Hale sportowe Gdańsk

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2012, 14:15

Zakładam ten temat, gdyż nie znalazłem innego podobnego.
Od tego roku studiuję w Gdańsku, pogoda zimą jest jaka jest, a nie ukrywam, że brakuje mi sportu :D Stąd moje pytanie do "miejscowych", gdzie w Gdańsku są jakieś hale gdzie można za rozsądną kwotę pokopać piłkę? :)
W Internecie ciężko cokolwiek znaleźć, a jeśli już coś się pojawia to cena okazuje się dość wysoka. W moim mieście godzinka grania kosztowała nas 50 zł, na takim obiekcie Obrazek
Oczywiście po uwzględnieniu zniżki dla uczniów. Graliśmy też na hali przy szkole podstawowej, można było zarezerwować parę terminów (kumpel podpisywał umowę) i wyszło to nas jeszcze taniej bo 40 zł. Oczywiście liczę się z tym, że ceny w większym mieście jakim jest Gdańsk mogą być trochę wyższe. Za pomoc będę bardzo wdzięczny :P Dodam, że interesują mnie głównie obiekty na Wrzeszczu.


Obrazek
ADR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2009
Posty: 26
Rejestracja: 08 września 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2012, 14:50

Bardzo ciężko jest tutaj z halą, o ile pieniądze nie zawsze są problemem, o tyle termin ciężko odpowiedni złapać. W tym roku nawet z rezerwacją na Orlikach niemały problem jest. Mi zdarzało się grać w Conradinum, cena jest okej, natomiast jest to dość mała sala.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 listopada 2012, 19:22

Z jakim wyprzedzeniem można wynająć tą salę? Po ilu można optymalnie na niej grać? :P


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 16:53

zapytałem też kumpli co to w GD studiują bądź studiowali i true, z halami jest bardzo ciężko, żeby znaleźć coś i prywatnie pokopać, no chyba żebyś sie pod kogos podlaczyl hehe


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
ODPOWIEDZ