Czy macie kolegów/koleżanki kibicujących JUVE??

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 22:22

Czy macie może jakichś kolegów lub koleżanki które kibicują Juve.
Chodzi mi o bliższe znajomości.


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 22:47

JUVEJAH90 pisze:Czy macie może jakichś kolegów lub koleżanki które kibicują Juve.
Chodzi mi o bliższe znajomości.
Ja mam ale przez internet. A tak nie mam bo tylko jest Legia,Oks,Wisła, Milan,Real sami dziwni ludzi czasem żałuje nad takim faktem i robi mi sie :cry: :cry: :cry: poprostu smutno.Ale wtedy sobie nie martw się tym w Polsce i tak jest wielu fanów Juve którzy ajk twoj klub taraktuja sie jak rodzina.Ty też nalezysz do tej rodziny :!: :!: :!: I wtedy sie ciesze , i mowie się Forza Juve!!!Forza Alex!!!Forza kibice Juve!!!Forza kibice Juve z Polski!!!Poprostu Forza Juvepoland!!!

Całe życie...

W tym monecie przyda się takie mądre zdanie:

"Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku."

Antoine de Saint-Exupéry


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 22:56

Ja niemam takich kolegów i koleżanek. Mam 2 kumpli co lubią JUVE ale to jest taka nieduża sympatia. Prawda jest taka, że tych PRAWDZIWYCH TRZEŹWO ZAKOCHANYCH MANIAKÓW JUVEpoznałem tu na JP. Szkoda, że nie osobiście ale kiedyś...kto wie...


Obrazek
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 22:58

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Ja niemam takich kolegów i koleżanek. Mam 2 kumpli co lubią JUVE ale to jest taka nieduża sympatia. Prawda jest taka, że tych PRAWDZIWYCH TRZEŹWO ZAKOCHANYCH MANIAKÓW JUVEpoznałem tu na JP. Szkoda, że nie osobiście ale kiedyś...kto wie...
panowie od czego sa zjazdy!! ja sam bym chetnie na wasz pojechal!! :-D :D


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 23:08

Ja mam kumpla który kocha manchester , milan i Juve:):). Więc mam z kim pogadać o Juve:). Ostatnio w zakopcu kupiłem sobie szalik Juve i czapke i jestem very happy :D :D :D :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2003, 23:15

ForzaInter pisze:ja sam bym chetnie na wasz pojechal!! :-D :D
Bez obrazy ale zlot kibicow Juve to zlot kibicow Juve, a nie Juve i kibicow innych druzyn. Sora ale takie moje zdanie. Swoja droga serdecznie zapraszam do wybrana sie na zlot za rok w tym roku mimo malej ilosci osob(tylko okolo 10) bylo naprawde super. A co do znajomych, to moja dobra kolezanka lubi Juve(to dziki mnie :D ) ale tylko lubi nic wiecej. Mam jeszce z dwoch kolegow ktorzy tez tylko lubia. Ja podobnie jak Ti Amo (i pewno nie tylko on) maniakow poznalem przez neta


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 00:57

Takich fest maniaków Juve pozytywnie zakręconych to na JuvePoland dopiero spotkałem. Bo wcześniej to tylko moją siostrę, która też jest forumowiczką - też jest zakręcona na punkcie Juventusu :!: :D


Baggio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 31
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 01:40

JUVEJAH90 pisze:Czy macie może jakichś kolegów lub koleżanki które kibicują Juve.
Chodzi mi o bliższe znajomości.
A mam jednego.
I jest ciekawie, bo miewamy rozne (czesto krytyczne) opinie co do decyzji podejmowanych przez trenera, dzialaczy no i pilkarzy klubu w naprawde istotnych kwestiach.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 02:50

Tak, u mnie wszyscy w szkole darzyli sympatią Juve po meczu z Realem... Teraz to się zmieniło, bo przecież CL nie zdobyliśmy :lol: A takich prawdziwych, wiernych, wspaniałych itd. itp. kibiców poznałem na JP. Nie osobiście, ale zawsze to coś :-D


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2003, 10:10

ForzaInter pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Ja niemam takich kolegów i koleżanek. Mam 2 kumpli co lubią JUVE ale to jest taka nieduża sympatia. Prawda jest taka, że tych PRAWDZIWYCH TRZEŹWO ZAKOCHANYCH MANIAKÓW JUVEpoznałem tu na JP. Szkoda, że nie osobiście ale kiedyś...kto wie...
panowie od czego sa zjazdy!! ja sam bym chetnie na wasz pojechal!! :-D :D
Jak wspomniał juveluck w tym roku mieliśmy taki zlot. Ja niestety niebyłem z prostych powodów, wiek, odległość i słaba orientacja w terenie :( Sam bym sie bał :oops: wkońcu jestem młody. Narazie jak dobrze pójdzie trzeba się będzie zadowolić lubelskim zlotem :wink: (choć o to też ciężko :roll: :( ).


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 12:54

Ja mam jednego znajomego, ktory naprawde lubi Juve. Nie jest to jakis moj bliski przyjaciel ale porzadny gość.


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 13:02

Ja takm jak większość prawdziwych kibiców Juve poznałem dopiero tutaj. Moi koledzy kibicują innym drużnom. Jeden z nich : Bruńo ( też jest na naszym forum ) jest fanatykiem Milanu. Drugi Liverpoolu. Jeden z moich braci jest za Interem drugi z Realem. Jak widzicie mam wokół siebie samych wrogów :wink: :D


bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 13:37

Mam kumpla prawdziwego iibica JUVE. Z nim oglądam mecze i omentuję wyczyny Juve! On kocha Alexa ja Edgara:)


JUVE RULLEZ!!!
Obrazek
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 23:09

Moja najblizsza pszyjaciólka Ania "Del Piero","zaraziła mnie najpierw Italia a póżniej Juventusem.
Gadamy ,ogladamy razem mecze,zbieramy plakaty,a ja dodatkowo nagrywam mecze na Video,tak już sie to toczy od Mundialu 2002. :D

A jeszcze jedna wspólna pasja,kolekcja zdjeć na kompie (juz liczy ponad 2000 zdjęć i ciągle rośnie :D :D :D )


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 11:27

Moja koleżanka Jennifer Lopez kibicuje Juve 8)


Zawsze Wierni ! ! !
ODPOWIEDZ