Andrea Pirlo 'Il Genio' by Jaceks_21

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 13:59

Na EuroGoal odbywa się konkurs na krótkie kompilacje, jedna z prac jest o Pyrlo. Nie ja to robiłem, ale jej autor będzie przyglądał się temu tematowi.


Obrazek

Tytuł: Andrea Pirlo 'Il Genio'
Autor: Jaceks_21
Długość: 2:14 min
Rozmiar: 83 mb


http://www.mediafire.com/?tr4ut5scroyor9p


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 14:44

Bardzo zacna kompilacja. Wszystko miodzio. Zaraz wracam do stołu, to co się będę dłużej rozpisywał. Polecam :D
@ Lord, taki jest regulamin konkursu, do którego była robiona kompilacja.
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2012, 15:14 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 15:01

Bardzo kiepska kompilacja. Widać, że to pokazówka (jak wiele kompilacji na Eurogoal). W sumie rozumiem dlaczego tak jest (konkurs), ale w tym krótkim wideo Pirlo jest tyle co nic. Po obejrzeniu mam w głowie raczej bramki strzelone przez innych zawodników Juve a nie głównego bohatera.

EDIT
Brutalo pisze: @ Lord, taki jest regulamin konkursu, do którego była robiona kompilacja.
Doskonale to rozumiem, ale nie zmienia to faktu, że te 2-3 minuty można wypełnić w różny sposób. Autor stwierdził, że ten krótki czas przeznaczony dla Pirlo można zapchać bramkami innych zawodników Juve. Ok, jego wola, aczkolwiek dla mnie jest to przykład poważnego błędu.
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2012, 15:31 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 15:16

Zgadzam się z Lordem. Masakra. Takie odklepanie z musu i nic więcej.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 17:56

Nie rozumiem trochę Lord Twojego podejścia.. Szanuję Twoją opinię i broń Boże nie chcę tutaj sugerować, żeby od razu się super extra jarać i podlizywać każdemu kto podejmie się jakiejkolwiek próby zrobienia pracy na temat Juve, ale żeby od razu po całości hejtować kompilacje, która mimo wszystko ma sporo zalet jest jak dla mnie lekką przesadą.

Co do tych bramek.. Tutaj się zgodzę tylko częściowo. Pirlo był niewątpliwie najlepszym zawodnikiem Juve w zeszłym sezonie, a ile strzelił bramek? Zaledwie 3 (z czego jedną po dobitce z karnego). W tym sezonie nastrzelał ich już trochę więcej, ale mimo wszystko to jest zawodnik, który słynie przede wszystkim z asyst, doskonałej kontroli piłki, dokładnych podań itp. (można by jeszcze trochę wymieniać). W ciągu tych niecałych 3 minut asyst było mnóstwo, bo i one są najlepszą wizytówką naszego pomocnika ;) Na eurogoal ludzie, którzy oceniają kompilki czepiają się prawie o każde ujęcie z kamery TV, a ciężko znaleźć specjalne powtórki z jakichś długich, dokładnych piłek jeśli nie kończą się bramką, albo groźną sytuacją. Zatem mimo, że faktycznie - trochę sporo było bramek innych zawodników, wszystkie są skutkiem genialnych zagrań Andrei.

Miałem wziąć udział w tym konkursie, ale niestety się nie wyrobiłem. Z il fenomeno umawiałem się, że zrobię pracę albo na temat Pirlo, albo Vidala. Jednak praktycznie od razu zrezygnowałem z tego pierwszego, bo tutaj najtrudniej przedstawić to tylko i wyłącznie wokół jego sylwetki.

Jeśli chodzi o techniczne wykonanie to praktycznie nie mam tutaj żadnych zarzutów. Lubię prace świetnie zsynchronizowane z muzyką i z użyciem drobnych efektów, które nie rzucają się specjalnie w oczy i nie zaśmiecają obrazu. Dodatkowy plus za muzykę - tutaj akurat mogę być lekko subiektywny, bo mam wielką słabość do tej nuty ;)

Moja ogólna ocena: 5/6 - bardzo profesjonalna robota, lekki minus właśnie za lekkie nadużycie ujęć z innymi zawodnikami, mimo iż tak jak mówiłem - wcale nie było to takie proste.

Powodzenia, fajnie, że kompilator z uznaniem bierze się za robienie prac na temat związany z Juve. :ok: Nie wiem ile lat temu w Polsce ostatnio coś takiego się zdarzyło ;/ (Ciebie il fenomeno jakby co nie liczę, bo Ty jesteś kibicem Bianconerich :D )


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2012, 10:15

W moim odczuciu kompilacja miała spory potencjał, który nie został wykorzystany przez wybór takiej a nie innej muzyki. Rozumiem, że nie każda kompilacja musi być z takim 'pierd.yknięciem', jednak tutaj +/- 45sekund czasu antenowego zostało przeznaczone na wstęp i zakończenie - sporo.

Natomiast poniekąd pasuje to do naszego rozgrywającego i jego sposobu wyrażania emocji :P
Kompilacja przyjemna, bardzo dobra technicznie, dobre synchro.

Czas poświęcony na jej dwukrotne obejrzenie uznaję za dobrze wykorzystany :)

:bravo:


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2012, 11:57

Prezentacja bardzo fajna. Pirlo został w niej pokazany w sposób jaki jest najbardziej znany.Nie o bramki tutaj chodzi,ale o asysty,niekonwencjonalne zagrania no i te genialne "wolniaki".Troche zabrakło mi jego dryblingów i zwodów. Pirlo nie raz mijał zawodników jak tyczki.Dobra robota.

PS; chociaż po obejrzeniu raz jeszcze,trochę tych dryblingów było:) może nie takich efektownych jakie zapamiętałem,może dlatego to wytknąłem.Świetna robota :D


Obrazek
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2012, 13:00

Szybciej się nie dało tego puścić? Oczopląsu można dostać.


ODPOWIEDZ