Konferencja "Dni Biznesu w Sporcie 2012" Warszawa

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2012, 17:04

Cześć wszystkim :)

Razem ze znajomymi organizujemy konferencję "Dni Biznesu w Sporcie 2012" pod honorowym patronatem PKOl-u, która będzie miała miejsce 10-11 grudnia br. w Budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Konferencja to cykl wykładów/warsztatów/spotkań z ludźmi uwikłanymi na różne sposoby w sport, które to mają umożliwić uzyskanie odpowiedzi na pytanie: "Biznes - jak to się robi w sporcie?". Gośćmi będą sami sportowcy, ale również dziennikarze sportowi, menedżerowie sportowi, przedstawiciele klubów, związków sportowych, firm zaangażowanych w sport. Na tę chwilę nie mogę zdradzić wszystkich nazwisk, ale na pewno będą z nami: Szymon Kołecki, Jagna Marczułajtis czy menedżerowie z Lecha Poznań Konrad Bania i Bartosz Skwiercz.

DBwS 2012 są imprezą otwartą dla wszystkich chętnych, nie obowiązuje rejestracja.

W tej chwili pracujemy nad milionem różnych spraw związanych z DBwS, a wśród nich jest jedna, w której możecie mi bardzo pomóc :). Zależy mi na uzyskaniu jak największej ilości "lajków" na fanpejdżu:
www.facebook.com/DniBiznesuwSporcie
Jeśli zechcecie odwiedzić stronkę i zostawić swój "lajk", to będę meeeega wdzięczna! Znajdziecie na niej również wszystkie najświeższe informacje dot. konferencji, więc tym bardziej polecam! Pokażcie jaka siła drzemie w internetowej biało-czarnej braci! :D

Oczywiście zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych na konferencję! Jeśli macie jakieś pytania, to dajcie znać. Jeśli ktoś ma również ewentualnie jakąś propozycję nawiązania współpracy, to ja jestem na takowe otwarta (w tej chwili zależy nam w szczególności na dotarciu do jak największej ilości studentów ze strefy warszawskiej, ale nie ograniczamy się terytorialnie).

Forza Juve!
Pzdr!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2012, 17:19

Cholera termin mi TOTALNIE nie odpowiada...


olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2012, 17:24

szczypek pisze:Cholera termin mi TOTALNIE nie odpowiada...
Nie wiem co jest nie tak z tym terminem, ale niestety nie jesteś pierwszy ;]


olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2012, 21:42

Odświeżam temat, bo mam parę nowości do zakomunikowania :)

Podczas konferencji odbędzie się warsztat z dziennikarzem, którego nie muszę specjalnie przedstawiać - z Tomaszem Smokowskim :) Ilość miejsc będzie ograniczona.

Poza tym patronat nad projektem objął m.in. tygodnik "Piłka Nożna", a także miesięcznik biznesowy "Forbes".

Liczę, że kogoś z Was, to zainteresuje :)

Wydarzenie na fb:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2012, 21:53

Smokowski prowadzi warsztaty? Tam trzeba być!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2012, 22:13

olga. pisze:DBwS 2012 są imprezą otwartą dla wszystkich chętnych, nie obowiązuje rejestracja.
olga. pisze:Ilość miejsc będzie ograniczona.
Czyli trzeba po prostu przyjść odpowiednio wcześnie i zająć sobie miejsce, tak?

Tak się składa, że ja na SGH studiuję więc raczej wpadnę :)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2012, 22:20

Kurka, jestem w stolicy co dwa tygodnie... to musieliście się wstrzelić w tydzień w którym mnie nie ma ;)
No nic, zalajkowałem, ciekawa akcja :)


olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2012, 22:24

Pan Mietek pisze:
olga. pisze:DBwS 2012 są imprezą otwartą dla wszystkich chętnych, nie obowiązuje rejestracja.
olga. pisze:Ilość miejsc będzie ograniczona.
Czyli trzeba po prostu przyjść odpowiednio wcześnie i zająć sobie miejsce, tak?

Tak się składa, że ja na SGH studiuję więc raczej wpadnę :)
Albo przyjść odpowiednio wcześniej albo będą wcześniej mailowe zapisy na ten jedyny warsztat podczas konferencji, bo spodziewamy się sporego zainteresowania. Na pewno informacja na ten temat będzie podana odpowiednio wcześniej na fanpejdżu projektu (facebook.com/DniBiznesuwSporcie).

BTW, studiujesz na SGHu i my się jeszcze nie znamy? :P


olga.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2012, 21:22

To już jutro! Więc mała i zarazem ostatnia przypominajka z mojej strony :)
Harmongram konferencji znajdziecie pod adresem:

Wyjątkowi prelegenci, ciekawa tematyka, fajni ludzie, atrakcyjne konkursy. Zapraszam!


ODPOWIEDZ