Prośba o pomoc w plebiscycie :)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
TheJuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2010
Posty: 15
Rejestracja: 30 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 listopada 2012, 23:27

Prośba o pomoc w plebiscycie Smile
Witam Kibiców Juve. Piszę w takiej może głupiej sprawie, ale dla mnie ciekawej zabawie. Jestem kibicem Juve od wielu lat, byłem członkiem Drughi, jedynie w tym roku nawałem spraw zawodowych przeleciało mi koło nosa przedłużenie członkostwa, co mam zamiar zrobić przy kolejnym zapisywaniu sie w nowym roku. Jako że nie jestem tylko statystą mam zaliczony zjazd fanów oraz wyjazd na mecz do Turynu w zeszłym sezonie (tymi argumentami uzasadniam, że nie jestem tu tylko dla tego tematu). Przechodzę jednak do sedna sprawy. Gram w piłkę (amatorsko) i zostałem zgłoszony do plebiscytu sportowiec roku powiatu człuchowskiego woj. pomorskie. Na początku miałem to całkowicie gdzieś, czy coś tam osiągne, ale niestety stała się przykra sprawa i zerwałem ściegno achillesa i teraz bedę miał dłuższy rozbrat z piłką. Od ponad tygodnia siedzę tylko w domu z gipsem tak wielkim jak z Poznania do Warszawy (żart oczywiście). Postanowiłem z nudów zadziałać w tym plebiscycie i chociaż tak zrekompensować sobie brak sportu w moim życiu. Reklamuje plebiscyt wśród znajomych. Jestem na razie na 3 miejscu ze strata ponad 50 głosów (głosuje się smsami) do lidera. Wygrywając plebiscyt przechodzi się do finału wojewódzkiego i uczestniczy w uroczystej gali sportowca. Piszę z zapytaniem o pomoc czy Juventini mogliby pomoc koledze po szalu w wygraniu plebiscytu. Głosuje się oddając smsy. Glosowanie jest ważne do 30 listopada do północy, więc czasu nie zostało za dużo. Jednak zasięg naszych białych czarnych barw jest tak duży że choćby ten ostatni dzień mógłby mi pomóc. Pozdro ! Forza Juve !

Głosuje się oddając sms-a na numer 72355 o treści sdc.3 koszt 2,46 zł

ps. temat za 2 dni do usuniięcia.


Zablokowany