1% podatku-Krzysztof Wereda

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
heniek 1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2008
Posty: 8
Rejestracja: 18 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2013, 13:04

Witam :)
Zwracam się z prośbą o przekazanie Twojego 1% podatku dla mnie, jeśli nie masz komu przekazać lub nie masz innych szczytniejszych celów. Mi to pomoże w rehabilitacji i zbieraniu na operacje, jeśli takowe powstaną i będą mi w stanie pomoc Ciebie to nic nie kosztuje, mi może bardzo pomóc :)

Kocham sport i czynnie go uprawiałem teraz niestety okoliczności sprawiły, ze jest to niemożliwe. Brak aktywności fizycznej bardzo doskwiera i proszę o ta mala prośbę i pomoc dzięki, której może stanie się to możliwe :)

Proszę w razie pytań pisać na facebooku, mail- krzysztof.wereda@wp.pl lub gg 10480686

1% PODATKU
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS 0000037904
Z dopiskiem: 4255 Wereda Krzysztof

Byłbym niezmiernie wdzięczny, jeśli możesz przesłać to rodzinie, znajomym, kolegom z pracy i polecać innym, aby zapoznali się i być może pomagali :)

Proszę pisać do mnie w razie jakichkolwiek pytań
http://dzieciom.pl/podopieczni/4255
Pozdrawiam :)


heniek 1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2008
Posty: 8
Rejestracja: 18 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2013, 10:43

heniek 1988 pisze:Witam :)
Zwracam się z prośbą o przekazanie Twojego 1% podatku dla mnie, jeśli nie masz komu przekazać lub nie masz innych szczytniejszych celów. Mi to pomoże w rehabilitacji i zbieraniu na operacje, jeśli takowe powstaną i będą mi w stanie pomoc Ciebie to nic nie kosztuje, mi może bardzo pomóc :)

Kocham sport i czynnie go uprawiałem teraz niestety okoliczności sprawiły, ze jest to niemożliwe. Brak aktywności fizycznej bardzo doskwiera i proszę o ta mala prośbę i pomoc dzięki, której może stanie się to możliwe :)

Proszę w razie pytań pisać na facebooku, mail- krzysztof.wereda@wp.pl

1% PODATKU
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS 0000037904
Z dopiskiem: 4255 Wereda Krzysztof

Byłbym niezmiernie wdzięczny, jeśli możesz przesłać to rodzinie, znajomym, kolegom z pracy i polecać innym, aby zapoznali się i być może pomagali :)

Proszę pisać do mnie w razie jakichkolwiek pytań
http://dzieciom.pl/podopieczni/4255
Pozdrawiam :)


ODPOWIEDZ