[video] Juventus - Inter | DERBY D'ITALIA 3.11.2012 by Odin

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 17:00

Witam wszystkich Juventinich ponownie :)
Tym razem mam dla Was zapowiedź video jutrzejszych Derbów Włoch. Mam nadzieję, że obędzie się bez żadnego wytykania domniemanych napinek, bo ich nie ma ;) Co prawda filmik był robiony nieco na szybko, bo wczoraj święto było, więc zarwałem nockę, ale chyba nie wygląda najgorzej.
Tak czy owak, miłego oglądania i pozdrowienia z Czarno-niebieskiej strony Mediolanu :)

Link:


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 17:20

Wszystko ładnie fajnie, ale przydałyby się jakieś wstawki z bezpośredniej rywalizacji


topboxing.pl zapraszam :)
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 17:48

Widać, że robiony przez Interiste.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 18:01

Kompilacja naprawdę fajna, sympatyczna i ogólnie elegancka ale zgadzam się ze Szczypkiem - słabo wyważona przez co inter wybija się w niej na pierwszy plan.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 18:04

Typowa kompilacja Odina. Ocieka w niej ... Interem :prochno: .


Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 22:36

Nie zrobię chyba nigdy kompilacji, która w Waszych ustach nie zabrzmi: widać, że robiona przez Interistę :P wyzbądźcie się stereotypów :D


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 22:52

To nie stereotypy, kompilacja jest naprawdę dobra ale sam się przyjrzyj tak z naszego punktu widzenia ile w niej interu a ile Juventusu... Nie chce mi się bawić stoperem, zresztą widać to na pierwszy rzut oka.


Ale będzie że znowu się czepiam a sam nawet w 1/1000 bym czegoś takiego nie zrobił, gratuję umiejętności robienia takich kompilek :)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 23:19

Odin91 pisze:Nie zrobię chyba nigdy kompilacji, która w Waszych ustach nie zabrzmi: widać, że robiona przez Interistę :P
Morda Stramacchioniego 7 razy, ogólnie rzecz ujmując ponad 60% kompilacji poświęcone Interowi, mecze Juventusu chyba z przygotowań przed sezonem lub z poprzedniego sezonu. Trudno odnieść inne wrażenie. Poza tym mecz Interu z Milanem na początek. Ręce same składają się do oklasków, jakież wybitne to dzieło. Mało to razy Juventus grał z Interem? Jakakolwiek bramka z takiego spotkania? Jakiekolwiek starcie? Nic. Żałosny dobór materiału, nie pierwszy raz. Powiesz, że do tego miałeś dostęp... Po co robić takie byle co?

Rzuć okiem...

Tudzież to dzieło PO meczu...


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 23:32

O ile teoria stopera mnie tutaj nie razi tak bardzo to już dobór materiału w którym pokazujesz Chielliniego faulującego, czerwoną kartkę dla Mirko itp. a z drugiej strony swoich pupili kopanych, faulowanych jest kpiną :) próbujesz udowodnić że Juve gra brutalnie a ci Twoi są poniewierani ? To może odwróćmy to. Juve ma graczy z charakterem i sercem, a Wy panienki :) teraz lepiej ? Jak nie masz dostępu do dobrych materiałów to nie zawracaj tyłka Tifosim Juventusu :)


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 23:40

Przecież wiadomo , że kibic Interu nie pokaże Juventusu z dobrej strony , tak samo jak kibic Juventusu nie pokaże Interu z tej pozytywnej strony o ile taka jest :D FORZA JUVE. 2:0 do przodu obstawiam :)


Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 03 listopada 2012, 00:28

Podczas tworzenia kompilacji miałem wrażenie, że jednak dużo więcej w niej Juventusu. Materiałów ze spotkań Bianconerich wiele nie miałem, w zasadzie to tyle ile podesłał mi _maestro10, poza bramkami, które zassałem z Waszej stronki ;)

No i już też nie mówcie, że pokazałem Juve w złym świetle - jest trochę bramek, duużo walki, dużo wślizgów :)

A gdzie Interiści są faulowani i poniewierani, Paulo ? :P Jeden klip jak Milito schodzi trzymając się za żebro.

Wciąż odbieracie moje filmy jako prztyczek w nos, szkoda.

ps. bardzo podoba mi się moja ranga, czuję się mega wyróżniony :D


ODPOWIEDZ