Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem wygra Puchar Konfederacji

Czas głosowania minął 30 czerwca 2013, 00:01

Brazylia
27
16%
Japonia
0
Brak głosów
Meksyk
0
Brak głosów
Włochy
70
42%
Hiszpania
30
18%
Tahiti
37
22%
Nigeria
2
1%
 
Liczba głosów: 166
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 16:39

Poprzedni Puchar bardzo ciekawy był. Głównie za sprawą Yankesów. Ciekawe kto teraz czarnym koniem?


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 18:28

Ale fajna ankieta na stronce. Wynika z niej, że reprezentacja Haiti ma większe szanse na zwycięstwo w turnieju od Brazylii :rotfl:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 18:41

Arbuzini pisze:Jak to jest, że Włosi od tylu lat nie potrafią wyszkolić sensownych zawodników na bokach? Nawet w mistrzowskiej drużynie Lippiego nie można było mówić o urodzaju, bo byli Zambrotta z Camoranesim i Grosso, któremu wyszedł turniej. Potem długo nic.
Za całym szacunkiem, ale Zambrotta to naprawdę był poziom światowy. Nie tylko zresztą na mundialu, gdzie zagrał na obu bokach obrony, a w meczu z Ukrainą jeszcze bodaj na prawej pomocy. teraz jest z tym trochę posucha, Abate to nie ten poziom. Chiellini to dawno już nie jest lewy defensor. Ale ja wierzę w młodych. De Sciglio bardzo dobrze się zapowiada, nie zapominam także o Santonie, który rozegrał ciekawy sezon w Newcastle. Szkoda, że nie ma go w kadrze dorosłej, ani tej do lat 21. Rocznik 90' bodaj, także mógłby grać.

Btw. Dlaczego gra Italia, a nie np. Holandia, która tak samo jak Włosi zagrała w finale?


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 18:47

zoff pisze:Za całym szacunkiem, ale Zambrotta to naprawdę był poziom światowy. Nie tylko zresztą na mundialu, gdzie zagrał na obu bokach obrony, a w meczu z Ukrainą jeszcze bodaj na prawej pomocy.
z Ukrainą również grał na prawej obronie.

Zambro to była klasa światowa, ale to był wiatrak, umiejętnie harujący i zapierniczający od jednej linii do drugiej. Problem zaczął sie w Barcelonie, gdzie wymagano od niego więcej kreatywności, niż tylko granie na obieg i podanie do bliżej ustawionej osoby.

Włosi nie kształcą na potęgę bocznych pomocników, bo ich nie potrzebują, proste. Bocznych wahadlowych jest cała masa.
zoff pisze:Btw. Dlaczego gra Italia, a nie np. Holandia, która tak samo jak Włosi zagrała w finale?
bo to puchar konfederacji, czyli zespoły o sukcesach na mistrzostwach kontynentalnych. Tylko mistrz świata jest dodatkowo uprzywilejowany.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 18:57

Lucas87 pisze:Ale fajna ankieta na stronce. Wynika z niej, że reprezentacja Haiti ma większe szanse na zwycięstwo w turnieju od Brazylii :rotfl:
Nie Haiti tylko Tahiti :D

"A klikne dla jaj" - pomyślało 10 osób :D


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 19:40

@lenor

W każdym razie ci sami co dostali od nas 0-7 w 74-tym :doh:


Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 19:56

Nie ci sami ponieważ 7:0 wygraliśmy z Haiti(najbiedniejszy kraj półkuli zachodniej który kilka lat temu został zniszczony przez słynne trzęsienie ziemi),a na PK zagra Tahiti(Polinezja Francuska) z Oceanii


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 20:09

Supersonic pisze:
Same ekipy, których nie lubię - Brazylia, Hiszpania, Włochy, Urugwaj...
Poważnie ?! :shock:

Liczę na Italię (krzyczcie, palcie i linczujcie ale dla mnie to reprezentacja nr 1, zdecydowanie przed ekipą smutnego Waldemara), Brazylia mnie nie przekonuje i mam serdecznie dość Hiszpanii...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2013, 20:45

Mam wrażenie, że czarnym koniem może zostać Urugwaj albo Meksyk. Zwłaszcza ci drudzy doczekali się niezłego pokolenia piłkarzy.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 01:27

zoff pisze:
Arbuzini pisze:Jak to jest, że Włosi od tylu lat nie potrafią wyszkolić sensownych zawodników na bokach? Nawet w mistrzowskiej drużynie Lippiego nie można było mówić o urodzaju, bo byli Zambrotta z Camoranesim i Grosso, któremu wyszedł turniej. Potem długo nic.
Za całym szacunkiem, ale Zambrotta to naprawdę był poziom światowy. Nie tylko zresztą na mundialu
Camoranesi to już nie? ;) Przecież zupełnie nie do tego piję. To byli klasowi piłkarze, którzy w obecnym Juventusie byliby zapewne mistrzami formatu Vidala. Jakość w kadrze była, ale z ilością już gorzej.
pan Zambrotta pisze:Włosi nie kształcą na potęgę bocznych pomocników, bo ich nie potrzebują, proste. Bocznych wahadlowych jest cała masa.
W czasach gdy królowało 442 przeplatane 4312 też ich za wielu nie mieli, a by się przydali. Z tą całą masą wahadłowych bym nie przesadzał. Na poziomie (względnie) reprezentacyjnym jest Maggio i...? Abate w klubie tak nie grywa, choć można go podciągnąć, bo zaczynał jako skrzydłowy. Lekko naciągany Gacek. Antonelli powołania nie dostał. Ni ma szau.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 11:49

Według football-italia, Prandelli na Tahiti wystawi prawie całkowicie rezerwowy skład: (4-3-3) Sirigu - Maggio, Bonucci, Astori, De Sciglio - Giaccherini, Aquilani, Diamanti - Cerci, Gilardino, Candreva

..to tak tylko w ramach ciekawostki, bo wiadomo, że Włosi mają obowiązek rozwalić tę egzotyczną drużynę nawet grając Marco Mottą w obronie.


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 12:48

Strasznie tu mylicie Haiti z Tahiti, aż w oczy razi i to jeszcze redaktorzy...


Capo di tutti capi
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 13:00

hara pisze:Strasznie tu mylicie Haiti z Tahiti, aż w oczy razi i to jeszcze redaktorzy...
Nie pomyliłem, tylko zwyczajnie nie interesowałem się do tej pory Pucharem Konfederacji, nie znałem nawet grup. Na szybko przeczytałem o meczu Włochów. Teraz zobaczyłem, że chodzi o towarzyski mecz, a nie o spotkanie w ramach turnieju i stąd wziął się mój babol.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 16:34

No zapewniam, że na Tahiti nic nie wiedzą o takim kraju jak Polska nawet heh :smile: Ale nie ukrywam, że chciałbym aby sprawili jakąś ogromną sensację na tym turnieju.
Skład mają praktycznie składający się w 99.9% z samych anonimów oprócz tego kolesia:

http://www.transfermarkt.de/pl/marama-v ... _3926.html


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2013, 17:00

pumex pisze:
hara pisze:Strasznie tu mylicie Haiti z Tahiti, aż w oczy razi i to jeszcze redaktorzy...
Nie pomyliłem, tylko zwyczajnie nie interesowałem się do tej pory Pucharem Konfederacji, nie znałem nawet grup. Na szybko przeczytałem o meczu Włochów. Teraz zobaczyłem, że chodzi o towarzyski mecz, a nie o spotkanie w ramach turnieju i stąd wziął się mój babol.
Akurat nie jestem pewien czy to Cię broni, czy przypadkiem nie pogrąża jeszcze bardziej... ale w końcu masz 5tys postów od 2008 roku.


Capo di tutti capi
ODPOWIEDZ