Serie A 12/13 (6): JUVENTUS 4-1 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
matbar21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 00:31

Krótko.. Liczę na zwycięstwo w dobrym stylu. Sam mecz ma bardzo wyjątkowy charakter, oby zakończył się bez większych kontrowersji.
Od pierwszych minut widzę Marrone na środku obrony, Isle na prawej stronie i atak Matri-Giovinco.


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 00:56

Ja wbrew pozorom stawiam na wysokie zwyciestwo (3-4:0-1). Nawet jesli wystawimy paru graczy rezerwowych.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 01:14

Podoba mi się pomysł z Marrone na stoperze. Nie wiadomo jak dziś spisze się Andrzej Pirlo, nie wiadomo jaki będzie miał komfort gry, bardzo prawdopodobne zjawisko klatki i grę będzie musiał robić kto inny. Uważam, że naszą sporą bronią są te dalekie podania od stoperów, którzy rozgrywają piłkę (zazwyczaj Bonucciego) do wychodzących z drugiej linii zawodników. Zdało to egzamin sezon temu na Cagliari gdy Miras dał nam prowadzenie, gol Vidala w Trofeo Berlusconi również tak padł, prawie udało się Marchisio z Chelsea (Claudio zresztą takich wjazdów ma sporo, a już przynajmniej jeden na mecz). Marrone jak wiadomo ma pojęcie o rozgrywaniu piłki, bo naturalnie jest środkowym pomocnikiem, więc kreatywności mu nie brak. Pytanie tylko czy ogarnie difens. :whistle:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2365
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 10:19

Mi też się wydaje, że wygramy to różnicą minimum 2 bramek ;)


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 10:56

według tuttosport.com Matri (oO) zagra z Mirko z przodu, a za Foresta wejdzie Isla. Reszta bez zmian. Ale dlaczego Matri, niech ktoś mi to wytłumaczy... przy nim to nawet Seba wygląda jak Bóg!


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 11:04

ZaperJuve pisze:według tuttosport.com Matri (oO) zagra z Mirko z przodu, a za Foresta wejdzie Isla. Reszta bez zmian. Ale dlaczego Matri, niech ktoś mi to wytłumaczy... przy nim to nawet Seba wygląda jak Bóg!
Giovinco przy Matrim wygląda jak brzydki karzeł, sfrustrowane dziecko yyy... itepe. Ale w piłkę gra na tą chwilę lepiej, choć jaj nie urywa.


Go hard, or go home.
OPD

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2011
Posty: 71
Rejestracja: 19 lipca 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 11:35

Fajnie, jakby zagrał Marrone, ale nie jestem przekonany do niego jako stopera. Wolałbym go widzieć zamiast Pirlo, któremu ławka dobrze zrobi, a poza tym powinien odpoczywać przed Shachtarem. Ale ten zaś pewnie rozegra jakiś mecz życia, bo właśnie zdjąłem go z kapitana w Fantasy SA :prochno:


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 12:02

taki skład ja bym dał na Rome:
Buffon-Barzagli Maronne Chiellini-Isla Vidal Pirlo Padoin Giaccherini-Vucinic Giovinco

wiem wiem ze Seba ostatni grał padake ale mówi się ze ROma ma słabą obronę dlatego bym dał Gio żeby i troche pokręcił i mam nadzieje ze to my bedziem atakowac a nie jak to było z Fiornetina na kontrze gdzie wtedy Gio nic nie moze zrobić !!

a na Szachtar bym zagrał takim :
Buffon-Barzagli Bonucci Chiellini-Lichy Vidal Pirlo Marchisio Asa-Quagirella i Vucinic !!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 12:12

Ja Giovinco po tej wtorkowej padace oglądać nie chcę. Niech usiądzie na ławie. Czekam na Bendtnrea.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 12:59

30Juventus30 pisze:taki skład ja bym dał na Rome:
Buffon-Barzagli Maronne Chiellini-Isla Vidal Pirlo Padoin Giaccherini-Vucinic Giovinco
a on to przypadkiem nie jest kontuzjowany? :think:
Ja tam w przewdywanie składu nie będę się bawił. Obojętne kim wyjdziemy...i tak powinniśmy sobie poradzić z Roma, która w ostatnich meczach 'sama' pakuje sobie piłki do siatki.

A co do Matriego, to widze, że każdy jedzie go równo, a przecież on nie miał za wiele okazji żeby się pokazać w tym sezonie, a w pre grał według mnie dużo lepiej od Q, który teraz dla was jest nie wiadomo kim. Tylko nie zrozumcie mnie źle - jak nie mówie że Matri jest koks i wygra nam dzisiejszy mecz. Po prostu uważam, że żaden z tych 'drugich' napastników (Matri, Q, Bendtner, Gio) nie wyróżnia się zbytnio, więc nie rozumiem waszej niechęci do Alessandro


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 13:24

Ja bym widział na Romę Fabio obok Seby. Drugi tak słaby mecz Gio nie powinien się zdarzyć. Z ofensywnie nastawioną Romą Zemana powinien wypaść o wiele lepiej. Fabio za wiele nie pograł w tym sezonie i moim zdaniem może być w jeszcze lepszej formie niż ostatnio tylko powinien regularnie grać. Na zmianę w drugiej połowie powinien wejść Bendtner. Ciekawe co by zaprezentował. Liczę ponadto na Islę i Marrone. Co do wyniku to 2-0.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 13:26

Miejsca w ataku są dwa, napastników mamy 5. Ale żaden z nich do pierwszego garnituru się nie pcha. Po średnim występie Lichego we Florencji dałbym szansę Islii, który dał fenomenalną zmianę na Stamford Bridge. Prawy Wingback to nasza najlepiej obsadzona pozycja.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 13:40

mateusz6 pisze:Ja bym widział na Romę Fabio obok Seby. Drugi tak słaby mecz Gio nie powinien się zdarzyć.
Nie ma sensy wystawiać Gio. Obrona Romy wydaje się tak słaba, że popełniający furę nonszalancji i błędów Vucinić powinien błyszczeć na ich tle, a z Giovinco różnie może być...

Zmiana Isli na Stamford fenomenalna? Żadnych błędów, dosyć asekuracyjnie, błysnął ładną wrzutką. Była okej, sądzę.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 14:05

zoff pisze:dałbym szansę Islii, który dał fenomenalną zmianę na Stamford Bridge.
Wyjaśnij mi, na czym polegała ta "fenomenalna" zmiana, bo IMO Isla niczym się nie wykazał w meczu z Chelsea.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 15:50

Skibil pisze:
zoff pisze:dałbym szansę Islii, który dał fenomenalną zmianę na Stamford Bridge.
Wyjaśnij mi, na czym polegała ta "fenomenalna" zmiana, bo IMO Isla niczym się nie wykazał w meczu z Chelsea.
Może nie była fenomenalna, ale zrobił trochę ruchu n prawym skrzydle. Raz groźnie dośrodkował, czym wywalczył rzut rożny, no i prawie zaliczył asystę (poprzeczka Fabio). W obronie też raczej pewnie. Jak na te kilkanaście minut, które zagrał, to pokazał się z dobrej strony.


Zablokowany