Pejzaz wloski, czyli nasze preferencje w Serie A.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Jesli chodzi o kluby wloskie

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:21

pan Zambrotta pisze:nie wiem, co ma piernik do wiatraka, ale rozumiem że nie masz co sensownego odpisać to zaczynasz atakować kogoś.
Powiedział gość, który nie odpowiedział jeszcze na zasadnicze pytanie w tym temacie a już zdążył nabazgrać:
pan Zambrotta pisze:szczypek i Supersonic - dwóch panów, których łączy coś więcej niż pierwsza litera nicku. Obaj mają spory butthurt nieleczony wobec De Rossiego, nie mogą znieść tego że nie jest tępiony, a wręcz przeciwnie. W dodatku w ich opinii "wydaje mu się, że jest fajny" i wszystko w tym temacie. Post zahora odnośnie swojego ukochanego milanu również na plus.
pan Zambrotta pisze:Ostatnio jak kłóciłeś się z Dzięciołem, to wysłałeś mi na privie:
Ostatnio Twoja narzeczona jak rozmawialiśmy o Tobie wysłała mi na privie:
Nie mów nikomu, ale on jest rudy.

Obrazek
pan Zambrotta pisze:Zrób jeszcze pojazd na De Rossiego, nie trzeba ankiety zakładać. W końcu "wydaje mu się, że jest fajny".
Nudy. Powtórz ten tekst jeszcze dziesięć razy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:30

szczypku, błaźnisz się. I to dość ostro. Daj sobie na wstrzymanie dwa tygodnie, ochłoniesz.

Czemu nie odpisałem na pytanie z ankiety? bo uważam ten temat za durny, podobnie jak temat Twój. Wyniki ankiety miały pewnie pomóć w wysnuciu daleko idących wniosków, tak jak Twój temat, czy kibic z dużym siusiakiem gardzi Interem, czy ma go tylko nie lubić.
Supersonic liczył na wypowiedzi "tru ultrasów", póki co zlewają go ciepłym moczem, a odpisał Dobry Mudżyn - gość, który chciał napuścić starszych kolegów na kolesia, który odebrał mu wejściówkę na trening italii, a potem sprzedał na allegro. Jaki temat, takie ultrasy [']
To był mój ostatni post w tym temacie, żegnam.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:41

nie nie odchodz... :prochno: zostań ! zostań ! :smile:


Jak narazie ten temat tylko przeszkadza ,,wybrancom'', wiekszosc sie w miare normalnie powypowiadała. Więc kto jest gupi tak naprawdę ? :prochno: .

Azrael pisze:Szczupku, jak już wymyślasz dowcip, to dbaj o szczegóły. Gdyby był rudy, to nigdy nie miałby dziewczyny...
:smile:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 14:17 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 13:48

szczypek pisze: Ostatnio Twoja narzeczona jak rozmawialiśmy o Tobie wysłała mi na privie:
Nie mów nikomu, ale on jest rudy.
Szczupku, jak już wymyślasz dowcip, to dbaj o szczegóły. Gdyby był rudy, to nigdy nie miałby dziewczyny...


Pozdrawiam!
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 14:09

Hahahhha :D Azrael :ok:

Ograniczę się do kilku zespołów:

5-Wszyscy oprócz Romy i interu.
2-Roma,
1-inter

W sumie gdyby nie wypowiedź Azraela to by mi się nawet nie chciało tego napisać.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 14:43

Supersonicu, jak wspominałem wcześniej, nie każ, nie zmuszaj myślec samodzielnie - bo nie da rady, każdy już tradycyjnie odpowiada tak samo:)



Ogólnie sam temat jak dla mnie ni jak ma się do tematu szczypka, czy kibicujesz interowi w LE. Bo każdy kto wypełnia tą ankietę i wpisuje te śmieszne cyferki i kluby:
a) nie zastanawia się co pisze,
b) najczęściej ściąga od kogoś wyżej,
c) pisze przez pryzmat ligi włoskiej a nie rozgrywek europejskich.

Co z tego że napiszę w pkt 1. inter, milan i przekopiuje wpis supersonica z 1 strony, jak i tak będę kibicował drużynom włoskim w europie. Nie dla tego że jestem fanem calcio, albo nie byłem nigdy we włoszech a spagetti jadłem tylko z łowicza, a pizze mrożona rigge. Nie dlatego że kultura włoska to S.Loren, M. Belucci i E. Ramazotti ale kocham Włochy za kuchnie i kulture i oczywiście za ludzi (bo widziałem Paolo Cozze w TV)

Tylko dlatego, że sukcesy odnoszone przez włoskie drużyny mają dla nas bardzo wymierne korzyści. O których było pisane wiele razy więc nie widzę sensu żeby 10 raz pisac to samo.

Warto to sobie uświadomic, nie bądźmy jak pies ogrodnika a nawet gorzej, bo dla Nas, dla Juventusu ma to korzyści. W rankingach już doganiają nas portugalczycy zaraz za nimi francuzi. A uwierzcie, że tam gdzie nie ma dużej konkurencji kluby się nie rozwijają.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 15:29

pan Zambrotta pisze:szczypku, błaźnisz się. I to dość ostro. Daj sobie na wstrzymanie dwa tygodnie, ochłoniesz.

Czemu nie odpisałem na pytanie z ankiety? bo uważam ten temat za durny, podobnie jak temat Twój. Wyniki ankiety miały pewnie pomóć w wysnuciu daleko idących wniosków, tak jak Twój temat, czy kibic z dużym siusiakiem gardzi Interem, czy ma go tylko nie lubić.
Supersonic liczył na wypowiedzi "tru ultrasów", póki co zlewają go ciepłym moczem, a odpisał Dobry Mudżyn - gość, który chciał napuścić starszych kolegów na kolesia, który odebrał mu wejściówkę na trening italii, a potem sprzedał na allegro. Jaki temat, takie ultrasy [']
To był mój ostatni post w tym temacie, żegnam.
:prochno: :prochno:

Co tam, jak dla mnie temat jest niezly, bo mozna z niego wywnioskowac stosunek do pozostalych klubow innych Juventinich.

Ba, uwazam, ze powinien takze powstac temat, o podejsciu uzytkownikow do innych klubow europejskich. Ja nigdy np. nie rozumialem (moze jakis Ultras mi to wyjasni) czemu Juve ma "kose" albo przynajmniej "mocno napiete stosunki" z Angolami. Ja rozumiem, Heysel, i te sprawy. OK. Sam popieram "kosę" z Liverpoolem. Ale god damnit, co do jasnej cholery zawinilo nam/Łysemu Kibolowi Który Trzyma za Ryj Towarzystwo Na Curvie jakies Leeds United, Nottingham Forest, Stoke City czy FC Wimbledon :roll: Albo nawet lepiej: co nam zawinila jakas kosa Liverpoolu, ktora powinna sprawic, ze razem z nimi powinnismy "tępić" LFC. Gdzie tu sens? Gdzie tu logika?


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 15:38

5- Atalanta, Bari, Bologna, Brescia, Catania, Cagliari, Chievo, Empoli, Fiorentina, Genoa, Lecce, Livorno, Padova, Palermo, Perugia, Parma, Piacenza, Sampdoria, Siena
4- Napoli
3- Lazio, Livorno
2- Milan, Roma
1- Inter, Torino

A co do ankiety, to zycze jak najgorzej. Oby zawsze wszyscy odpadli poza Juve! :ok:


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 16:05

OT:
jackop pisze:10. deszczowy - tak, kupiłbym koszulkę i jestem z tego dumny !!!1111oneone
9. tharp - wierzył w FQ
Obrazek


Misiu cocolino, nie psuj zabawy >:(


co do tematu:
jak mozna lubic viole? :O


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 16:17

Tharp pisze: co do tematu:
jak mozna lubic viole? :O
Ja moje stanowisko w tej sprawie uzasadniłem :stop: Nie minęło 10 lat od degradacji do Serie C2 jak zagrali w lidze mistrzów. Przy tym nasza jednoroczna wycieczka do Serie B to pikuś.

Co prawda sprawa z Berbatovem poważnie nadwątliła moją sympatie, ale jeśli sprawa się zabliźni i nie dojdzie do eskalacji konfliktu, to raczej w moim typie się nic nie zmieni.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 16:20

pan Zambrotta pisze:Wyniki ankiety miały pewnie pomóć w wysnuciu daleko idących wniosków, tak jak Twój temat, czy kibic z dużym siusiakiem gardzi Interem, czy ma go tylko nie lubić.
Nie? Nie każdy temat na forum zawiera jakiś podstęp czy spisek chociaż wiem, że tego byś sobie życzył, tym żyjesz.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 16:24

Mam przesłanie dla panów Zambrotty i szczypka:
"Arguing on the internet is like running in the special olympics"

Także spieprzajcie na pw bo wszyscy już rzygamy Waszymi śmiesznymi kłótniami.

Co do tematu - darzę pewną sympatią Udinese, Fiorentinę. Najbardziej nie lubię Interu, Napoli, Livorno, Lazio. Reszta nie wzbudza we mnie większych emocji.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 16:32

Ja pozwolę sobie na pierwszy i ostatni post w tym temacie

Nie mam pewności, ale podejrzewam, że 99% włoskich kibiców Juve napisałoby tak:
10 -
9 -
(...)
1 - Inter, Roma, Fiorentina, Torino, Milan, reszta według własnego widzimisię.

Mnie szczerze mówiąc wali większość drużyn, nienawidzę Interu.

Na koniec trochę offtopowo:
- nie przeanalizowałem wnikliwie tego tematu, więc nie bardzo wiem o co chodzi z tym workiem, do którego wrzucił mnie megahipersupersonic
- do tej pory nie rozkminiam, jak Zambro i Szczypek mogli razem podjąć się czegokolwiek, skoro pancze od jednego do drugiego lecą z prędkością światła :|


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 16:37

Pan Mietek pisze: Także spieprzajcie na pw bo wszyscy już rzygamy Waszymi śmiesznymi kłótniami.
Sam spieprzaj. Jest zabawnie.
Wiking pisze: Nie minęło 10 lat od degradacji do Serie C2 jak zagrali w lidze mistrzów.
napoli tez nie tak dawno siedzialo w serie c (fakt, nie c2 a c1), co nie zmienia faktu ze obie te druzyny, ich sztab, ich kibice, generalnie nie sa warte kubka szczochow deszczowego


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 16:48

Pan Mietek pisze:Mam przesłanie dla panów Zambrotty i szczypka:
"Arguing on the internet is like running in the special olympics"

Także spieprzajcie na pw bo wszyscy już rzygamy Waszymi śmiesznymi kłótniami..
A napiszez do adminów zażalenie, że nie podoba ci sie jak ktos pisze "polaczki" i warto ich banować ?

:lol:

Wiem, mialem sie nie odzywac, ale dla tharpa warto sie przełamać :*
A co do tematu to jedynke dostaje roma, bo zeman. Dwójke viola i napoli. Resztę mam daleko gdzies. Tak od trójki do piątki, zależy od tabeli.

tadaam.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ