[ANKIETA] Wasz rocznik

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

W którym roku się urodziłeś ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:13

Witam, założyłem ten topic z czystej ciekawości a mianowicie chce się dowiedzieć czy są na tym forum kibice Juve z mojego rocznika :prochno:
Bo wiem, że tego jest bardzo mało. Ciekawe więc czy tutaj się ktoś znajdzie.
Proszę więc o wybranie prawidłowej opcji.
Pozdrawiam :)


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:16

Mate.G pisze:Witam, założyłem ten topic z czystej ciekawości a mianowicie chce się dowiedzieć czy są na tym forum kibice Juve z mojego rocznika :prochno:
Bo wiem, że tego jest bardzo mało. Ciekawe więc czy tutaj się ktoś znajdzie.
Proszę więc o wybranie prawidłowej opcji.
Pozdrawiam :)
a gdy w tym szczypkowym temacie o calciofanstwie Misha zaczął bzdurzyć o wykształceniu,pochodzeniu to ktoś się śmiał,że wkrótce i takie tematy będą powstawać.To chyba właśnie już się dzieje :prochno:

87


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:18

Mate.G pisze:Witam, założyłem ten topic z czystej ciekawości a mianowicie chce się dowiedzieć czy są na tym forum kibice Juve z mojego rocznika :prochno:
Bo wiem, że tego jest bardzo mało. Ciekawe więc czy tutaj się ktoś znajdzie.
Proszę więc o wybranie prawidłowej opcji.
Pozdrawiam :)
Ostatnimi czasy forumowicze robią wszystko, żeby narazić się na nieprzychylne komentarze tuzów (celebrytów) JP. Zaraz zleci się Zambrotta i cie zmasakruje. A może jednak nie bo ma 2 kartki :). Szczypek ma bana wiec na niego nie ma co liczyć :P

A co do ankiety... Przepraszam cie, ale jakbyśmy mieli tworzyć ankiety w tym stylu na tym forum to tematów by było 1500 100 900 i zrobiłby się śmietnik.

Misha zrobiłby ankiete odnośnie wykształcenia na bank

edit:
Antek666 pisze: a gdy w tym szczypkowym temacie o calciofanstwie Misha zaczął bzdurzyć o wykształceniu,pochodzeniu to ktoś się śmiał,że wkrótce i takie tematy będą powstawać.To chyba właśnie już się dzieje :prochno:
f.. me. 2 pierwsze posty i 2 te same motywy


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:20

Antek666 pisze: a gdy w tym szczypkowym temacie o calciofanstwie Misha zaczął bzdurzyć o wykształceniu,pochodzeniu to ktoś się śmiał,że wkrótce i takie tematy będą powstawać.To chyba właśnie już się dzieje :prochno:
87
Temat miałem założyć już dawno ale jakoś mi się nie chciało.
BTW nie znam żadnego kibica osobiście Juventusu +/- 3 lata (95) więc chciałbym się dowiedzieć czy jest choć kilku ja JP. A to chyba normalne ?


No ale dobra Przepraszam Misha (kogo mam tu jeszcze dopisać ? :prochno: )
filippo pisze: A co do ankiety... Przepraszam cie, ale jakbyśmy mieli tworzyć ankiety w tym stylu na tym forum to tematów by było 1500 100 900 i zrobiłby się śmietnik.
Aktualnie to tu tyle użytkowników nie ma więc sory. W czym wam to przeszkadza ? Obraziłem was ? Nie chcesz nie wypełniaj.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:24

filippo pisze:Zaraz zleci się Zambrotta i cie zmasakruje. A może jednak nie bo ma 2 kartki :)
czemu mialbym to robic? ochłoń hejterze, bo rzucasz się do wszystkiego.

Temat fajny, osobiście nie liczyłbym na fanów z roczników over '98. Tutaj panuje pewna nisza, po jednym-dwóch dobrych sezonach w LM przyjdzie fala roczników '01 - '02 i tak zapełnimy niż demograficzny :C
Userów under '80 jest tutaj całkiem sporo, więc jak autor może to niech się wysili i doda ;]
Strzelam, że roczniki '87-'89 będą najliczniej reprezentowane.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:27

Mate.G pisze: No ale dobra Przepraszam Misha (kogo mam tu jeszcze dopisać ? :prochno: )
listę oburzonych których będziesz musiał przepraszać aktualizuj na bieżąco :prochno:

Nie no ja akurat w sumie ciekaw jestem też sam ilu wśród nas jest np z mojego rocznika.

@zambro,jak na razie(choć tylko kilkanascie glosow jest) to nie ma nikogo od 1985 w dół :prochno:
Edyta i PS: który z antyfanów Pana Zambroty chcę skrina służącego do jego"gnębienia" w którym się popisał i napisał "mieżył" ? :prochno:
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 19:38 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:30

pan Zambrotta pisze:
filippo pisze:Zaraz zleci się Zambrotta i cie zmasakruje. A może jednak nie bo ma 2 kartki :)
czemu mialbym to robic? ochłoń hejterze, bo rzucasz się do wszystkiego.

Temat fajny, osobiście nie liczyłbym na fanów z roczników over '98. Tutaj panuje pewna nisza, po jednym-dwóch dobrych sezonach w LM przyjdzie fala roczników '01 - '02 i tak zapełnimy niż demograficzny :C
Userów under '80 jest tutaj całkiem sporo, więc jak autor może to niech się wysili i doda ;]
Strzelam, że roczniki '87-'89 będą najliczniej reprezentowane.
Nie no jesteś niemożliwy jednak. Zmasakrowałeś przyzwoity temat Supersonica o calcio i niezły (mimo wszystko) Szczypka o Interze (o czym świadczy ilość postów i wymienionych argumentów) a podoba ci się temat o tym ile mamy lat. To sobie porozmawiamy o naszym wieku, czuje ze rozmowa będzie przednia

edit:
pan Zambrotta pisze:nie wiem jak ciebie filippo, ale mnie bardziej interesuje kto jest z jakiego rocznika, niż ile sobie mierzył rano linijką w łazience :ok:

Nie musisz nic gadać, ankieta się zapełni, to może kogoś najdzie ochota na przemyślenia.
Autor może dodać opcję "poniżej 1980", analogicznie jak dodał "1998 i więcej".
I vice versa. Sam nie musiałeś hejtować i produkować się w temcie Szczypka i Supersonica. A tematy świetnie prosperowały i cieszyły się dużym zainteresowaniem
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 19:38 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:31

pan Zambrotta pisze: Userów under '80 jest tutaj całkiem sporo, więc jak autor może to niech się wysili i doda ;]
Jak mi powiesz jak to jasne :D Bo gdy klikam zmień nie ma tam nic o ankiecie ;)
@down w opcji zmień nie ma żadnej mowy o ankiecie więc albo jestem ślepy, albo przeglądarka mi się spieprzyła.

Tak wiem spotkać kibica Juventusu z 95 to rzadkość.
Choć sam "wyhodowałem" kibica z 2000r :D prawie cały poprzedni sezon moja Siostra obejrzała razem z mną. Wielka fanka także +1 kibica więcej :)
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 19:36 przez Mate.G, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:32

nie wiem jak ciebie filippo, ale mnie bardziej interesuje kto jest z jakiego rocznika, niż ile sobie mierzył rano linijką w łazience :ok:

Nie musisz nic gadać, ankieta się zapełni, to może kogoś najdzie ochota na przemyślenia.
Autor może dodać opcję "poniżej 1980", analogicznie jak dodał "1998 i więcej".
Antek666 pisze:Edyta i PS: który z antyfanów Pana Zambroty chcę skrina służącego do jego"gnębienia" w którym się popisał i napisał "mieżył" ? :prochno:
jakbym mial tylko takie naloty antyfanów, to byłbym spokojniejszy 8)
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 19:40 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 3 razy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:32

rocznika 92 na razie 4 osoby,ale to jeszcze czasy gdzie Juve mogło się podobać :P co do Twojego rocznika Mate.G to mam pewne wątpliwości i może być niezła nisza,więc powinieneś czuć się zaszczycony :-D teraz jak Juve znowu jest na topie to od rocznika 2000 może znów nastąpić przyrost naturalny :D
filippo pisze:
Ostatnimi czasy forumowicze robią wszystko, żeby narazić się na nieprzychylne komentarze tuzów (celebrytów) JP. Zaraz zleci się Zambrotta i cie zmasakruje.
Temat bardzo błahy,więc na pewno znaleźliby się ludzie,którym nie spasi,ale jak już napisałeś,że na pewno zrobi to Zambro,to
dlaczego miał Cię posłuchać.Może gdybyś nie ujął jego osoby... :D

PS; proponuję dla najmłodszego i najstarszego kibica Juve jakiś trunek, odpowiedni do wieku oczywiście :D


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:55

W odróżnieniu od dwóch pozostałych "sweet topiczków" ten akurat mi się podoba. A to z tego względu, że zawsze się zastanawiałem nad demografią userów tej strony, kibiców Juve.

Pozdro dla autora :ok:
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 20:03 przez Kubba, łącznie zmieniany 2 razy.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:57

Coraz to dziwniejsze tematy powstają na tym JuvePoland :), ale żeby nie było offtopu - 93r.


Obrazek
Juveman1997

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 26
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 19:59

Jak w nicku. Zanim ktoś mnie uzna za sezonowca to powiem, że kibicuję Juve od 2008r.
Pozdro :)


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 20:02

Uuuu mój rocznik 88 póki co najlepiej reprezentowany. Wygląda na to że jesteśmy kibicami sukcesu :prochno:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 20:04

Dobry temat. Rocznik '92 z tej strony.

Ja natomiast spodziewałem się (sądząc po wypowiedziach na forum) zalewu gimbazy, a tu 36% to roczniki '88-'90 :shock:

ale kurna, z drugiej strony. To jaki gimbus się przyzna, że ma <16 lat ? :prochno:


ODPOWIEDZ