Prośba do studnetów

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2012, 23:12

johnnybgoode pisze:
LordJuve pisze:
Ciekawe, możesz rozwinąć?

Wypełnione, aczkolwiek uważam, że błędy ortograficzne czy stylistyczne w ankiecie to zbrodnia. Nie zdziwiłbym się, gdyby część chętnych do jej uzupełnienia zrezygnowała po natrafieniu na taki babol...
Była prośba o wypełnienie ankiety, z reguły takie sprawy należy traktować systemem zero-jedynkowym. Nie było tu miejsca na trzecią odpowiedź, więc łaskawie powstrzymaj się z elaboratem.

Ankieta wypełniona, powodzenia... chociaż dużo ryzykujesz :D
Uważasz, że dla dobrych rad nie zawsze jest miejsce i czas? Ja zawsze uważałem, że jest odwrotnie...

Twoim zdaniem takie byki w ankiecie to nic nieodpowiedniego?

BTW.
Po co komentujesz i prowokujesz czyjąś odpowiedź? Szczypek to co? On ma prawo do "trzeciej odpowiedzi", ja nie?


EDIT.
Ok, ok, aczkolwiek mnie zawsze uczyli, że powinno być odwrotnie: to co ja sobie robię z danymi to moja sprawa, natomiast respondent zawsze powinien być traktowany poważnie, czyli m.in. porządnym kwestionariuszem. Bez spiny x2. :wink:


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2012, 21:43

Również wypełniłem.

Powodzenia :wink:


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2012, 22:45

LordJuve pisze:
szczypek pisze:Chociaż uważam, że internetowa ankieta jest nic nie warta, to jeśli ma Ci to pomóc.
Ciekawe, możesz rozwinąć?
Chodzi o dobór próby. Myślisz, że tą ankietę wypełnią studenci wyłącznie? W ankietach internetowych największą frekwencją odznaczają się przedstawiciele tak zwanej gimbazy. Taka informacja do mnie dotarła chociażby na jednych z ostatnich zajęć z "Analizy danych marketingowych". W sumie trochę spałem także mogłem nie zrozumieć tego zbyt dobrze. Jeśli masz jakieś przemyślenia na ten temat to chętnie wysłucham, może się kiedyś przyda :wink:


ODPOWIEDZ