchinardi, Molinaro, Legrotagglie, Guzman i Paro, paru jest od nas, tylko czy w ich przypadku chodzi o transfery Juve?
Ja nie wiem, ci Włosi to tacy oszuści czy po prostu lubią jakieś aferki, że co roku jakiś cyrk?


#AllegriOut
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 13:03

Ani roku spokoju nie może być. Wyjdzie tak jak pisze pumi Niby Milan uwikłany w poli - sroli, a my w II lidze, oni z LM. Rok temu słowo, przeciwko słowu 1:tłumu, wygrał jeden, chociaż daleko mu do wiarygodności było.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 13:04

jarmel pisze:Ja nie wiem, ci Włosi to tacy oszuści czy po prostu lubią jakieś aferki, że co roku jakiś cyrk?
ja myślę, że Italia słabo sobie radzi na pucharze konfederacji, więc wysłano tradycyjnie "bodziec" z płw. apenińskiego, rok temu i 7 lat temu podziałało :ok:


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 13:12

Dzis czytajac o transferze Teveza za ~10mln i przypominajac sobie ze Juve chce to rozbic na raty, stwierdzilem ze nasi ksiegowi musza byc bardzo kreatywni. Nie minely 2h i wybucha afera z przekretami finasowymi :angry:

O Juve sie nie boje, nawet jak sie okarze ze kradl kazdy, wiec winny jest tylko Juventus, to my przetrwamy. Mina 2-3 lata i znow bedziemy rozdawac karty w Seria A. Problem jest taki ze liga juz tego nie przetrwa. Juz teraz jest smiesznie slaba, po kolejnej duzej aferze przestanie sie w ogole liczyc. Wlosi europejskie puchary beda przezywac tak jak my w Polsce. Do grudnia czasem tylko eliminacje w sierpniu 8)


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 13:18

Kurde, SJ podaje, że w sprawę zamieszany może być syn Moggiego, a to już może śmierdzieć :/


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 13:29

obczajcie to:
http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Afera ... aid=110d4d

niedługo będą zdjęcia na całą stronę internetową pierwszej drużyny, w tytule "Juventus znów skorumpowany", oczywiście wszystko na pierwszej stronie i portalach fb.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 13:29

Myślałem, że szczyt przekrętów to polska liga, ale włoska jak widać się nie poddaje. Takie afery są raczej badane przez dłuższy okres, zanim coś wyniknie do mediów. Bo wątpię, żeby to jakiś dziennik wyśledził całe zamieszanie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ODPOWIEDZ